+370 660 00200
I - V 08:00 - 20:00

Kavos kapsulės NESCAFE Dolce Gusto Chococino 16 kaps.

  • Kaina:
    5,79 €

Aprašymas

Atraskite lepinantį NESCAFÉ® Dolce Gusto® Chococino. Tai nėra įprastas karštas šokoladas. Chococino pasižymi stipriu šokolado skoniu bei vanilės natomis, dar daugiau gardumo suteikia nepaprastai malonus gėrimo tirštumas bei šokoladinė puta.


Grynas aukščiausios kokybės šokoladas susilieja su riebiu putojančiu pienu.
Aukštos kokybės šokolado bei riebaus pieno derinys ir unikali kreminė gėrimo tekstūra užtikrina, jog kiekvienas NESCAFÉ® Dolce Gusto® Chococino puodelis leis pasimėgauti grynu šokolado desertu.


Lengva paruošti.
Paprasčiausiai įdėkite pieno kapsulę, o po to šokolado kapsulę į savo NESCAFÉ® Dolce Gusto® aparatą. Jūsų Chococino bus tučtuojau paruošta.  


Daugiau nei 30 galimų kavos variantų.
Su NESCAFÉ® Dolce Gusto® galite mėgautis daugiau nei 30 aukščiausios kokybės kavos variantų, nesvarbu, ar mėgstate mažas ar dideles kavos porcijas, juodą ar baltą kavą. Mėgaukitės pasirinkę juodą Ristretto, stiprią Espresso, aromatingą Lungo bei sodraus skonio Grande, gausią putų Kapučino bei švelnią Latė Mačiato, ar netgi karštą šokoladą, arbatą bei šaltus gėrimus.Dėžutėje yra 16 kapsulių (8 šokolado kapsulės bei 8 pieno kapsulės), sukurtų NESCAFÉ® Dolce Gusto® kapsuliniams kavos aparatams ir skirtų tam, kad galėtumėte paruošti  8 puodelius Chococino.

Specifikacija

Prekės kodas 991299002459
Barkodas 7613031252671
Papildoma informacija pritaikyta NESCAFÉ® Dolce Gusto® aparatams
Svoris 256 g
Kavo rūšis šokolado bei riebaus pieno derinys
Skoninės savybės pasižymi stipriu šokolado skoniu bei vanilės natomis
Kapsulių vienoje pakuotėje 16
Gėrimų iš vienos pakuotės 8
Kavos kiekis puodelyje 210 ml
Garantija (mėn.) 0
Užsakyti

*Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais. Pateikta informacija gali skirtis priklausomai nuo regiono ar šalies.