+370 660 00200
I - V 08:00 - 20:00

Naujienos

„iPhone Xs | Xs Max“ jau TOPO CENTRE!
2018-09-28
Skubėkite įsigyti savo „iPhone Xs“ ir tapkite vienu pirmųjų naujienos savininku Lietuvoje. Naujasis „iPhone Xs“ modelis 5,8 colių, o „iPhone Xs Max“ – net 6,5 colių įstrižainės „Super Retina OLED HDR“ ekranas, nerūdijančio plieno korpusas, naujausias „A12 Bionic“ procesorius, veido atpažinimo sistema „Face ID“ bei bevielio įkrovimo funkcija. Be to, jus pradžiugins dvigubas 12 megapikselių fotoaparatas, vaizdo stabilizavimo sistema ir 2x optinė vaizdo priartinimo galimybė, bei 7 megapikselių priekinė kamera. Jausitės saugiai dėka išmaniųjų atsparumo vandeniui ir dulkėms.
Užsisakykite pirmieji>>

Nacionaliniai technikos apdovanojimai „Tech Top 2018”
2018-09-11
Jau tradiciniais tapę geriausios metų technikos ir inovacijų rinkimai, didžiąją sceną sudrebins jau ketvirtą kartą! Metų televizoriai, telefonai, kompiuteriai, skalbyklės, viryklės, inovatyviausios metų prekės ir dar daugelio kitų kategorijų įrenginiai bus išrinkti ir apdovanoti iškilmingo renginio metu, kartu su ryškiausiomis scenos ir televizijos žvaigždėmis.
Techniškiausias metų šou su įspūdingais pasirodymais žengiančiais koja kojon su naujausiomis technologijos naujienomis jau lapkričio 10 d. 19 val. Vilniaus "Siemens" arenoje!
Įsigyti bilietus į TECH TOP 2018>>

Aplankykite vasaros TOPO CENTRĄ Palangoje!
2018-05-31
Vasarą TOPO CENTRAS kartu su Jumis keliauja į Palangą! Čia pasirūpinome svarbiausiomis elektronikos ir ne tik prekėmis, kurios tiesiog būtinos atostogoms: nuo atminties kortelių, pakrovėjų ir ausinių, iki riedžių ir dronų. Norintiems išbandyti naujausius elektrinius paspirtukus ar go-kartais paverstus riedžius, ar tiesiog atmainos dviračiams, čia galite ne tik įsigyti bet ir IŠSINUOMOTI vos nuo 10 Eur/val. Laukiame jūsų Palangos vasaros parke.
Plačiau>>

TOPO CENTRO įvertinimas vadovų forume „Payment Solutions EXEX“
2018-05-15

Dalinamės su jumis puikia žinia – gavome Metų Inovacijos Lietuvoje apdovanojimą „Mažmeninės prekybos ir paslaugų inovacija“! Apdovanojimą laimėjome už įdiegtas pažangias technologijas, procesus ir inovatyvius būdus, valdant verslą. Generalinis direktorius Remigijus Štaras atsiėmė apdovanojimą ir džiaugėsi, kad tai yra dar vienas komandos kryptingos veiklos ir didžiulio atsidavimo įvertinimas!

Plačiau>>

Raimonda Gudaitė tarp 10 stipriausių rinkodaros vadovų
2018-05-02
Didžiuojamės dirbdami kartu su pripažintais profesionalais ir sveikiname Raimondą Gudaitę papuolus tarp TOP10 geriausių rinkodaros vadovų Lietuvoje! Konkursą rengia Lietuvos marketingo asociacija LiMA kartu su „Verslo žiniomis“.
Visą straipsnį galite perskaityti čia>>

Parduotuvių darbo laikas gegužės 1-ąją
2018-04-27
Informuojame, kad gegužės 1-ąją - Tarptautinę darbo dieną - dirbs šios TOPO CENTRO parduotuvės...

