+370 660 00200
I - V 08:00 - 20:00

Kava NESCAFE Dolce Gusto Preludio Intenso kava 160g

  • Kaina:
    5,79 €

Aprašymas

NESCAFÉ® Dolce Gusto® Preludio Intenso yra išradingas Pietų ir Centrinės Amerikos keturių arabikos rūšių derinys. Stipriai paskrudinta, taip suteikiant sodrumo ir intensyvumo. Specialaus malimo, kad po ilgos ekstrakcijos neatsirastų nemalonaus prieskonio. Aštuonetu vertinamo intensyvumo „PRELUDIO INTENSO“ – tai intensyvaus skonio, vidutinės konsistencijos kava, kuriai būdinga vaisinė gaiva. Įpylus pieno, stiprumo mažiau, bet vis tiek tai – tikra kava.



PASAULINIO LYGIO BEI AUKŠČIAUSIOS KLASĖS KAVOS KILMĖ
Tamsi, skrudinta Brazilijos kava aromatų puokštei suteikia malonų, grūdinių kultūrų aromato pagrindą, tobulai papildydama šokoladines natas iš Hondūro. Dvi likusios arabikos rūšys PRELUDIO INTENSO papildo vaisių ir vyno aromatais, todėl ji gaivi ir gaivinanti – puikus pasirinkimas  kavos mėgėjams, rytą pradedantiems kartu su stiprios kavos puodeliu.



PROFESIONALIOS KOKYBĖS KAVOS SISTEMA
Sukurkite profesionalios kokybės kavą su tiršta aksomine puta, pasitelkdami aukštą aparato slėgį (iki 15 barų).



AROMATO ŠVIEŽUMO IŠSAUGOJIMAS
Naudodami mūsų siūlomas hermetiškai sandarias kapsules, išsaugančias kavos šviežumą, kiekvieną kartą galėsite mėgautis sodriu kavos aromatu.


LENGVA PARUOŠTI
Paprasčiausiai įdėkite Preludio Intenso kapsulę į savo NESCAFÉ® Dolce Gusto® aparatą. Jūsų kava bus tučtuojau paruošta.



DAUGIAU NEI 30 GALIMŲ KAVOS VARIANTŲ
Su NESCAFÉ® Dolce Gusto® galite mėgautis daugiau nei 30 aukščiausios kokybės kavos variantų, nesvarbu, ar mėgstate mažas ar dideles kavos porcijas, juodą ar baltą kavą. Mėgaukitės pasirinkę juodą Ristretto, stiprią Espresso, aromatingą Lungo bei sodraus skonio Grande, gausią putų Kapučino bei švelnią Latė Mačiato, ar netgi karštą šokoladą, arbatą bei šaltus gėrimus.


Dėžutėje yra 16 kapsulių, sukurtų NESCAFÉ® Dolce Gusto® kapsuliniams kavos aparatams ir skirtų tam, kad galėtumėte paruošti
16 puodelių Preludio Intenso kavos.

Specifikacija

Prekės kodas 991299003014
Barkodas 7613035864351
Papildoma informacija 10
Svoris 160 g
Kavo rūšis 4 rūšių Arabica mišinys
Skoninės savybės intensyvaus skonio, vidutinės konsistencijos kava, kuriai būdinga vaisinė gaiva
Kapsulių vienoje pakuotėje 16
Gėrimų iš vienos pakuotės 16
Kavos kiekis puodelyje 300 ml
Garantija (mėn.) 0
Užsakyti

*Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais. Pateikta informacija gali skirtis priklausomai nuo regiono ar šalies.