+370 660 00200
I - V 08:00 - 20:00

Naujas išmanusis žengia į rinką


 


Visada žengiantis koja kojon su naujausiomis technologijomis, „Topo centras“ džiaugiasi galimybe savo pirkėjams pristatyti naują produktą  -  išmanųjį  telefoną  Xiaomi MI4.

Kaip skelbia didžiausi užsienio interneto portalai, Xiaomi yra didžiausias pasaulyje startup, kuris, jų teigimu, sparčiai vejasi  išmaniųjų rinkos  lyderius, tokius kaip iPhone ir Samsung. Čia šis produktas gali konkuruoti  nei kiek ne prastesniais parametrais ir tikrai labai konkurencinga kaina.

Besidomintis inovacijomis „Topo centras“  stengiasi savo klientams pasiūlyti naujų, išskirtinių produktų, tokių, kurių rinkoje dar nėra  gausu. Šiandien Lietuvai pristatomas Xiaomi MI4.

Kuo gi įdomus išmanusis telefonas Xiaomi MI4? Pirmiausia, šis produktas išsiskiria savo kokybe. Tai itin plonas elegantiškų formų išmanusis įrenginys. „Xiaomi Mi 4“ turi 5 colių įstrižainės Full HD 1080 x 1920 raiškos ekraną, užtikrinantį nepriekaištingai ryškią vaizdo patirtį, vaizdą puikiai perteikia tiek patalpoje, tiek lauke. Telefonas turi „Snapdragon 801“ sisteminį lustą su keturių branduolių 2,5GHz procesoriumi, 3GB RAM ir „Adreno 330“ grafinį lustą. Telefono galinėje dalyje įmontuota 13MP kamera, kuri gali įrašyti itin aukštos raiškos vaizdo siužetus.

Nemažiau svarbi ir šio produkto kaina, kuri dabar prieinama daugeliui - tai išskirtinės kokybės produktas už tikrai nedidelė kainą.

Trečias, ne ką mažiau svarbus aspektas – išskirtinumas. Xiaomi MI4 taps puikiu pasirinkimu tiems, kurie nenori būti kaip visi. Šis produktas mūsų rinkoje naujas, bent kol kas jo nepamatysi praeivių rankose gatvėje, ant kolegų stalo darbe –todėl  turi šansą išbandyti tai, kuo išsiskirsi iš minios.

Xiaomi MI4 jau „Topo centre“!