Plačiau>>
„iPhone 8 PRODUCT(RED)“ užsakymai
2018-04-13
Ko gero GERIAUSIA specialaus leidimo „iPhone 8 PRODUCT(RED)“ kaina! Užsisakyk dabar, atsiimk jau greitai bei prisidėk prie kilnios programos. „Apple“ jau vienuoliktus metus remia programą, skirtą kovai su ŽIV ir AIDS, o kiekvienas perkantis (RED) linijos gaminius taip pat prisideda prie šios kampanijos.
Užsisakyk>>
Naujos kartos "Topo centro" Ukmergės g. 240 atidarymas
2018-04-06
Šiandien Ukmergės g. 240 įsikūręs TOPO CENTRAS pristato pirmąją naujos kartos didelio formato parduotuvę Lietuvoje. Šiais metais investicijos į parduotuvių virsmą pasieks 1.500.000 Eurų sumą, o tokių naujos kartos parduotuvių atsivers dar ne viena. Visiems atėjusiems į pristatymą mažmeninkas dovanoja kelias dešimtis nuolaidų iki 50%, išskirtinę pirkimo patirtį bei galimybę vieniems pirmųjų Europoje išbandyti mažmeninės prekybos naujoves...
Video>>

HUAWEI P20 | P20 Pro išankstiniai užsakymai topocentras.lt
2018-03-27
Užsisakyk iš anksto naujausią Huawei P20 | P20 Pro išmanųjį telefoną ir gauk Huawei 360° kamerą dovanų! Dovanų kiekis ribotas.
Užsakytą telefoną galėsi atsiimti pasirinktoje TOPO CENTRO parduotuvėje jau nuo 2018 m. balandžio 18 dienos.
Užsisakyk>>

Išskirtinis „Apple Shop“ gimtadienis jau šį šeštadienį!
2018-03-20
Vienintelis Lietuvoje „Apple Shop“, įsikūręs TOPO CENTRE Ukmergės g. 240 Vilniuje, šį savaitgalį dovanoja tikrą šventę Apple produktų fanams! Nuolaidos visiems produktams, dovanos perkantiems, vaišės ir gera muzika visiems atėjusiems!
Pasiūlymai>>

Įgyvendinta pirmoji idėja Lietuvai – prekybos tinklas startuoliams padės rasti kelią į 8.800 parduotuvių
2018-02-05
Artėjančio Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo proga pagrindinėse savo parduotuvėse įrengėme stendus, kuriuose artimiausius metus bus pristatomi lietuvių gamintojų sukurti įrenginiai ir paslaugos. Į šią platformą patekę prekybai parengti inovatyvūs produktai turės galimybę pasiekti šimtamilijoninę „Euronics International“ klientų auditoriją.
Pasak TOPO CENTRO generalinio direktoriaus Remigijaus Štaro, išgirdus apie iniciatyvą „Idėja Lietuvai“, kilo noras prisidėti prie Lietuvos ateities ne tik idėjomis, bet ir konkrečiais darbais.
Plačiau>>
Naujos parduotuvės didysis atidarymas
2017-12-14
Naujos TOPO CENTRO parduotuvės dydysis atidarymas - švenčiame gruodžio 14 - 16 d. Jonavos g. 60, Kaunas PC RIVER MALL. Dalyvaukite nuolaidų loterijoje iki -50%!
Plačiau>>

PEPERIS laukia tavęs!
2017-12-13
TOPO CENTRO parduotuvėse jau dabar galite susitikti su išmaniuoju Kalėdų elfu – robotu Peperiu!
Peperis laukia su ypatinga misija – surinkti jūsų trokštamiausias Kalėdų dovanas iš „Topo centro“ ir perduoti jas Topo Kalėdų seneliui, kuris net 3 laimingiesiems jų norus išpildys!
Užsuk >>


 

TOPO CENTRAS parduotuvių darbo laikas šventiniu laikotarpiu 
2017-12-01
Prieš šventes aktyviai ieškome dovanų savo artimiesiems, draugams, kolegoms ar sau, todėl norėdami palengvinti paieškas koreguojame mūsų parduotuvių darbo laiką.
Plačiau>>

 

iPhone X jau „Apple Shop"
2017-11-03
Visos šviesos į laukiamiausią šio sezono naujieną – „iPhone X”. Būk vienas pirmųjų šio įstabaus „Apple” įrenginio savininkų Lietuvoje, dalyvaudamas ir įsigydamas „Apple Shop”.
Užsuk, atrask ir išbandyk>>

