+370 660 00200
I - V 08:00 - 20:00

Taisyklės

Elektroninės prekybos taisyklės

Šios Elektroninės prekybos taisyklės (toliau – Taisyklės) yra privaloma ir neatsiejama pirkimo - pardavimo sutarties, sudaromos tarp internetinės parduotuvės https://www.topocentras.lt ar TOPO CENTRO - patogaus pirkimo aplikacijos (toliau – TOPO CENTRAS, el. parduotuvė, mūsų, mumis, mes) ir TOPO CENTRAS kliento (toliau - Jūs, Jūsų, Jums, Jus) dalis, supažindinančios Jus su el. parduotuvės prekių pirkimo - pardavimo sąlygomis bei nustatančios TOPO CENTRAS ir Jūsų teises bei įsipareigojimus, susijusius su prekių pirkimu - pardavimu el. parduotuvėje.


I. Bendrosios nuostatos

1. Naudotis internetinės parduotuvės www.topocentras.lt ir/ ar TOPO CENTRO aplikacijos paslaugomis turi teisę:

   1.1. veiksnūs fiziniai asmenys, ne jaunesni kaip 18 metų amžiaus;  

   1.2. nepilnamečiai nuo penkiolikos iki aštuoniolikos metų amžiaus tik turėdami tėvų, įtėvių arba rūpintojų sutikimą, išskyrus tuos atvejus, kai savarankiškai disponuojama savo uždarbiu ar stipendija;

   1.3. juridiniai asmenys;

   1.4. visų aukščiau nurodytų asmenų įgalioti atstovai.

2. Jeigu Jūs norite naudotis el. parduotuvės paslaugomis, privalote užsiregistruoti. Registracija laikoma įvykusia ir galiojančia, kai Jūs elektroniniu būdu pateikiate informaciją apie save ir perėjote prie tolimesnių veiksmų.

3. Jūsų pateikti asmens duomenys (vardas, pavardė, adresas, telefonas, el. pašto adresas) registruojantis internetinėje parduotuvėje www.topocentras.lt ir/ ar TOPO CENTRO aplikacijoje saugomi ir tvarkomi vadovaujantis 2003 m. sausio 21 d. Lietuvos Respublikos Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymu Nr. IX-1296 bei šių Taisyklių 1 Priede aprašyta  „Privatumo politika“.

4. Prekių kainos, nurodytos internetinės parduotuvės prekių kataloge, galioja tik perkant šias prekes internetinėje parduotuvėje www.topocentras.lt ir/ ar TOPO CENTRO aplikacijoje. Prekių kainos internetinėje parduotuvėje www.topocentras.lt ir/ ar TOPO CENTRO aplikacijoje yra nurodytos įskaičius PVM. Pristatymo kainos neįskaičiuotos ir nurodomos atskirai formuojant užsakymą. Pristatymo kaina Jums yra aiškiai nurodoma iki užsakymo patvirtinimo bei išskiriama pačiame užsakymo patvirtinime.

5. Pirkimo – pardavimo sutartis tarp Jūsų ir TOPO CENTRAS laikoma sudaryta nuo to momento, kai Jūs internetinėje parduotuvėje www.topocentras.lt ir/ ar TOPO CENTRO aplikacijoje, suformavę prekių krepšelį, nurodę pristatymo adresą, pasirinkę apmokėjimo būdą ir susipažinę (perskaitę paspaudžiate mygtuką “Aš sutinku su Taisyklėmis“) su šiomis Taisyklėmis, paspaudžiate mygtuką „Kitas žingsnis“. Sutartis, elektroniniu būdu sudaryta tarp TOPO CENTRAS ir Jūsų yra saugoma internetinėje parduotuvėje www.topocentras.lt ir/ ar TOPO CENTRO aplikacijoje ir Jums gali būti prieinama elektronine forma.

6. Apie pirkimo – pardavimo sutarties sudarymą TOPO CENTRAS Jus informuoja išsiųsdamas pranešimą Jūsų nurodytu el. pašto adresu.


