+370 660 00200
I - V 08:00 - 20:00

Žaidimų kompiuteriai (konsolės) ir jų priedai

Žaidimų kompiuteriai (konsolės) suteiks galimybę paįvairinti savo laisvalaikį ir smagiai praleisti laiką su šeima ar draugais. Pagal savo pomėgius bei individualius poreikius rinkitės Jums labiausiai patinkančią žaidimų konsolę: Xbox, Nintendo, PlayStation ar kitą. Kiekviena iš jų turi savo privalumų.

Prieš apsispręsdami kurią konsolę išsirinkti, pagalvokite kokius kompiuterinius žaidimus labiausiai mėgstate žaisti: strateginius, sporto, istorinius ar kuriuos kitus. Taip pat svarbu, ar norite žaidimo metu pajudėti, ar jūs pakankamai įsitraukiate maigydami valdymo pultelį. Sprendimą, kurią konsolę rinktis, gali nulemti ir tai, kas bus pagrindiniai žaidėjai: virtualias pramogas mėgstantys vaikai ar patyręs žaidimų asas.

Šeimoms, kuriose auga maži vaikai, specialistai rekomenduoja atkreipti dėmesį į Nintendo žaidimų kompiuterius. Jų kaina yra draugiška vartotojui, todėl turėsite jūsų poreikius atitinkančią konsolę nepermokėdami už funkcijas, kuriomis neketinate naudotis. Nintendo Switch žaidimų konsolė leis įsitraukti į kompiuterinių žaidimų pasaulį tiek namie, tiek kelionėje. Šią konsolę prijungę prie ekrano galėsite leistis į virtualius nuotykius patogiai įsitaisę ant sofos. Dėl savo kompaktiškumo Nintendo Switch įsimesite į rankinę ir žaidimą galėsite pratęsti keliaudami ar susitikę su draugais.

Xbox konsolės yra vertinamos patyrusių kompiuterinių žaidimų entuziastų. Xbox turi ypatingų online režimo galimybių ir ekskliuzyvinių žaidimų pasirinkimą. Taigi, galėsite atsisiųsti žaidimų, bendrauti su kitais kompiuterinių žaidimų fanais. DVD skaitytuvas leis šią konsolę naudoti ir filmų peržiūrai.

PlayStation konsolės yra universaliausios. Jų puikūs techniniai parametrai bei pasitelkiamos naujausios technologijos užtikrina spartų greitį bei įspūdingus vizualinius efektus. PlayStation išsiskiria didžiule žaidimų įvairove, todėl be vargo atrasite Jūsų individualų skonį atitinkančių žaidimų.

Apsvarstykite, kokios žaidimų konsolės ieškote ir įsigykite ją Topocentras.lt elektroninėje parduotuvėje. Čia visi populiariausi žaidimų kompiuteriai pirkėjui palankiomis kainomis.