Nacionaliniai technikos apdovanojimai „Tech Top 2017”
2017-10-24

Ieškai idėjų prasmingam ir įdomiam savaitgaliui? Inovatyviausias ir techniškiausias metų šou – Nacionaliniai technikos apdovanojimai „Tech Top 2017” su nematyta technologijų paroda Siemens arenoje jau šį šeštadienį.
Bilietai>>

  "Best Internet 2017" buvome pripažinti GERIAUSIAIS!
2017-09-28

„Verslo Žinių“ organizuojamuose skaitmeninės rinkodaros apdovanojimuose "Best Internet 2017" buvome pripažinti GERIAUSIAIS duomenų analitikos ir panaudojimo rinkodarai kategorijoje!
Plačiau>>

Vasaros TOPO CENTRAS Palangoje
2017-08-03
Puiki idėja savaitgaliui! Rugpjūčio 4-5 dieną „Palangos vasaros parke” (J. Basanavičiaus g. 43) įsikūrusiame TOPO CENTRE visus norinčius vaišinsime šviežiai spaustomis sultimis! Čia pat galėsi išbandyti riedį, išsinuomoti elektrinį paspirtuką ir atrasti kitų smagumų. Iki susitikimo!
Plačiau>>

 

Tautiška giesmė nuo 100 Lietuvos piliakalnių
2017-07-05

Jau devintąjį kartą liepos 6 dieną, 21 val., skambėsianti „Tautiška giesmė“ Lietuvoje šiemet bus giedama nuo 100 svarbių piliakalnių! Nuo kurios piliakalnio viršūnės giedosite ir Jus?
Video>>

Kas Ji? Svarbiausia metų naujiena?
2017-06-30
JOS visi laukė ir JI pasirodys jau greitai! Registruokitės ir pirmi sužinosite apie JOS pasirodymą. Jūsų laukia daugybė vertingų prizų, kurių bendra vertė - virš 500 Eur.
Plačiau>>

Rūta Ščiogolevaitė: „Mano šeimos modelis – pilni namai ir daug vaikų“
2017-05-19

O, taip! Pati augau viena, ir man labai trūko brolių ar seserų, todėl jau seniai buvau nusprendusi, kad auginsiu ne vieną vaiką. Šiais elektronikos ir technologijų laikais...
Skaityti straipsnį>>

FLASHMOBAS: Phonotonic goes K95
2017-04-19

Išmanusis, interaktyvus muzikos kūrimo judesiais instrumentas PHONOTONIC atkeliauja į K95 ŠOU! Šokį dovanoja TOPO CENTRAS. Čiupk kamuolį į rankas ir pasiduok šokio bei krepšinio karštligei.
Video>> 

ATEIVIS ROŽINĖJE DĖŽUTĖJE ir kiti kasdieniai atradimai
2017-04-07

"Keisčiausio ir įdomiausio" paieškos "Juškėnaitės Vloge" niekada nesibaigia: šįkart į Agnės Juškėnaitės rankas pakliuvo keistas spalvotas kubas iš TOPO CENTRO, pilnas netikėčiausio turinio...
Juškėnaitės Vlogas - Video>>

Apple Shop Topo Centras išpakavome iPhone 7 (PRODUCT) RED!
2017-03-28

Į mūsų parduotuves jau atvyko naujieji išskirtiniai Apple iPhone 7 telefonai. Vieni pirmųjų apžvelgėme ir išpakavę įsitikinome įspūdinga naująja (PRODUCT) RED spalva.
Pirmieji įspūdžiai video apžvalgoje>>

Paslaptingojo SAMSUNG Galaxy S8 ir S8+ išankstinė rezervacija jau startavo!
2017-03-28
Revoliucingas modelis pamalonins savo turėtoją dar didesniu ekranu, dar geresne vaizdo ir nuotraukų kokybe. Jame rasite įdiegtus giroskopą, barometrą, geomagnetinį jutiklį. Be to, naujasis SAMSUNG Galaxy S8/ S8+ nebijo drėgmės. Sportuojantys įvertins pulso matuoklį ir žingsniamatį, o siekiantys privatumo – pirštų atspaudo ir rainelės skenerio funkcijas.

