8 800 60200
I - V 08:00 - 20:00
Krepšelis 
Krepšelis tuščias
Pristatymo kaina:
Kliento kortelės nuolaida:
Nuolaida:
Iš viso:
Tęsti apsipirkimą Pirkti

Karjera

Prekybos tinkle TOPO CENTRAS dirba apie 400 darbuotojų. Tai jauni, veržlūs, novatoriški, atsidavę darbui ir tikintys įmonės sėkme žmonės. Mes vertiname  profesionalumą, bendradarbiavimą ir darnų koletyvą. 
 
 

Prisijunkite prie mūsų

Jei esate atviras naujoms idėjoms, iniciatyvus, atsakingas, mokate dirbti komandoje ir siekiate užsibrėžtų tikslų – prisijunkite prie mūsų.
Šiuo metu ieškome.

 

Praktika

Profesinių, aukštesniųjų ir aukštųjų mokyklų studentai kviečiami atlikti praktiką TOPO GRUPĖJE. Perspektyviausiems sudaromos galimybės įsidarbinti TOPO CENTRAS parduotuvėse. Plačiau
 

Mokymai darbuotojams

Suteikiame darbuotojams sąlygas mokytis ir tobulėti. Mūsų komandos nariai gali gilinti technines žinias ir kelti savo kvalifikaciją  profesiniuose ir bendrųjų įgūdžių lavinimo seminaruose. Plačiau


Galimybė kilti karjeros laiptais

Mokymai, pasitikėjimas ir iniciatyvos skatinimas suteikia darbuotojams galimybę siekti savo ir įmonės tikslų. Dauguma TOPO CENTRAS vadovų ir administracijos darbuotojų savo karjerą prekybos tinkle pradėjo nuo žemiausių pozicijų.


Laisvalaikis ir šventės

Kasmet darbuotojams organizuojame šventes: krepšinio ir boulingo turnyrus, teminius naujametinius vakarėlius su geriausių darbuotojų apdovanojimais, vasaros šventes su naujokų krikštynomis ir sportinėmis rungtimis.