+370 660 00200
I - V 08:00 - 20:00

“Topo centras” ir “Euronics” jungiasi po viena vėliava

Bendrovė “TC prekyba“, valdanti didžiausią Lietuvoje mažmeninės prekybos buities technika ir elektronika tinklą „Topo centras“ ir europietišką prekybos tinklą „Euronics“, priėmė sprendimą toliau nebevystyti “Euronics”, kaip atskiro prekybos tinklo Lietuvoje, o dirbti integracijos principu. Nuo šiol “Topo centras” tampa “Euronics” grupės nariu. Tai vienintelis tinklas Lietuvoje, turintis aiškias tarptautines sąsajas.

Pasak įmonės atstovų, šis sprendimas priimtas apžvelgus situaciją mažmeninės prekybos sektoriuje: “Lietuvos rinka pasirodė per maža tarptautinio tinklo vystymui, ji yra užpildyta ir vystosi labai lėtais tempais. Tik 2014-ųjų pabaigoje “TC prekyba” pasiekė 2008-ųjų apyvartą.“, - teigia bendrovės „Topo grupė“ valdybos pirmininkas Aurelijus Rusteika.

Didžiausią šio susijungimo naudą, teigiama, pajus klientai, kuriems tai reikš, jog visas išskirtines buities technikos ir elektronikos prekes, kurios priklauso būtent “Euronics” tinklui Europoje, jie ras “Topo centras” parduotuvėse. 

„Rinkoje jau yra keletas stiprių žaidėjų, tame tarpe ir „Topo centras“. Dabar gausu įvairiausių prekių ir pasiūlymų, todėl mūsų klientų poreikiai pilnai patenkinti. Be to, praktiškai nestatomi nauji prekybos centrai, todėl naujam tinklui sėkmingai plėstis yra labai sudėtinga“, - sako A.Rusteika.
Prekybos tinklo „Topo centras“ sujungimas su europietišku prekybos tinklu, tikimasi, užtikrins ne  tik veiklos efektyvumą, bet ir sustiprins „Topo centras“, kaip rinkos lyderio pozicijas.

„Euronics“ tinklas Europoje atstovaujamas 31 šalyje ir šiuo metu jungia 6 tūkst. buitine technika ir elektronika prekiaujančių kompanijų, kuriose dirba apie 50 tūkst. žmonių. Pagal 2013 metų „Euronics“ apyvartą, kuri sudaro 17,6 mlrd. EUR, tai antras Europoje ir  trečias pasaulyje tinklas, po, „Best Buy“ ir „Media-Saturn“.

„Topo centras“ bendradarbiavimą  su „Euronics“ tinklu pradėjo 2010 metais. Lietuvoje veikia 26 „Topo centras“ ir 8 „Euronics” tinklo parduotuvės.  Netrukus, „Euronics“ parduotuvių vietose duris atvers atnaujintos ir modernios „Topo centras“ parduotuvės, kuriose bus įgyvendintos idėjos, taip pamėgtos “Euronics” pirkejų: technologijų naujovių pristatymai, jaunimo poilsio erdvės ir kokybiškos paslaugos.