Video>>

Naujos kartos TOPO CENTRO parduotuvė Vilniaus Akropolyje! 
2017-02-09 
Rytoj, vasario 10 d., atidarome įspūdingą naujos kartos parduotuvę Vilniaus Akropolyje! Nuo 10 iki 22 val. užsuk į Topo Centrą Akropolyje ir įsiamžink fotografuojančiame veidrodyje. Vakare ieškok savo nuotraukos albume mūsų Facebook profilyje, pažymėk save nuotraukoje ir prašyk draugų ją pamėgti. Daugiausia „like“ surinkusi nuotrauka laimės SENNHEISER 96,99 Eur vertės ausines. Laimėtoją skelbsime pirmadienį. Laukiam tavęs!

Plačiau>> 

Technikos apdovanojimuose žymiausias pasaulio žonglierius paneigs gravitacijos dėsnius
2016-11-16

Pasiruošimas novatoriškiausiems technikos apdovanojimams „TECH TOP 2016“ įsibėgėja. Kūrybinė režisierių, choreografų, dizainerių, scenografų ir artistų komanda žada išskirtinį ir įnovatyvų šou, nustebinsiantį naujausiais ir šiemet dar nematytais technologiniais bei vizualiniais efektais. Visa tai TV3 žiūrovai pamatys tiesioginiame eteryje jau lapkričio 12 dieną, 21.00 val.
Plačiau>> 

„iPhone 7“ naktinė prekyba subūrė ištikimiausius Apple fanus
2016-09-23
Vaizdas, primenantis „iPhone 7“ startą bet kurioje šalyje: nekantriausi APPLE telefonų fanai Lietuvoje pasirinko šią naktį ne miegoti, o dalyvauti oficialiame „iPhone 7“ prekybose starte. Viso to atpildas – galimybė pasidžiauti ilgai lauktu ir neabejotinai geidžiamiausiu šių metų telefonu pirmiesiems.

Plačiau>> 

Naujas apmokėjimo būdas Topocentras.lt - Bitcoin
2016-08-03
Dar vienas atsiskaitymo būdas! TOPO CENTRAS - pirmasis prekybos tinklas, kuriame galima atsiskaityti bitkoinais. Bitkoinai – globali decentralizuota virtuali valiuta. Jos veikimas grįstas matematiniais algoritmais, o kursą reguliuoja pasiūla ir paklausa.

Naujovę jau galite išbandyti elektroninėje parduotuvėje www.topocentras.lt 
Plačiau>> 

TOPO CENTRAS Jūros šventėje!
2016-07-27
Populiariausia ir smagiausia liepos 29-31 d. savaitgalio kryptis – Jūros šventė. Dalyvausi ir tu? TOPO CENTRAS laukia Jūsų Jūros šventėje! Užsuk pas mus ir išbandyk jėgas dronų lenktynių trasoje, nusifotografuok su 360 laipsnių kamera, išmok važiuoti riedžiu ar susipažink su technikos naujovėmis.
Ieškokite mūsų Klaipėdoje Pilies ir Žvejų gatvės sakryžoje, ją rasite eidami iš Senamiesčo į kruizinių laivų terminalą, kur vyks Jūros šventės koncertai.
Plačiau>> 

"2016 prizų" dalybos
2016-07-21
Baigiame dalinti akcijos „2016 prizų" dovanas mūsų televizorių pirkėjams. Visi dalyvavę buvo apdovanoti bent maža smulkmena ar stambesniais prizais, o labiausiai džiaugiamės Giedrės Gustaitės sėkme, kuri vakar atsiėmė bene tobuliausią pasaulyje BMW dviratį.

