+370 660 00200
I - V 08:00 - 20:00

Televizorius PHILIPS 49PUS7803/12

Televizorius PHILIPS 49PUS7803/12 1
Televizorius PHILIPS 49PUS7803/12 2
Televizorius PHILIPS 49PUS7803/12 3
  • E-kaina:
    619,00 € 639,00 €
    Jūs sutaupote: 20,00 €
E-kaina galioja tik perkant internetu.
Suteikiama garantija: 24 mėn.

Aprašymas

„MICRO DIMMING PRO“ UŽTIKRINA NEĮTIKĖTINĄ KONTRASTĄ
„Micro Dimming Pro“ optimizuoja jūsų televizoriaus kontrastą pagal aplinkos apšvietimo sąlygas. Šviesos jutiklis ir speciali programinė įranga analizuoja vaizdą 6400 skirtingų zonų, o jūs galite mėgautis neįtikėtinu kontrastu ir itin tikrovišku vaizdu dieną ir naktį.


ATSKLEISKITE „QUAD CORE“ IR „ANDROID“ SUTEIKIAMAS GALIMYBES
„Philips Quad Core“ procesorius su „Android“ suteikia neįtikėtinus pojūčius žaidžiant. Televizoriuje įdiegus „Android“, galėsite naršyti, paleisti programas ir leisti vaizdo įrašus itin greitai, intuityviai ir smagiai.


„AMBILIGHT“. PERKELKITE EMOCIJĄ ANAPUS EKRANO.
Su „Philips Ambilight“ filmai ir žaidimai labiau prikausto, muziką papildo šviesos, o ekranas atrodo didesnis, nei yra. Dėl išmaniojo LED apšvietimo aplink televizoriaus kraštus ekrane rodomos spalvos realiu laiku skleidžiamos ant sienos ir patalpoje. Mėgausitės idealiai suderintu aplinkos apšvietimu. Dar viena priežastis pamėgti savo televizorių.


„PHILIPS P5 ENGINE“. KOKS BEBŪTŲ ŠALTINIS, VISADA TOBULA.
„Philips P5 Perfect Picture Engine“ perteikia tokį pat puikų vaizdą, kaip ir jūsų mėgstamas turinys. Detalės yra pastebimai gilesnės, spalvos gyvesnės, o odos atspalviai atrodo natūraliau. Kontrastas toks aiškus, kad pamatysite kiekvieną smulkmeną, o judesys itin sklandus, tad niekada nepaleisite iš akių kamuolio, kad ir koks greitas būtų žaidimas.


OPTIMALUS KONTRASTAS, SPALVA IR RYŠKUMAS NAUDOJANT „HDR PLUS“
„High Dynamic Range Plus“ iš naujo apibrėžia namų pramogas. Mėgaukitės pojūčiais su pažangia apdorojimo galia. Pamatykite tokį turtingą ir gyvą turinį, kokį norėjo parodyti kūrėjas. Pasiruoškite mėgautis ryškesniais akcentais, didesniu kontrastu, platesne spalvų gama ir detaliu vaizdu, kokio nematėte anksčiau.


4K „ULTRA HD“ – RAIŠKA, KOKIOS DAR NETEKO MATYTI
„Ultra HD“ – keturis kartus geresnė rezoliucija nei įprasta „Full HD“. Ją naudojant ekrane užsidega daugiau nei 8 milijonai pikselių ir veikia mūsų unikali technologija „Ultra Resolution Upscaling“. Matykite tobulesnius vaizdus nepriklausomai nuo originalaus turinio ir mėgaukitės aiškesniu vaizdu, išsiskiriančiu puikiu gyliu, kontrastu, natūraliais judesiais ir ryškiomis detalėmis.


„GOOGLE PLAY“ PARDUOTUVĖ IR „PHILIPS“ PROGRAMŲ GALERIJA: ŽVELKITE GILIAU
Matykite daugiau nei tradicinę televizijos programą su „Google Play Store“ ir „Philips App Gallery“. Mėgaukitės nesibaigiančiais filmais, televizija, muzika, programomis ir žaidimais.


SU „DTS HD PREMIUM SOUND“ IŠGIRSKITE KIEKVIENĄ MUZIKOS GARSĄ
Su „DTS HD Premium Suite“ atliekamas aukščiausios klasės garso apdorojimas, kad garsiakalbiai skleistų geresnį garsą. Išsaugomas originalaus turinio grynumas, todėl mėgausitės prikaustančiu garsu, žemais bosais ir itin aiškiais dialogais be svyravimų, apkarpymų ar iškraipymų.


GALINGAS GARSO APDOROJIMAS IR NEPRILYGSTAMAS GARSO AIŠKUMAS
Vėjo gūsis, ant žemės krintantis lapas, padangų garso artėjimas vėjuotame kelyje. Tai smulkmenos, kurios suteikia vaizdui gyvumo. „Philips“ garso apdorojimas sujungia šias detales ir perteikia nepalyginamai aiškų garsą. Išgirsk viską taip, kaip režisierius girdi studijos kokybės garsą, kuris palaiko originalų garso turinį ir, kai reikia, sustiprina garsą. Gilūs bosai, aiškus dialogas ir nuostabus tikslumas yra tik pradžia.

Specifikacija

Prekės kodas 092104000017
Barkodas 8718863015131
Jungtys 4xHDMI, 3xUSB
Ekrano raiška 3840 x 2160 (4K Ultra HD)
Ekrano kraštinių santykis 16:9
Gylis (cm) 48.3000
Aukštis (cm) 63.6700
Plotis (cm) 109.8000
Matmenys AxPxG (cm) 63.67 (su stovu)x109.8x48.3 (su stovu)
Garso sistema 20 W
Ekrano tipas LED
Svoris (kg) 18.5 (su stovu)
Įstrižainė 49" (~124cm)
EKO Eko Label A
3D tipas Nėra
Įstrižainės 39" - 50"
Nuotolinio valdymo pultas Yra
Garantija (mėn.) 24
Užsakyti