8 800 60200
I - V 08:00 - 20:00
Krepšelis 
Krepšelis tuščias
Pristatymo kaina:
Kliento kortelės nuolaida:
Nuolaida:
Iš viso:
Tęsti apsipirkimą Pirkti

Karjera

Esame entuziastingi ir įmonės sėkme tikintys profesionalai. Dirbdami sąžiningoje, atviroje ir vieningoje komandoje kuriame pokyčius, tobulėjame ir didiname įmonės sėkmę.

Prekybos tinkle TOPO CENTRAS dirba netoli 500 darbuotojų.

 

Prisijunk prie mūsų

Jei esi atviras naujoms idėjoms, iniciatyvus, atsakingas, moki dirbti komandoje ir sieki užsibrėžtų tikslų – prisijunk prie mūsų.
Šiuo metu ieškome

 

Praktika

Aukštųjų, aukštesniųjų ir profesinių mokyklų studentus kviečiame atlikti praktiką TOPO GRUPĖJE. Perspektyviausiems sudarome galimybes įsidarbinti. Plačiau
 

Mokymai darbuotojams

Suteikiame darbuotojams sąlygas mokytis ir tobulėti. Mūsų komandos nariai gilina technines žinias bei kelia savo kvalifikaciją profesiniuose ir bendrųjų įgūdžių lavinimo seminaruose. Plačiau


Galimybė kilti karjeros laiptais

Mokymai, tarpusavio pasitikėjimas ir iniciatyvos skatinimas suteikia mums galimybę siekti asmeninių bei įmonės tikslų. Dauguma TOPO CENTRAS vadovų ir administracijos darbuotojų karjerą prekybos tinkle pradėjo nuo startinių pozicijų.


Laisvalaikis ir šventės

Kasmet darbuotojams organizuojame šventes: krepšinio ir boulingo turnyrus, teminius naujametinius vakarėlius su geriausių darbuotojų apdovanojimais, vasaros šventes su naujokų krikštynomis ir sportinėmis rungtimis.