+370 660 00200
I - V 08:00 - 20:00

Mokymai

Suteikiame darbuotojams sąlygas mokytis ir tobulėti.

Mūsų komandos nariai gali gilinti technines žinias ir kelti savo kvalifikaciją profesiniuose, bendrųjų įgūdžių lavinimo ir lyderystės kompetencijų ugdymo seminaruose.

Įmonėje veikia Mokymų akademija, kurios misija kurti erdvę darbuotojų tobulėjimui keturiose pagrindinėse srityse: profesinėje, lyderystės, efektyvumo ir asmeninio tobulėjimo.

Parduotuvių darbuotojai nuolat dalyvauja techninių žinių lavinimo seminaruose apie žinomų prekių ženklų produkciją: Samsung, Apple, Lenovo, Sony, Panasonic, Electrolux, Miele, Bosch ir t.t., kuriuose turi galimybę susipažinti su rinkos naujovėmis pirmieji. Įmonės administracijos darbuotojai savo žinias atnaujina įvairiose profesinėse konferencijose, profesiniuose klubuose ir analizuodami kitų šalių patirtį.

Didelis dėmesys kreipiamas į kokybiško klientų aptarnavimo įgūdžių stiprinimą. Kiekvienas darbuotojas, mokydamasis iš kolegų bei vadovo, puikiai įsisavina pardavimo proceso subtilybes, galėdamas suteikti išskirtinį aptarnavimą mūsų klientams.

Kasmet įmonėje renkami TOPO CENTRAS Ekspertai, kurie turi išskirtinių žinių apie įmonėje parduodamą produkciją, klientų aptarnavimą, pardavimo procesą. Ekspertams suteikiama galimybė gilinti žinias papildomuose seminaruose ir dalyvauti įvairiose darbo grupėse, sužinant apie kitus įmonėje vykstančius procesus bei prisidedant prie jų tobulinimo.

Pasibaigus metams, darbuotojams įteikiami įgytų žinių ir kompetencijų patobulinimo sertifikatai už visus metus.