+370 660 00200
I - V 08:00 - 20:00

Muzikinis centras SONY MHC-M20D

Muzikinis centras SONY MHC-M20D 1
Muzikinis centras SONY MHC-M20D 2
  • E-kaina:
    255,00 € 299,00 €
    Jūs sutaupote: 44,00 €
E-kaina galioja tik perkant internetu.
Suteikiama garantija: 24 mėn.

Pirkite internetu ir atsiimkite vienoje iš 37 parduotuvių!

Jei prekė yra pasirinktoje parduotuvėje:

  • atsiimkite per 1 d. nemokamai;
  • atsiimkite per 2-3 val. už 5 € papildomą mokestį.
Prekė yra šiose parduotuvėse:

Aprašymas

PASPAUSKITE „LEISTI“ IR ŠVĘSKITE 
Pasirinkę trijų dalių garso sistemą MHC-M20D, pradėkite puikiai leisti laiką. Naudodamiesi belaidžiu garso transliavimu ir puikiomis vakarėlių funkcijomis, galėsite su draugais šokti iki paryčių.KVIEČIAMI VISI KARAOKĖS MĖGĖJAI
Mėgaukitės karaoke. Galite prisijungti per mikrofono įvestį ir dainuoti pagal muziką.


AUKŠTOS KOKYBĖS MUZIKOS TRANSLIACIJA
Sklandžiai transliuokite aukštos kokybės muziką naudodami LDAC™ ir BLUETOOTH® technologijas.


PAGERINKITE SAVO MUZIKOS KOKYBĘ
Skaitmeninio garso sustiprinimo modulis (DSEE) atkuria suglaudintų skaitmeninių muzikos failų garso kokybę.IŠLAISVINKITE SAVYJE POPMUZIKOS ŽVAIGŽDĘ
Dainuokite pagal mėgstamas melodijas. MHC-M20D su mikrofono įvestimi yra puikus karaokės vakarėlių priedas.   


SU „WIRELESS PARTY CHAIN“ PADARYKITE VAKARĖLĮ DAR ŠAUNESNĮ
Mėgaukitės galingesniu garsu, prijungę daugiau suderinamų garsiakalbių per „Bluetooth®“ technologiją. Prijunkite iki 50 suderinamų garsiakalbių, sinchronizuokite muziką ir apšvietimą.


VADOVAUKITE VISKAM IŠ ŠOKIŲ AIKŠTELĖS
Naudodami programą „Sony | Music Center“ galite valdyti muzikos ir garso nustatymus tiesiog telefonu. Naudodami papildinį „Fiestable“ įjunkite didžėjaus ar karaokės režimą. Dėl intuityvaus valdymo pakeitimus atliksite vos mostelėję riešu.
Pasidalykite įrašu apie savo vakarėlį socialiniuose tinkluose vos vienu spustelėjimu naudodami programą „Fiestable“. Tada paleiskite muziką ir užsitarnaukite vakarėlių karaliaus vardą.INTEGRUOTASIS DVD LEISTUVAS FILMŲ MĖGĖJAMS
Galėsite be vargo žiūrėti filmus, nes jame integruotas DVD leistuvas, ir mėgautis sodriu garsu, dėl kurio jūsų mėgstamos scenos tarsi atgyja. Paprasta prijungti prie televizoriaus – reikia tik HDMI laido.


NAMUOSE LYG STADIONE NAUDOJANT FUTBOLO REŽIMĄ
Pasirinkite MHC-M20D futbolo režimą, kad pasijustumėte lyg tikrame stadione. Išjunkite pasakojimą ir pasinerkite į minią, sumažindami pasakojimo garsumą ir pagarsindami minios šūksnius.PASINERKITE Į ERDVINĮ KINO TEATRO KOKYBĖS GARSĄ
Mėgaukitės įtraukiančiu, kino teatro kokybei prilygstančiu garsu ir virtualiuoju erdviniu garsu savo svetainėje su technologija „S-Force Front Surround“, atkuriančia virtualųjį erdvinį akustinį lauką.


TEGUL MUZIKĄ REGULIUOJA DAUGIAU ŽMONIŲ
Naudodami BLUETOOTH® technologiją, jūs su draugais galite vienu metu susieti iki trijų išmaniųjų telefonų. Galėsite leisti muziką iš savo muzikos bibliotekų, tad tikrai turėsite iš ko rinktis.


Specifikacija

Prekės kodas 132160000023
Barkodas 4548736071537
Galingumas (W) 400
Spalva Juoda
Garso sistema S-Force Front Surround, Dolby Digital, Dolby True HD, Dolby Prologic II
Garantija (mėn.) 24
Užsakyti

*Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais. Pateikta informacija gali skirtis priklausomai nuo regiono ar šalies.