+370 660 00200
I - V 08:00 - 20:00

Televizorius PHILIPS 43PUS6412/12

Televizorius PHILIPS 43PUS6412/12 1
Televizorius PHILIPS 43PUS6412/12 2
Televizorius PHILIPS 43PUS6412/12 3
Televizorius PHILIPS 43PUS6412/12 4
 • E-kaina:
  479,00 € 519,00 €
  Jūs sutaupote: 40,00 €
E-kaina galioja tik perkant internetu.
Suteikiama garantija: 24 mėn.
Dėmesio!
Prekę atsiimti ir sumokėti galėsite tik šioje parduotuvėje:
Ekspozicinė prekė:
 • Prekė nenaudota (nauja)
 • Atidaryta arba neoriginali pakuotė
 • Prekė buvo eksponuojama
 • Įeina visi priklausantys priedai
 • Pilna garantija
 • Geresnė kaina

Aprašymas

EKRANO APŠVIETIMO FUNKCIJA „AMBILIGHT“ AMŽIAMS PAKEIS TELEVIZORIAUS ŽIŪRĖJIMO BŪDĄ
Jei jums namai yra daug daugiau nei vien tik namas, pasirinkite televizorių, su kuriuo namų atmosfera bus šiltesnė ir jaukesnė. Su unikalia „Philips“ „Ambilight“ technologija jūsų ekranas atrodys dar platesnis, o vaizdai dar labiau įtraukiantys, nes ant gretimos sienos projektuojama itin plati šviesa iš dviejų ekrano pusių. Spalvos, dinamiškumas ir jaudulys persikels iš ekrano į jūsų kambarį, o žiūrėjimo pojūčiai bus dar išskirtinesni.4K „ULTRA HD“ – RAIŠKA, KOKIOS DAR NETEKO MATYTI
„Ultra HD“ televizorius yra keturis kartus geresnės raiškos nei įprastas „Full HD“ televizorius. Dėl daugiau nei 8 milijonų pikselių ir mūsų unikalios „Ultra Resolution Upscaling“ technologijos galėsite mėgautis geriausia įmanoma vaizdo kokybe. Kuo geresnė originalaus turinio kokybė, tuo geresnės raiškos vaizdus matysite. Mėgaukitės didesniu ryškumu, geresniu vaizdo gyliu ir kontrastu, sklandžiais natūraliais judesiais ir nepriekaištingomis detalėmis.


ATSKLEISKITE „QUAD CORE“ IR „ANDROID“ SUTEIKIAMAS GALIMYBES
„Philips Quad Core“ procesorius su „Android“ suteikia neįtikėtinus pojūčius žaidžiant. Televizoriuje įdiegus „Android“, galėsite naršyti, paleisti programas ir leisti vaizdo įrašus itin greitai, intuityviai ir smagiai.OPTIMALUS KONTRASTAS, SPALVA IR RYŠKUMAS NAUDOJANT „HDR PLUS“
„High Dynamic Range Plus“ yra naujasis vaizdo standartas. Perteikiamas kontrastas ir spalvos pakeis jūsų supratimą apie pramogas namuose. Mėgaukitės pojūčiais stebėdami sodrias ir tikroviškas spalvas, kurios tiksliai perteikia turinį. Galutinis rezultatas? Ryškesnės detalės, didesnis kontrastas ir daugiau spalvų nei bet kada anksčiau.


PAMATYKITE „ULTRA HD“ KOKYBĖS VAIZDĄ SU „PIXEL PLUS ULTRA HD“
Mėgaukitės išskirtiniu 4K „Ultra HD“ ryškumu, kurį jums dovanoja „Philips“ sukurtas „Pixel Plus Ultra HD“ modulis. Jis optimaliai sureguliuoja vaizdo kokybę, kad perteiktų tolygų, sklandų vaizdą su neįtikėtinomis detalėmis ir gyliu. Dėl atkuriamos tamsesnės juodos ir ryškesnės baltos spalvos, galite mėgautis aiškiais 4K vaizdais.SUKURTAS GERESNEI „NETFLIX“ PATIRČIAI
„Netflix“ keičia pramogavimą daugeliu būdų, įskaitant naujovių pažangą prietaisuose, kuriuos naudojate TV laidoms ir filmams žiūrėti. Kai matote „Netflix“ rekomenduojamą TV logotipą išmaniajame televizoriuje, žinote, kad jam buvo taikomas griežtas vertinimo procesas, paremtas veiksniais, kuriuos nariai vertina labiausiai.


GALINGAS GARSO APDOROJIMAS IR NEPRILYGSTAMAS GARSO AIŠKUMAS
Vėjo gūsis, ant žemės krintantis lapas, padangų garso artėjimas vėjuotame kelyje. Tai smulkmenos, kurios suteikia vaizdui gyvumo. „Philips“ garso apdorojimas sujungia šias detales ir perteikia nepalyginamai aiškų garsą. Išgirsk viską taip, kaip režisierius girdi studijos kokybės garsą, kuris palaiko originalų garso turinį ir, kai reikia, sustiprina garsą. Gilūs bosai, aiškus dialogas ir nuostabus tikslumas yra tik pradžia.


SU „DTS HD PREMIUM SOUND“ IŠGIRSKITE KIEKVIENĄ MUZIKOS GARSĄ
Puikiems televizoriaus garsiakalbiams reikia galingo apdorojimo modulio, kuris išsaugo pradinio garso skaidrumą. „DTS HD Premium Sound“ leidžia pajusti vartotojams tai, ko jie tikisi iš aukščiausios klasės garso apdorojimo sistemos: įtraukiančio erdvinio garso su giliais ir sodriais žemaisiais dažniais ir krištolo skaidrumo dialogo, klausantis dideliu garsu be jokių svyravimų, nukirpimų ar iškraipymų.

Specifikacija

Prekės kodas 092103000030
Barkodas 8718863011461
Jungtys 4xHDMI, Audio-in, Audio-out, Antenos lizdas, LAN Port, 2xUSB
Ekrano tipas Ultra HD LED TV
Ryškumas (cd/kv.m) 350
Ekrano kraštinių santykis 16:9
Garso sistema Clear Sound, Smart Sound, DTS Premium Sound, 20 W speakers
Gylis (cm) 57.5100
Spalva Sidabrinė
Matmenys AxPxG (cm) 97,13x7,73x57,51
Plotis (cm) 7.7300
SMART TV YouTube, Android OS, Google Play™
Ekrano raiška 3840 x 2160 (4K UHD)
Vaizdo gerinimo sistemos Micro Dimming Pro, Pixel Plus Ultra HD, Ultra Resolution
Įstrižainė 43" (~109cm)
Aukštis (cm) 97.1300
Vesa standartas 200 x 200 mm
Įstrižainės 39" - 50"
Garantija (mėn.) 24
Užsakyti