II. Jūsų TEISĖS IR PAREIGOS

7. Jūs galite pasirinkti ir užsisakyti bet kurią prekę iš internetinės parduotuvės www.topocentras.lt ir/ ar TOPO CENTRO aplikacijos kataloguose pateikiamų prekių.

8. Jūs, naudodamasis internetinės parduotuvės www.topocentras.lt ir/ ar TOPO CENTRO aplikacijos paslaugomis, sutinkate su šiomis pirkimo – pardavimo sutarties taisyklėmis ir privalote jų laikytis.

9. Jūs internetinės parduotuvės www.topocentras.lt ir/ ar TOPO CENTRO aplikacijos registracijos formoje privalote pateikti išsamius ir teisingus duomenis. Jeigu bus pasikeitę Jūsų asmens duomenys ir mes apie tai nebūsime informuoti, Jūs prisiimsite visą dėl to kylančią nuostolių riziką.

10. Jūs atsakote už visus savo veiksmus, atliktus naudojantis internetine parduotuve www.topocentras.lt ir/ ar TOPO CENTRO aplikacija.

11. Tam pačiam asmeniui draudžiama registruotis ir naudotis internetinės parduotuvės www.topocentras.lt ir/ ar TOPO CENTRO aplikacijos teikiamomis paslaugomis keliais vardais.

12. Jūs privalote būti nurodytoje vietoje, nurodytu laiku ir priimti užsakytas prekes.

13. Jūs įsipareigojate neperduoti tretiesiems asmenims savo registracijos bei prisijungimo duomenų. Jeigu Jūs prarandate prisijungimo duomenis, privalote nedelsiant informuoti TOPO CENTRAS el.paštu uzsakymai@topocentras.lt ar info@topocentras.lt. TOPO CENTRAS neatsako už trečiųjų asmenų veiksmus pasinaudojus Jūsų prisijungimo duomenimis iki informavimo momento. Tokiu atveju TOPO CENTRAS ir turi teisę laikyti, kad veiksmus el. parduotuvėje atlikote Jūs.

14. TOPO CENTRAS neatsako už trečiųjų asmenų veiksmus, kai pasinaudoję Jūsų bankininkystės sistema, jie sudaro pirkimo – pardavimo sutartis pasinaudodami el. parduotuvės paslaugomis.

15. Kad galėtume pasiūlyti Jums visavertes paslaugas mūsų svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) informaciją (slapukus, angl. "cookies"). Įrašytą informaciją naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės naudotoją, rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome, ir galite ištrinti dalį ar visus įrašytus slapukus. Taip pat turite teisę nesutikti, kad būtų įrašoma ir naudojama informacija (slapukai) Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti, pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus, ar kreipdamiesi į mus bet kuriais svetainėje skelbiamais kontaktais.


III. TOPO CENTRAS
teisės ir pareigos

16. Jeigu registracijos metu ar vėliau pateikiami melagingi, netikslūs, klaidinantys ar ne visi prašomi pateikti duomenys, arba Jūs nesilaikote kitų įsipareigojimų, numatytų šiose Taisyklėse, TOPO CENTRAS turi teisę nedelsiant panaikinti registraciją ir ištrinti Jūsų duomenis arba apriboti Jūsų teisę naudotis el. parduotuvės teikiamomis paslaugomis. Už Jūsų pateiktų neteisingų duomenų sukeltus padarinius atsakote tik Jūs pats.

17. TOPO CENTRAS pasilieka teisę, be išankstinio perspėjimo, sustabdyti arba nutraukti Jūsų registraciją ir naudojimosi el. parduotuvės paslaugomis, jei yra pagrindo manyti, kad Jūs užsiimate neleistina veikla ar kitaip bandote pakenkti el. parduotuvės darbui arba stabiliam veikimui.

18. TOPO CENTRAS įsipareigoja sudaryti visas sąlygas Jums naudotis el. parduotuvės teikiamomis paslaugomis.

19. TOPO CENTRAS, susidarius nenumatytoms aplinkybėms, negalėdamas Jums pristatyti Jūsų užsakytos prekės įsipareigoja Jums pasiūlyti analogišką prekę. Jums atsisakius priimti prekės analogą, sumokėtus pinigus grąžinsime per 72 (septyniasdešimt dvi) valandas, jeigu Jūs padarėte išankstinį apmokėjimą.


