+370 660 00200
I - V 08:00 - 20:00

Garso sistema SONOS PLAYBAR

  • Kaina:
    799,99 €
Suteikiama garantija: 24 mėn.

Pirkite internetu ir atsiimkite vienoje iš 37 parduotuvių!

Jei prekė yra pasirinktoje parduotuvėje:

  • atsiimkite per 1 d. nemokamai;
  • atsiimkite per 2-3 val. už 5 € papildomą mokestį.
Prekė yra šiose parduotuvėse:

Aprašymas

GARSO SISTEMA MUZIKOS GERBĖJAMS
Playbar skleidžia puikų garsą visiems jūsų filmams, serialams, sporto programoms ir žaidimams. Taip pat bevieliu būdų transliuos jūsų muziką.


PRIJUNKITE PER WIFI
Prijunkite. Sujunkite. Transliuokite be jokių trukdžių!


PRADĖKITE BET KURIAME KAMBAYJE IR PLĖSKITE GARSĄ
Leiskite skirtingas dainas skirtinguose kamabariuose. Arba vieną dainą visame name. pridėjus daugiau Sonos garsiakalbių jūs galėsite paskęsti muzikoje!VALDYMAS SU PROGRAMĖLE
Išsirinkite kambarį. Išsirinkite dainą ir ją paleiskite! Sonos programėlė leis jums pasirinkti ne tik muziką, bet ir kuriame kamabryje norite ją girdėti, pakeisti garsą ar pakoreguoti kitus nustatyus. Tai taip paprasta!


TIK GERĖJA
Operacinės sistemos atnaujinimai užtikrins, kad jūsų garso sistema būtų tokia pat gera šiandien kaip ir vakar.


NE TIK GARSI BET IR ŠVARI
Plonumas yra geras televizoriaus ekranui, bet ne garsui. Playbar yra šios taisyklės išimtis. Su 9 pagreitintų dažnių garsiakalbiais – 6 vidutinio garso ir 3 aukšto dažnio – Playbar pakeis jūsų televizoriuje įmontuotus garsiakalbius su giliomis, itin aiškiomis ir užburiančiomis garso bangomis!


KĄ MATOTE YRA TAI KĄ GIRDITE
Playbar turi 9 garsiakalbius, kurie yra laipsnišku garsiakalbių masyve,todėl jie skleis didesnį ir geresnį garsą. Tai reiškia, kad jei vienoje televizoriaus pusėje rodys didelį sprogimą, sprogimo garsą ten jį ir girdėsite.


KALBOS PAGERINIMO NUSTATYMAI
Palaiko nuoseklų dialogo garsą ir sumažina triukšmingų garso efektų intensyvumą, todėl viską galėsite girdėti itin aiškiai ir nereikės nerimauti kada patildyti, o kada pagarsinti filmą ar serialą.NAKTINIAI NUSTATYMAI
Nenorite trukdyti namiškiams? Įsijunkite Night Sound funkciją. Tylūs momentai skamba šiek tiek garsiau, o garsūs momentai yra automatiškai patildomi.


DU LAIDAI
Vienas galingas laidas ir vienas optinis laidas jūsų televizoriui. Jums net nereikės skaityti instrukcijų; Sonos mobilioji programėlė pagelbės jums kiekviename garso sistemo įrengimo žingsnyje.


LEIDŽIA VISKĄ
Žaidimų konsolės, palydovinės dėžės, Blu-ray leistuvai ri dar daugiau! Jei sistemą galima prijungti prie jūsų televizoriaus, Playbar ją taip pat palaikys! Ir jums nereikia jokių papildomų nuotoliniio valdymo pultų – Playbar veiks su beveik visais pultais.


MONTAVIMAS
Playbar garso sistemą galite padėti po televizoriumi, stalu ar console arba įmontuoti prie sienos.Specifikacija

Prekės kodas 992160000012
Barkodas 8717755771681
Spalva Juoda
Garantija (mėn.) 24
Užsakyti

*Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais. Pateikta informacija gali skirtis priklausomai nuo regiono ar šalies.