+370 660 00200
I - V 08:00 - 20:00

Vaizdo registratorius NEOLINE X-COP 9100s su radarų detektoriumi

  • Kaina:
    399,00 €
Suteikiama garantija: 24 mėn.

Pirkite internetu ir atsiimkite vienoje iš 37 parduotuvių!

Jei prekė yra pasirinktoje parduotuvėje:

  • atsiimkite per 1 d. nemokamai;
  • atsiimkite per 2-3 val. už 5 € papildomą mokestį.
Prekė yra šiose parduotuvėse:

Aprašymas

Įrenginys valdomas paprasta ir nesudėtinga „Easy Touch“ sąsaja, kurioje integruotas vaizdo registratoriaus valdymas ir greičio radarų detektoriaus nustatymai.


Įrenginyje įmontuotas GPS bei GLONASS vietos nustatymo modulis, kuris sujungtas su stacionarių greičio įrenginių duomenų baze, todėl vaizdo registratorius - radarų detektorius Neoline X-COP 9100s ne tik praneš apie užfiksuotus greičio radarų signalus, bet ir perspės apie stacionarius radarus ar vidutinio greičio matuoklius kelyje.


Ypatingai tiksliam vietos nustatymui Neoline X-COP 9100s veikia tiek GPS, tiek GLONASS tinklo vietos nustatymo modulis. Šis modulis aprūpintas 45 valstybių stacionarių greičio kamerų ir radarų duomenų baze. Apie stacionarius greičio matuoklius kelyje, vaizdo registratorius praneša 3 būdais: garsu, balso pranešimu bei informacija ekrane. Greičio matuoklių duomenų bazė yra nuolat atnaujinama, o naujausią duomenų bazės versiją galima atsisiųsti iš gamintojo svetainės internete ir savarankiškai atnaujinti vaizdo registratorių.


Vaizdo registratorius Neoline X-COP 9100s aprūpintas dviem microSD atminties kortelių lizdais ir gali veikti su atminties kortelėmis kurių talpa iki 128 GB. Į vieną iš kortelių vyksta nepertraukiamas vaizdo įrašymas, o kita kortelė skirta vaizdo medžiagos kopijavimui.


Vaizdo registratorius vaizdams apdoroti bei radarų detektoriams fiksuoti naudoja galingą ir spartų procesorių „Ambarella“, o vaizdui užfiksuoti - modernią ir aukščiausius standartus atitinkančią „Sony“ matricą bei net 6 ypatingai skaidraus stiklo lęšių objektyvą. Visa tai užtikrina nepriekaištingą vaizdo įrašo kokybę, aukštą raišką bei vaizdų ryškumą bet kokio apšviestumo sąlygomis.


Vaizdo registratorius, fiksuodamas video medžiagą, naudoja specialią atspindžių slopinimo sistemą bei naktinio filmavimo režimą esant silpnam apšvietimui, kurios apsaugo nuo vaizdo grūdėtumo bei objektyvo apakinimo priešais atvažiuojančių automobilių žibintais. Vaidzo registratoriaus objektyvas vaizdą fiksuoja 135° kampu ir aprėpia net 5 juostų kelią.


Specifikacija

Prekės kodas 572221000012
Barkodas 8808545800091
Papildoma informacija Naktinio filmavimo rėžimas; Įsijungia, kai aptinkamas judėjimas;
Raiška (dpi) 1920x1080
Mikrofonas Įmontuotas
Objektyvo regos kampas (˚) 135
GPS Yra
Kortelės tipas Micro SD
Garantija (mėn.) 24
Užsakyti

*Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais. Pateikta informacija gali skirtis priklausomai nuo regiono ar šalies.