IV. Atsiskaitymas už prekes

20. Už prekes Jūs galime atsiskaityti:

   20.1. grynaisiais pinigais parduotuvėje arba kurjeriui;

   20.2. banko kortele;

   20.3. naudojant banko internetinės bankininkystės sistemas;

   20.4. išankstiniu bankiniu pavedimu;

   20.5. išsimokėtinai (lizingu);

   20.6. bitcoin (partneris UAB Spectro Finance, įm.kodas 303008845).


V. Administravimo mokestis

21. Administravimo mokestis 2,50 € yra taikomas tiems užsakymams, kurių vertė neviršija 10,00 €. Šis mokestis yra skirtas logistikos darbams, buhalteriniams dokumentams, bei užsakymo apdorojimo procesams padengti.

22. Jei užsakymo vertė viršija 10,00 € - administravimo mokestis nėra taikomas.


VI. Prekių Pristatymas

23. Kai priėmus užsakymą prekės pakraunamos Lietuvoje esančiame sandėlyje, TOPO CENTRAS įsipareigoja pristatyti Jūsų užsakytas prekes po apmokėjimo Jūsų užsakyme nurodytu adresu Lietuvos teritorijoje:

   23.1. per 4 (keturias) darbo dienas, už prekes apmokant pagal šių Taisyklių 19.1, 19.3 punktus;

   23.2. apmokant pagal Taisyklių 19.2. punktą, prekės pristatomos per 4 (keturias) darbo dienas nuo patvirtinimo iš banko gavimo.

24. Kai priėmus užsakymą prekės pakraunamos užsienyje esančiame sandėlyje, TOPO CENTRAS įsipareigoja pristatyti Jūsų užsakytas prekes po apmokėjimo Jūsų užsakyme nurodytu adresu Lietuvos arba užsienio valstybės teritorijoje:

  24.1. per individualiai suderintą ir užsakymo patvirtinime nurodytą terminą, už prekes apmokant pagal šių Taisyklių 19.1, 19.3 punktus;
 
  24.2. apmokant pagal Taisyklių 19.2. punktą, prekės pristatomos per per individualiai suderintą ir užsakymo patvirtinime nurodytą terminą, skaičiuojant nuo patvirtinimo iš banko gavimo..

25. Prekes pristatys TOPO CENTRAS įgaliotas atstovas. Jums pasirašius siuntos važtaraštyje yra laikoma, kad siunta yra perduota (pristatyta) tinkamai.

26. Prekės pristatymo metu kartu su mūsų įgaliotu atstovu Jūs privalote patikrinti prekes siuntos būklę. Pastebėjęs siuntos pažeidimą, Jūs privalote tai atžymėti siuntos važtaraštyje, bei surašyti laisvos formos siuntos pažeidimo aktą. Jums pasirašius siuntos važtaraštyje be pastabų, laikoma, kad siunta perduota tvarkinga. Jeigu pristatytos prekės komplektacijoje nėra kokių nors dalių ar dokumentų (pvz., garantinio talono ar pan.), Jūs privalote apie tai nedelsiant informuoti TOPO CENTRAS administraciją.

  26.1. Jums neatvykus TOPO CENTRAS nurodytu laiku atsiimti prekės iš parduotuvės, ji bus saugoma ne ilgiau kaip 7 (septynias) dienas, o dėl jos naujo atsiėmimo laiko privaloma iš anksto suderinti su TOPO CENTRAS administracija. Jeigu Jūs pavėluojate atsiimti prekę ilgiau kaip 30 (trisdešimt) dienų, TOPO CENTRAS atsiunčia Jums įspėjimą apie ketinimą per artimiausias 7 (septynias) dienas nutraukti pirkimo-pardavimo sutartį. Jums nesureagavus į įspėjimą, TOPO CENTRAS nutraukia pirkimo-pardavimo sutartį, išskaičiuoja iš Jūsų sumokėtų už prekę pinigų jos saugojimo išlaidas, kurios negali viršyti 14,48 €, ir likusią pinigų sumą grąžina Jums į Jūsų nurodytą banko sąskaitą.

