+370 660 00200
I - V 08:00 - 20:00

Įmontuojama BUITINĖ TECHNIKA
Įmontuojama buitinė technika – puikus sprendimas įsirengiant svajonių virtuvę. Įmontuojama technika taip pat puikiai atlieka savo funkcijas kaip ir laisvai pastatomi prietaisai, tik ją daug lengviau priderinti prie virtuvės baldų. Įmontuota indaplovė atrodys kaip viena iš pastatomų virtuvinių spintelių. Nepastebimas taps net vienas didžiausių buities prietaisų – šaldytuvas. Įmontuotas gartraukis matysis, tik tuomet kai jį ištrauksite ir įjungsite, o nenaudojamas atrodys kaip viena iš pakabinamų spintelių.

Įmontuoti prietaisai kuria tvarkingos ir vientisos virtuvės vaizdą, o taip pat yra funkcionalesni. Įmontuojamą orkaitę galite pastatyti ne įprastoje vietoje po kaitlentę, bet jums patogiame aukštyje – tuomet neteks lankstytis įdedant ir išimant kepinius. Įmontuojamą mikrobangų krosnelę galėsite padėti patogiai pasiekiamoje vietoje. Įsigijus įmontuojamos buitinės technikos komplektą visi prietaisai bus to paties stiliaus, todėl bus dar paprasčiau sukurti vientisą ir ergonomišką virtuvės interjerą.

Įmontuojama virtuvės technika paprastai yra brangesnė už laisvai pastatomus buities prietaisus. Tačiau tai nepamainomas variantas, siekiantiems suderinti patogumą bei stilingumą ir itin pasiteisina, kai virtuvė yra bendroje erdvėje su svetaine. Su malonumu ruoškite maistą šiuolaikiškoje ir stilingoje virtuvėje – pirkite įmontuojamą buitinę techniką internetu. Įsigykite įmontuojamą buitinę techniką pigiau topocentras.lt.