O vienam pirksiančiam TOPO CENTRE artimiausią mėnesį pasisieks dar labiau – jis ar ji laimės kelionę į RIO dviems!
Plačiau>>

Aplankykite vasaros TOPO CENTRĄ Palangoje!
2016-07-14
Jei atvykę ilsėtis į Palangą suprasite, kad namie palikote telefono pakrovėją, nuspręsite, kad jau laikas įsigyti nešiojamąją kolonėlę ar išbandyti riedį, nebus būtina vykti iki Klaipėdos TOPO CENTRO parduotuvės, nes vasarą TOPO CENTRAS veikia ir Palangoje. Plytų g. 9 (šalia MAXIMA parduotuvės) įsikūrusiame TOPO CENTRE rasite visas turiningoms atostogoms būtinas prekes: foto techniką, telefonus, riedžius, elektrinius dviračius bei daugelį kitų prekių. Net jei nerasite jus dominančios prekės, kelis kartus per dieną asortimentas bus papildomos iš vienos didžiausių, TOPO CENTRO Klaipėdos parduotuvių: gulėdami paplūdimyje užsisakykite norimą prekę telefonu ir apie jos atvykimą Jus informuosime SMS žinute.
Plačiau>>

Pirmas Lietuvoje prekės pristatymas dronu įvyko!
2016-06-08

Ar jau girdėjai, kad įvyko pirmasis Lietuvoje TOPO CENTRO prekės pristatymas dronu? Dalinamės įspūdingais vaizdais, kaip prekė įsigyta internetinėje parduotuvėje www.topocentras.lt, keliavo pas savo naująją šeimininkę!
Sužinokite daugiau>>

Stebėk Gineso rekordą TOPO CENTRE!
2016-05-30
Visai neseniai iš Jungtinių Amerikos Valstijų grįžęs Rokas Bernatonis jau birželio 2 d. 18 val. sieks antrojo pasaulio Gineso rekordo, kurio niekas nepagerina dešimt metų! Iliuzionistas mėgins viena ranka per minutę išmesti daugiau nei 114 kortų 3,5 metrų atstumu.

Plačiau>>

TOPO CENTRO nauja lojalumo programa PINS
2016-05-17
TOPO CENTRAS, didžiausias buities technikos ir elektronikos tinklas Lietuvoje, nusprendė patikėti savo naują lojalumo programą kompanijai PINS.CO. Tad nuo šiandien PINS keičia esamą TOPO CENTRO lojalumo programą ir pristato naują bendrojo prekinio ženklo kortelę.

Plačiau>>

 

„Topo grupė” įkūrėjas Aurelijus Rusteika skaitys pranešimą LOGIN 2016
2016-05-01
Technologijų ir inovacijų festivalyje LOGIN 2016 „Topo grupė” įkūrėjas ir valdybos pirmininkas Aurelijus Rusteika skaitys pranešimą "Alibaba ir Amazon Lietuvoje. Ko tikėtis?"

Plačiau>>

TOPO CENTRAS keliauja į LOGIN 2016!
2016-04-29
TOPO CENTRAS keliauja į LOGIN 2016! Jau nuo gegužės 5 d. čia rasi ir mūsų stendą, kuriame – specialiai šiam festivaliui sukurta dronų lenktynių trasa.

Ateik, išbandyk, atsiimk prizą ar pasinaudok kitais specialiais pasiūlymais!
Plačiau>>

 iphoneSE

iPhone SE jau atvyko!
2016-04-06

Mažesnis, bet toks pat galingas, kaip iPhone 6S, iPhone SE jau Lietuvoje. Apsilankykite TOPO CENTRO parduotuvėse ir įvertinkite šį naują Apple kūrinį!
Plačiau>> 

Robotika

Surengėme "Šeimos inovacijų mugę", skirtą Robotikai
2016-02-14
Robotai karaliavo TOPO CENTRE, Ukmergės g. 240, Vilnius

Plačiau>>

Sveikiname su gražiausiomis metų šventėmis! 
2015-12-22
Ačiū, kad esate kartu! 
Plačiau>>  

Savaitgalį įvyko pirmoji "Šeimos inovacijų mugė" 
2015-12-16
Šį šeštadienį Vilniuje, Ukmergės g. 240 vykusios pirmosios "Šeimos inovacijų mugės" metu žmonės pasinėrė į virtualiąją realybę...
Plačiau>>

Vaikai užsigeidė naujo žaisliuko: šį žodį išmoko ir močiutės
2015-12-16
Pastebime, kad renkant Kalėdinę dovaną vaikams tradiciniai pirkiniai tampa ne tokie populiarūs ir tėvai ar seneliai norėdami pradžiuginti mažuosius ieško inovatyvių produktų.
Plačiau>>