27. Pristatymo išlaidos el. parduotuvėje nurodytą kainą nėra įskaičiuotos, jos yra nurodomos kaip numatyta Taisyklių 4 punkte.


VII. Prekių garantijos

28. Visoms prekėms taikomi gamintojo nustatyti garantiniai terminai. Garantinis laikotarpis yra nurodomas Jums išduodamame garantiniame talone arba jam prilygstamame kitame dokumente.

29. Prekei, sugedus garantiniu laikotarpiu, remontas atliekamas nemokamai.

30. Sugedus prekei, dėl garantinio remonto atlikimo Jūs galite kreiptis tel.: +370 660 00200 arba garantiniame talone nurodytais prekės garantinio remonto aptarnavimo serviso (-ų) adresais.

31. Pateikdamas prekę remontui, Jūs būtinai privalote pateikti galiojantį prekės garantinį taloną ir prekės įsigijimą patvirtinantį dokumentą (sąskaitą – faktūrą).


VIII. Prekių grąžinimas

32. Praėjus daugiau kaip 14 (keturiolika) dienų nuo prekės pristatymo dienos, prekių grąžinimui taikomos Lietuvos Respublikos Mažmeninės prekybos taisyklės.

33. Kai grąžinama nekokybiška prekė, TOPO CENTRAS įsipareigoja priimti nekokybišką prekę ir, nesant Jūsų prieštaravimo, ją pakeisti analogiška preke. Jums prieštaraujant dėl nekokybiškos prekės pakeitimo kokybiška preke, sumokėtus už nekokybišką prekę pinigus grąžinsime per 72 (septyniasdešimt dvi) valandas. Tuo atveju, kai paaiškėja, kad TOPO CENTRAS neturi analogiškos prekės, jums bus per 72 (septyniasdešimt dvi) valandas nuo šio paaiškėjimo momento sugrąžinti už prekę sumokėti pinigai.

34. Grąžinama prekė privalo būti pilnai sukomplektuota. Jūs atsakote už pilną prekės komplektavimą. Jeigu prekė nėra pilnai sukomplektuota, ji nėra priimama grąžinimui.

35. Tais atvejais, kai nepraėjus 14 (keturiolika) dienų nuo prekės pristatymo pranešate apie atsisakymą nuo pirkimo-pardavimo sutarties (Taisyklių 33 p.), prekės turi būti grąžinamos toje pakuotėje, kurioje jos buvo pristatytos. Pakuotė turėtų būti nesugadinta, švari, tinkamai paruošta ir įpakuota. Kitais atvejais grąžinant prekes TOPO CENTRAS pageidauja, kad būtų laikomasi tų pačių reikalavimų arba dedamos maksimalios pastangos laikytis nurodytų reikalavimų pakuotei.

36. Jūs turite teisę atsisakyti pirkimo – pardavimo sutarties, pranešdamas mums apie tai raštu (el. paštu uzsakymai@topocentras.lt per 14 (keturiolika) dienų nuo prekės pristatymo dienos.

37. Norėdami atsisakyti pirkimo – pardavimo sutarties, per Taisyklėse nurodytą terminą privalote Taisyklių 36 punkte nurodytais kontaktiniais adresais pranešti apie sutarties atsisakymą raštu. Apie sutarties atsisakymo patvirtinimą gausite pranešimą Jūsų nurodytu el. paštu. Jeigu negausite patvirtinimo per 10 darbo valandų, privalote kreiptis telefonu į TOPO CENTRAS. Atsisakę sutarties, per 3 (tris) darbo dienas privalote telefonu arba el. paštu suderinti su pardavėju Prekės grąžinimo būdą (visi prekės paėmimo, nuvežimo ir kitokio transportavimo iki Pardavėjo nurodytos vietos klausimai). Šiuo atveju patys privalote grąžinti nusipirktą Prekę (prekės grąžinimo išlaidas turi padengti klientas), atitinkančią Taisyklių 34 ir 33 punkto pirmo ir antro sakinio reikalavimus. Atsisakius sutarties, už Prekę sumokėti pinigai bus grąžinami per 5 (penkias) darbo dienas nuo Prekės grąžinimo dienos.

