+370 660 00200
I - V 08:00 - 20:00

Technikos apdovanojimuose žymiausias pasaulio žonglierius paneigs gravitacijos dėsnius

Pasiruošimas novatoriškiausiems technikos apdovanojimams „TECH TOP 2016“ įsibėgėja. Kūrybinė režisierių, choreografų, dizainerių, scenografų ir artistų komanda žada išskirtinį ir įnovatyvų šou, nustebinsiantį naujausiais ir šiemet dar nematytais technologiniais bei vizualiniais efektais. Visa tai TV3 žiūrovai pamatys tiesioginiame eteryje jau kitą šeštadienį, lapkričio 12 dieną, 21.00 val.

„Šiemet tiesiogiai transliuosime iš didžiausios Vilniuje „Siemens“ arenos, o tai suteiks daugiau galimybių sukurti technologijomis grįstą šou. Džiugu, kad prie prodiuserių komandos prisijungia specialiai iš Berlyno dėl šio projekto sugrįžtantis renginių režisierius Šarūnas Kirdeikis. Šou dominuos aukštosios mados ir skoningo futurizmo kryptys. Dizainerių komanda jau kuria išskirtinio stiliaus kostiumus scenoje pasirodysiančioms žvaigždėms, ruošiama speciali programinė įranga, perkelsianti kompiuteriu suprojektuotus vaizdus į realius pasirodymus“, – detales apie artėjantį renginį išduoda prodiuseris Gediminas Jaunius.

Žiūrovų laukia daugybė staigmenų. Viena tokių – neįtikėtinas, tarptautinį pripažinimą pelniusių artistų pasirodymas. Specialiai apdovanojimams iš Olandijos atvyksta žinomiausias pasaulyje „comedy“ žanro žonglierius Niels Duinker. Net keturių Gineso rekordų savininkas „TECH TOP 2016“ apdovanojimų scenoje demonstruos įspūdingą šou su netikėtu magijos prieskoniu.

Techniškiausioje scenoje kartu su pasaulinio lygio artistu pasirodys ir vienas profesionaliausių, talentingiausių Baltijos šalių iliuzionistų – du Gineso rekordus pasiekęs lietuvis Rokas Bernatonis. „Žongliravimas užrištomis akimis, peiliais, veikiančiais prietaisais laviruojant sudėtingiausiomis sąlygomis – Nielsui Duinkeriui nėra nieko neįmanomo“, – apie gerą bičiulį atsiliepia Rokas.

Paklaustas, kokį triuką ruošia jau kitą savaitę vyksiantiems technikos apdovanojimams, R. Bernatonis intriguoja: „Tegul būna siurprizas. Galiu garantuoti, kad po šio triuko žiūrovai dar labai ilgai suks galvas, kaip tai iš vis buvo įmanoma padaryti... Patikinu, kad šiame jungtiniame pasirodyme gravitacija nustos egzistuoti!“

Pasirodymas, paneigsiantis gravitacijos dėsnius, žongliravimo profesionalas, kurio pasirodymuose vienintelis nukristi galintis dalykas – žiūrovų žandikaulis ir net didžiausius skeptikus be amo paliksianti magija. Kuo nustebins žymiausias pasaulyje žonglierius ir tarptautinį magijos profesionalų pripažinimą pelnęs iliuzionistas, sužinosime jau lapkričio 12 dieną 21.00 val. tiesiogiai per TV3.

Technikos apdovanojimai „TECH TOP 2016“ – lapkričio 12-ąją 21.00 val. tiesiogiai per TV3!
 

TECH TOP 2018 balsavimo nominantai (Visi pasiūlymai)