+370 660 00200
I - V 08:00 - 20:00

Šiemet populiariausios išmaniosios dovanos

Įsibėgėjus kalėdinės prekybos karštligei, „TOPO CENTRAS“ džiaugiasi šventiniu pirkėjų aktyvumu ir dalinasi populiariausių praktiškų kalėdinių pirkinių sąrašu, galbūt padėsiančiu, laukiantiems paskutinės minutės pasiūlymų, suskubti išsirinkti naudingas ir džiuginančias dovanas.


Didžiausio populiarumo „TOPO CENTRAS“ pirkėjų tarpe sulaukė, ir tikriausiai ne viename Kalėdų seneliui skirtame laiške paminėta dovana šioms Kalėdoms – išmanusis telefonas. Pripažinkime, šiandien kiekvienas mūsų sunkiai įsivaizduojame dieną be telefono, kuris reikalingas ne tik paskambinti, bet, dažnam iš mūsų, yra neatsiejama darbo dalis, o žengiant koja kojon su naujausiomis technologijomis, Kalėdos - puiki proga atsinaujinti ir įsigyti trokštamą išmanųjų. Tai puiki dovana kiekvienam, nuo mažiausiųjų iki senelių.

Beveik neatsiliekantis nuo išmaniųjų, kitas populiarus pirkinys šiuo prieššventiniu laikotarpiu – kompiuteris. Tiek planšetiniai, tiek ir nešiojamieji kompiuteriai dažniausiai kaip dovana perkami tėvų, ketinančių žiemos švenčių proga nudžiuginti savo atžalas.

Akivaizdu, kad viena iš populiariausių dovanų jaunimo tarpe šiemet bus ausinės. Tai vienas iš dažniausiai Kalėdoms perkamų aksesuarų, leisiančių melomanus visada ir visur būti su savo mėgstama muzika. Džiugu ir tai, kad labai populiarios tampa sportui skirtos ausinės, kas rodo, kad lietuviai vis daugiau savo laiko skiria sportui ir aktyviam laisvalaikiui.

Ketvirtoje pagal populiarumą pirkinių pozicijoje šiemet rikiuojasi televizoriai. Prieššventiniu laikotarpiu, kuriam, tikėtina didelę įtaką daro netrukus Lietuvoje pasikeisianti valiuta, televizorių populiarumas gerokai ūgtelėjo. Akivaizdu, kad dažnas mūsų prieš šventes linkęs investuoti ir atnaujinti savo buitį  bei Kalėdų proga pasidovanoti sau seniai trokštamą dovaną.

Kaip ir kasmet, į populiariausiųjų sąrašą patenka smulkūs buities prietaisai, kurių įvairovė stebinanti ir džiuginanti. Tai – barzdaskutės, dantų šepetėliai, plaukų priežiūros ir kiti asmens higienos prietaisai bei kasdienius valgio ruošos darbus palengvinantys ir taupantys mūsų laiką įrenginiai – trintuvai, smulkintuvai, vaflinės, daugiafunkciniai maisto ruošimo puodai. Galima teigti, kad pirkėjai tampa praktiškesni ir dažnai dovaną renkasi pagal tai, ką neprieštarautų gauti ir patys. Tiesa, Kalėdų laikotarpis ypatingas ir puikių kainų pasiūlymais, tad tai tinkamas laikas ne tik pasirūpinti dovanomis artimiesiems, bet ir apsirūpinti savo buičiai reikalingais prietaisais.