+370 660 00200
I - V 08:00 - 20:00

Vaikai užsigeidė naujo žaisliuko: šį žodį išmoko ir močiutės

Pastebime, kad renkant Kalėdinę dovaną vaikams tradiciniai pirkiniai tampa ne tokie populiarūs ir tėvai ar seneliai norėdami pradžiuginti mažuosius ieško inovatyvių produktų. Šventinei prekybai dar tik įsibėgėjant, aiškiai matome, kad neabejotinas šių metų vaikų dovanų lyderis – dronai: paprastai perkami vidutinio dydžio ar mažieji, kurių kaina nuo 29.99 Eur. Dronų geidžiamumą įrodo ir tai, kad jų aktyviai ieško internetinėje parduotuvėje bei spaudžia nuorodas naujienlaiškiuose, iki 4-5 kartų dažniau nei kitų prekių.  Šiai prekei, ne barjeras ir amžius: Šiauliuose dvi močiutės atėjusios į parduotuvę neužtikrintai ištarė žodį „dronas“ ir bei teiravosi, ar jų turime? Jas labai nudžiugino teigiamas atsakymas ir jos entuziastingai pažindinosi su visomis skraidyklėmis.

Ne tokie populiarūs, bet visuomet sukeliantys susidomėjimą apžiūrint gyvai - važiuojantys bei šokinėjantys dronai, dronas „Bionic bird“. Pirkėjai jau teiraujasi ir „Žvaigždžių karų“ drono, kuris TOPO CENTRE debiutuos kartu su filmo premjera, gruodžio 18 d.

Dronas paaugliams jau nėra naujovė, tačiau yra daug galimybių nustebinti ir visko mačiusius paauglius –matome jų nuostabą, kai parodome ore skraidančią ar bevieles, spalvas keičiančias kolonėles  ar šviečiančias ausines 

Perka ir įprastas, „saugias“ dovanas, populiariausios - specialūs priedai žaidimų kompiuteriams (pelės, ausinės, klaviatūros), išmanūs žaislai mažesniems vaikams , kokybiškos ausinės ar išmanusis telefonas. Jau daugiau nei mėnuo telefonų segmentą smarkiai išjudino naujasis iPhone6S, juos perka ir vaikams.

Jaučiama, kad vyrai ir moterys ieško dovanų savo antrai pusei ir paprastai renkasi prekes iš grožio prekių: vyrai savo moterims perka fenus, žirkles, foto epiliatorius, o dažniausia moterų dovana savo vyrui – barzdaskutė bei barzdakirpė, leidžianti prižiūrėti šiuo metu populiarias barzdas. Perkantys dovanas antrai pusei naudojasi specialiais Kalėdinių dovanų rinkiniais (pvz. 2 grožio prekės už geresnę kainą ar viena kitą papildančios prekės) bei dažniau ima jau supakuotas dovanas ar naudojasi nemokama dovanų pakavimo paslauga.

Dar viena populiari Kalėdinių dovanų rūšis - dovanos visai šeimai, kuri paprastai renkama dalyvaujant keletui šeimos narių ir būna susijusi su namų atsinaujinimu, pvz.  naujas didesnis televizorius, kavos virimo aparatas ar smulkesni pirkiniai, kaip naujas virdulys ar skrudintuvė.