Parduotuvių darbo laikas šventiniu laikotarpiu 
2015-12-05 
Žinome, kad prieš šventes aktyviai ieškote dovanų savo artimiausiems žmonėms, todėl norėdami palengvinti paieškas koreguojame mūsų parduotuvių darbo laiką.
Plačiau>> 

 

Prognozės: populiariausios inovatyvios dovanos dovanos per 2015 Kalėdas 
2015-12-07
Pirkdami dovanas, nori – nenori, pagalvojame, ką tam pačiam žmogui padovanos kiti, taip nesąmoningai įsiveldami į netiesioginę konkurenciją su savo namiškiais. 
Plačiau>>  

Vilniečiai suskubo pasinaudoti 99% nuolaida 
2015-12-05 
Atsinaujinusi didžiausia Vilniuje TOPO CENTRO parduotuvė atidarymo proga visiems pirkėjams padovanojo nuolaidų loteriją. 
Plačiau>>

 

Iškilminguose „TECH TOP 2015“ apdovanojimuose išrinktas tautos prekės ženklas
2015-11-05
Vakar LNK ir LNK GO žiūrovai galėjo stebėti pirmą kartą šalyje oganizuotą iškilmingą nacionalinių technikos apdovanojimų „TECH TOP 2015“ ceremoniją... 
Plačiau>>

Startuoja pirmieji Nacionaliniai technikos apdovanojimai 
2015-10-07
Lietuvoje pirmą kartą organizuojami Nacionaliniai technikos apdovanojimai, kuriuose dėl populiariausiųjų vardo varžosi išmanieji telefonai, kompiuteriai...
Plačiau>>  

 

Atsinaujino trys TOPO CENTRO parduotuvės
2015-08-26
TOPO CENTRAS tęsi pažadus ir toliau EURONICS parduotuves integruoja į TOPO CENTRO tinklą bei atnaujina savo parduotuves.  
Plačiau>>  

 

Atsinaujino trys TOPO CENTRO parduotuvės
2015-08-25
TOPO CENTRAS vykdo plėtrą Lietuvoje. Atnaujinome tris parduotuves. Pristatome akimirkas iš parduotuvės atidarymo Kauno „Akropolyje“.
Plačiau>> 

 

Didysis atidarymas sukvies TOPO CENTRO fanus ir nuolaidų medžiotojus
2015-08-07
Šį penktadienį Kauno Akropolio rimtį sudrums naujos TOPO CENTRO parduotuvės atidarymas. Buities ir technikos lyderis į atidarymą kviečia ateiti ...
Plačiau>> 

 

,,Topo grupė“  tiesiogiai valdys TOPO CENTRĄ ir Euronics
2015-05-22
Šių metų pradžioje, paskelbdama apie prekybos tinklų TOPO CENTRAS ir Euronics suvienijimą.
Plačiau>> 

Patikimi partneriai - nauda klientams
2015-05-19
Artėjant vasaros atostogų metui vis aktualesne tampa pirkinių draudimo paslauga. Keliausime, važiuosime, skrisime... 

Plačiau>> 

 

Naujas išmanusis žengia į rinką
2015-05-13
Visada žengiantis koja kojon su naujausiomis technologijomis, TOPO CENTRAS džiaugiasi galimybe savo pirkėjams pristatyti naują produktą.

Plačiau>>

Lietuvos energijos taikomųjų tyrimų centras atidarytas bepiločiais kvadrakopteriais
2015-04-30
Inovatyvus ir visada koja kojon su naujausiomis technologijomis žengiantis TOPO CENTRAS vis dažniau tampa svarbių ir išskirtinių renginių dalyviu.
Plačiau>> 

 

 

Nori sveikų ir švarių namų - teisingai pasirink dulkių siurblį
2015-04-20
Dažnai būtent pavasarį atsiranda poreikis įsigyti naują dulkių siurblį, tačiau kaip gi išsirinkti geriausiai mūsų kiekvieno poreikius atitinkantį prietaisą? Kokiais kriterijais vadovautis renkantis?

