+370 660 00200
I - V 08:00 - 20:00

Vilniečiai suskubo pasinaudoti 99% nuolaida

Atsinaujinusi didžiausia Vilniuje TOPO CENTRO parduotuvė atidarymo proga visiems pirkėjams padovanojo nuolaidų loteriją, su galimybe mokėti vos vieną procentą etiketėje nurodytos kainos. Nors šiandien darbo diena, nuo pat ankstaus ryto prie kasų nusidriekė eilės, nes išbandę laimę dešimtys vilniečių suskubo įsigyti prekes su laimėta nuolaida.

Didžiausios šios dienos nuolaidos dar „neišsuktos“, visą dieną vyks žaidimai, o atsinaujinusios parduotuvės apžiūrėti atvyksta ir TOPO CENTRO robotas - penktadienį po pietų bus galimybė pasidaryti su juo asmenukę.

„Ši parduotuvė mums labai svarbi, todėl metėme visas pajėgas, ir kartu su partneriais dirbome neskaičiuodami jėgų ir laiko, kad pirkėjai dar iki Kalėdų galėtų apsipirkti atsinaujinusioje parduotuvėje.  Investicijos į atsinaujinimą viršija 100 tūkst. Eur: dar patogesnis prekių išdėstymas ir palengvintas prekių radimas pačioje parduotuvėje, atskira naujienų erdvė ir daug kitų malonių pokyčių, todėl drąsiai kviečiu ateiti ir tai įvertinti. Visiems dvejojančius galiu patikinti, kad apsilankyti verta vien dėl mūsų parengtų staigmenų“,  –  sakė UAB „Topo grupė“ generalinis direktorius Remigijus Štaras.

Renginiai ir staigmenos bus visą dieną, viena iš pramogų ir populiariausiu žaidimu protmūšiai, kurio nugalėtojams atiteks TOPO CENTRO dovanų kortelės. Vienas linksmiausių žaidimų „Nieko negirdžiu“ startuoja 15 val., o jo dalyviai galės laimėti jaunimo pamėgtas „Streetz“ ausines. Norintys išbandyti geidžiamiausią 2015 m. Kalėdų dovaną, turi atvykti 17 val., kuomet vyks riedžių lenktynės. Planuojantys įsigyti kompiuterį, penktadienį privalo aplankyti TOPO CENTRO vilkiką, kuris stovės šalia atsinaujinusios parduotuvės: lauko prekybos metu HP kompiuteriams galios iki 40 % nuolaida.

Net jei negalėsite atvykti pagrindinius renginius penktadienį, visą savaitgalį galios išskirtinės nuolaidos, o TOPO CENTRO darbuotojai Jus kvies pasimėgauti nemokama šviežia kava iš populiariausių kavos aparatų bei paragauti lėtaeige sulčiaspaude išspaustomis sultimis bei sužinoti apie jos privalumus. Taip pat vienoje vietoje susipažinti ir išbandyti TOPO CENTRO naujienas kaip riedis, įvairūs dronai, bioninis paukštis, naujausias 3D spausdintuvas. Šioje parduotuvėje rasite ir išmaniųjų namų stendą, kuriame yra daugybė prietaisų, kuriuos galima valdyti nuotoliniu būdu ar jų pagalba kontroliuoti savo namus, pavyzdžiui aktyvuoti signalizaciją ar stebėti vandens sąnaudas.