38. Jūs neturite teisės atsisakyti pirkimo – pardavimo sutarties, jeigu:

    38.1. perkami garso ir vaizdo kūriniai ir fonogramos bet kokiose laikmenose, kompiuterinės programos, ir Jūs pažeidėte pakuotės apsaugas (atplėšėte ar atidarėte pakuotę);

    38.2. Jūs prekę sugadinote ar iš esmės pasikeitė prekės išvaizdą; pakuotės išvaizdos pakeitimai, kurie buvo būtini norint apžiūrėti gautą prekę, nevertinami kaip esminiai prekės išvaizdos pakeitimai.


IX. Baigiamosios nuostatos

39. TOPO CENTRAS pasilieka teisę sustabdyti, savo nuožiūra pildyti, keisti šias Taisykles ir kitus su Taisyklėmis susijusius dokumentus, apie tai Jus informuodamas el. parduotuvėje. Taisyklių papildymai ar pakeitimai įsigalioja nuo jų paskelbimo dienos, t.y. nuo tos dienos, kai jie yra patalpinami el. parduotuvės sistemoje.

40. Jeigu Jūs nesutinkate su nauja Taisyklių redakcija, daliniais papildymais, pakeitimais, Jūs turite teisę jų atsisakyti, su sąlyga, kad Jūs prarandate teisę naudotis el. parduotuvės paslaugomis.

41. Jei po Taisyklių pakeitimo Jūs ir toliau naudojatės el. parduotuvės teikiamomis paslaugomis, laikoma, kad Jūs sutinkate su nauja Taisyklių redakcija, daliniais pakeitimais ar papildymais.

42. Visi nesutarimai dėl šių Taisyklių vykdymo sprendžiami derybų keliu. Nepavykus susitarti per 30 (trisdešimt) dienų, nesutarimai sprendžiami Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka.

43. Prašymą/skundą dėl mūsų interneto parduotuvėje įsigytos prekės ar paslaugos galite pateikti Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai (Spausti čia) ar užpildyti prašymo formą EGS platformoje (Spausti čia)

44. Šioms taisyklėms yra taikoma Lietuvos Respublikos teisė.


Kontaktai

• Perkantiems internetinėje parduotuvėje topocentras.lt ar TOPO CENTRO patogaus pirkimo aplikacijoje
Nemokama infolinija (telefonu) +370 660 00200
Infolinija naudojant „Viber“ programą (mobiliąją aplikaciją) +370 681 60 200
Informacija apie prekių užsakymo eigą, prekių pristatymą ir atsiėmimą el. paštu uzsakymai@topocentras.lt

• Perkantiems TOPO CENTRAS parduotuvėse
Nemokama infolinija 8 800 60 200
Informacijos el. paštas info@topocentras.lt
Pardavimai verslo klientams verslui@topocentras.eu
Nemokama serviso linija 8 800 77 577
Atsiliepimai atsiliepimai@topocentras.lt

Administracija
Telefonas +370 37 30 29 01
Faksas +370 37 79 37 33
El. paštas administracija@topocentras.lt
Adresas Savanorių pr. 206A, LT-50193 Kaunas

Įmonės rekvizitai
Įmonės pavadinimas: UAB Topo grupė
Įmonės kodas: 134777619
PVM mokėtojo kodas: LT347776113
Atsiskaitomoji sąskaita: LT72 7044 0600 0353 3191
Bankas: AB SEB bankas
Banko kodas (Bank code): 70440
Registracijos adresas: Savanorių pr. 206A, Kaunas LT-50193
Įmonė registruota: Reg. Nr. 157567, VĮ Registrų centras
Kauno fil., E.Ožeškienės g. 12, LT-44252 Kaunas
SWIFT: CBVILT2X