 Plačiau>>  

Ministras pirmininkas įteikė padėką "TC prekybai"
2015-04-17
Ketvirtadienis bendrovei "TC prekyba" buvo ypatinga diena. 
 Plačiau>> 


Inovatyvūs TOPO CENTRO produktai traukė studentų dėmesį
2015-04-15
Šią savaitę TOPO CENTRAS dalyvavo  "Elektros dienose" Naujausių produktų mugėje, kur inovatyviems ir žingeidiems studentams pristatė 3D spausdintuvo/3D skenerio galimybes...
 Plačiau>>


Gimnazistų idėjos taps materialiomis
2015-03-30
Neseniai  Kauno „Saulės“ gimnazijos mokiniams suteikęs galimybę išmėginti 3D spausdintuvą, TOPO CENTRAS ir toliau džiugina. 
 Plačiau>>

Pirmoji modernizuota TOPO CENTRAS parduotuvė atverė duris
2015-03-06
Neseniai paskelbęs apie tapimą tarptautinio aljanso nariu ir būsimą dviejų prekybos tinklų sujungimą, TOPO CENTRAS su džiaugsmu atverė naujos ir modernios parduotuvės duris Vilniuje, prekybos centre „Ozas“.
 Plačiau>>


TOPO CENTRAS skatina mokinių verslumą ir inovatyvumą
2015-02-23
Vasario pradžioje, parodoje „Studijos 2015“ vykusioje moksleivių mokomųjų bendrovių mugėje jaunieji verslininkai pristatė įdomius ir netikėtus sprendimus.
 Plačiau>>

TOPO CENTRAS ir Euronics jungiasi po viena vėliava
2015-02-05
Bendrovė “TC prekyba“, valdanti didžiausią Lietuvoje mažmeninės prekybos buities technika ir elektronika tinklą TOPO CENTRAS ir europietišką prekybos tinklą Euronics, priėmė sprendimą toliau nebevystyti Euronics...
 Plačiau>>


Klaipėdos TOPO CENTRAS metus pradėjo gražia iniciatyva
2015-01-19 
Naujuosius metus Klaipėdos TOPO CENTRAS kolektyvas pradėjo gražia iniciatyva. Čia jau antrus metus sėkmingai tęsiamas socialinis projektas su Klaipėdos neįgaliųjų bendrija.
 Plačiau>>

Atsisveikinti su litais galima kur kas patogiau ir naudingiau
2015-01-08
Didžiausias buitinės technikos ir elektronikos prekybos tinklas Lietuvoje TOPO CENTRAS, pirkėjų pamėgtas dėl patikimumo, plataus prekių asortimento, profesionalaus aptarnavimo.
 Plačiau>>

Šiemet populiariausios išmaniosios dovanos
2014-12-16
Į
sibėgėjus kalėdinės prekybos karštligei TOPO CENTRAS džiaugiasi šventiniu pirkėjų aktyvumu ir dalinasi populiariausių praktiškų kalėdinių pirkinių sąrašu, galbūt padėsiančiu, laukiantiems paskutinės minutės pasiūlymų...
 Plačiau>>

 3D technologijų naujovės jau TOPO CENTRAS parduotuvėse
2014-11-28 
TOPO CENTRAS pirmasis savo pirkėjams ne tik pristato, bet ir leidžia išbandyti net kelias technikos naujoves – 3D skenerį SENCE, 3D spausdintuvą  DA VINCI ir 3D rašiklį DOODLER 
 Plačiau>>

TOPO CENTRAS pirmasis Lietuvos rinkai pristato „Google glass“
2014-11-27
Inovatyviausias prekybos tinklas Lietuvoje TOPO CENTRAS, pirmasis ir vienintelis  iš mažmeninių prekybos elektronika tinklų Lietuvoje, pristato išmaniuosius akinius „Google glass“. 
 Plačiau>>

TOPO CENTRAS prisideda prie atsakingų vaikų ugdymo
2014-07-10
Didžiausias Lietuvoje prekybos buities technika tinklas TOPO CENTRAS, siekia formuoti atsakingą visuomenės požiūrį .
 Plačiau>>