+370 660 00200
I - V 08:00 - 20:00

Garso sistema SAMSUNG HW-MS550

  • E-kaina:
    229,00 € 279,00 €
    Jūs sutaupote: 50,00 €
E-kaina galioja tik perkant internetu.
Suteikiama garantija: 24 mėn.

Pirkite internetu ir atsiimkite vienoje iš 37 parduotuvių!

Jei prekė yra pasirinktoje parduotuvėje:

  • atsiimkite per 1 d. nemokamai;
  • atsiimkite per 2-3 val. už 5 € papildomą mokestį.
Prekė yra šiose parduotuvėse:

Aprašymas

PARUOŠTAS BELAIDŽIAM
ERDVINIAM GARSUI

Belaidžio erdvinio garso sistemos rinkinys leidžia lengvai išplėsti erdvinio garso sistemą nenaudojant laidų raizgalynės. Naudodami savo Soundbar, galite sukurti daugiakanalę sistemą ir mėgautis tikru erdviniu garsu.PUIKUS GARSAS SĖDINT
BET KURIOJE VIETOJE
Kad ir kur sėdėsite, garsas bus nepriekaištingas. Visuomet girdėkite nuostabų garsą bet kurioje kambario vietoje dėl pažangiojo plataus diapazono aukštųjų dažnių garsiakalbio.


KOKYBIŠKAS GARSAS NAUDOJANT HD AUDIO
Mėgaukitės nepriekaištingu ir nepaprastai tikrovišku garsu, kurį atkuria HD Audio. Ši technologija išsaugo originalo kokybę ir sodrumą, naudodama 96 kHz, 24 bitų dažnį (nemažina garso įrašo dažnio).


KELIŲ GARSIAKALBIŲ VALDYMAS
Geriausi garso potyriai. Dėl išskirtinės Samsung technologijos garsiakalbių masyvai juda vienu metu, kad žemųjų dažnių garsas būtų galingesnis.


BELAIDĖ JUNGTIS SU TELEVIZORIUMI
Lengvai prijunkite savo Soundbar prie savo Samsung televizoriaus be laidų raizgalynės naudodami Bluetooth arba belaidžio interneto ryšį. Galėsite iš karto mėgautis visu savo turiniu girdėdami aiškesnį ir sodresnį garsą.


BEVEIK NEPASTEBIMAS LAIKIKLIS
Pritvirtinkite lengvai ir tvarkingai. Pritvirtinkite Soundbar tiesiai prie savo televizoriaus, negręždami papildomų skylių sienoje. Naudokite tik vieną kabelį tiekti el. energiją abiem prietaisams. Daugiau jokių laidų raizgalynių.VALDYKITE VIENU PULTELIU
Jums nereikia kelių valdymo pultelių. Pagrindines Soundbar funkcijas, tokias kaip įjungimas (išjungimas), garsas ir net garso efektai, galite valdyti naudodami Samsung televizoriaus valdymo pultelį ir televizoriaus naudotojo sąsają.


IŠMANIOJO GARSO REŽIMAS
Pasirinkite garso režimą arba leiskite Soundbar parinkti už jus. Garsiakalbis automatiškai išanalizuoja garsą ir optimizuoja jo kokybę atsižvelgdamas į jūsų turinį.


SRAUTINIO MUZIKOS KLAUSYMOSI PASLAUGA
Nesvarbu, kokią muziką mėgstate, Soundbar Sound+ gali ją siųsti srautiniu būdu iš telefono ar planšetinio kompiuterio. Tiesiog naudokite Bluetooth arba prijunkite prietaisą belaidžio interneto ryšiu ir klausykitės muzikos.


PROGRAMĖLĖ SAMSUNG MULTIROOM
Naudodami programėlę Samsung Multiroom, klausysitės mėgstamų dainų naujoviškai, greitai ir sklandžiai.


Specifikacija

Prekės kodas 102160000021
Barkodas 8806088785943
Galingumas (W) 450
Spalva Juoda
Garso sistema 2.0, Surround, DTS 2.0, Crystal Amplifie, Dolby Digital ® 2 channel
Garantija (mėn.) 24
Užsakyti

*Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais. Pateikta informacija gali skirtis priklausomai nuo regiono ar šalies.