+370 660 00200
I - V 08:00 - 20:00

Apie mus


TOPO CENTRAS - UAB "Topo grupė" valdomas didžiausias buities technikos ir elektronikos mažmeninės prekybos tinklas Lietuvoje, sėkmingai veikiantis jau daugiau nei dvidešimt metų.

TOPO CENTRAS yra vieno didžiausių pasaulyje prekybos aljansų „Euronics International“ grupės narys. Lietuvoje veikia net 37 TOPO CENTRAS tinklo parduotuvės, išsidėsčiusios 25 miestuose bei internetinė parduotuvė www.topocentras.lt.

Esame klientų vertinami dėl plataus prekių asortimento, kokybiško aptarnavimo, ekspertų konsultacijų ir naudingų paslaugų bei inovatyvių ir įdomių produktų pristatymų.


Įvertinimai

TOPO CENTRO įvertinimas vadovų forume „Payment Solutions EXEX“
2018-05-15

Dalinamės su jumis puikia žinia – gavome Metų Inovacijos Lietuvoje apdovanojimą „Mažmeninės prekybos ir paslaugų inovacija“! Apdovanojimą laimėjome už įdiegtas pažangias technologijas, procesus ir inovatyvius būdus, valdant verslą. Generalinis direktorius Remigijus Štaras atsiėmė apdovanojimą ir džiaugėsi, kad tai yra dar vienas komandos kryptingos veiklos ir didžiulio atsidavimo įvertinimas!


Plačiau apie vadovų forumą>>

Raimonda Gudaitė tarp 10 stipriausių rinkodaros vadovų
2018-05-02
Didžiuojamės dirbdami kartu su pripažintais profesionalais ir sveikiname Raimondą Gudaitę papuolus tarp TOP10 geriausių rinkodaros vadovų Lietuvoje! Konkursą rengia Lietuvos marketingo asociacija LiMA kartu su „Verslo žiniomis“.

Visą straipsnį galite perskaityti čia>>


"Best Internet 2017" buvome pripažinti GERIAUSIAIS!
2017-09-28

„Verslo Žinių“ organizuojamuose skaitmeninės rinkodaros apdovanojimuose "Best Internet 2017" buvome pripažinti GERIAUSIAIS duomenų analitikos ir panaudojimo rinkodarai kategorijoje!

Plačiau apie "Best Internet 2017">>