+370 660 00200
I - V 08:00 - 20:00
  • Kaina:
    1 999,00 €
Suteikiama garantija: 24 mėn.

Pirkite internetu ir atsiimkite vienoje iš 37 parduotuvių!

Jei prekė yra pasirinktoje parduotuvėje:

  • atsiimkite per 1 d. nemokamai;
  • atsiimkite per 2-3 val. už 5 € papildomą mokestį.
Prekė yra šiose parduotuvėse:

Aprašymas

Nepageidaujamos garsiakalbių ir korpuso vibracijos buvo visiškai pašalintos.GARSIAKALBIŲ SISTEMA SU VIENO TAŠKO GARSO ŠALTINIU
Atkuriant garsą, kuris visiškai atspindi erdvinį efektą, garsiakalbio skleidžiamos garso bangos priekinė dalis turi būti suderinta su bet kuria klausytojo padėtimi, kad būtų skleidžiamas vieno taško garso šaltinis. Remiantis linijinės fazės koncepcija, SB-G90 garsiakalbiai buvo aprūpinti naujai sukurtais dvipusiais koaksiiniais kūginiais garsiakalbiais (įskaitant viduriniaisiais ir dvigubais garsiakalbiais), kuriais siekiama atkurti garsą dideliu greičiu ir didesniu jautrumu aukštesniuose registruose.


FAZIŲ TIKSLUMO TVARKYKLĖ (DVIPUSIS DVIPUSIS GARSIAKALBIS)
Aukštų dažnių diafragmoje naudojama lengva kupolinė membrana iš anoduoto aliuminio su dideliu standumu. Garsiakalbis sukuria plačią dažnių juostą iki 100 kHz, nes nauja modeliavimo forma optimizuota, užtikrinant didesnį fazių savybių vienodumą su fazės korektoriaus pagalba. Tai užtikrina aukšto dažnio juostos, kuri įspūdingai išsiskiria detalėmis ir grožiu, atgaminimą.
Vidurinis garsiakalbis, kaip ir matuoklis, naudoja anoduotą lengvą aliuminio kupolo membraną su dideliu standumu.
Be to, vidutinio diapazono diafragma naudoja kūginę formą, kurios ašinės garso gamybos centras yra arčiau garso įrašų kūrimo centro, o vidurinės diafragmos viduryje esanti dvigubo aukščio matuoklio ašinė padėtis tiksliai sureguliuojama, kad būtų gautas linijinis fazių atvaizdavimas, integruojant garsą į kiekvienai juostai.TVARI GARSIAKALBIŲ DIEGIMO ARCHITEKTŪRA (BDMA)
Dėl subalansuotos surinkimo architektūros garsiakalbis yra pritvirtintas prie pagalbinės plokštės, įrengtos kolonėlės viduje, garsiakalbio svorio centre, o tai sumažina jo vibracijas. Kadangi garsiakalbis nėra pritvirtintas prie priekinės sklendės, sumažėja garsiakalbio bloko nepageidaujamos vibracijos. Tai leidžia sumažinti membranos gaminamų garso bangų iškraipymus ir sumažinti nepageidaujamą vibraciją, atsirandančią dėl sklendės, kuri teigiamai veikia garso lauko atkūrimą su puikiu matomų šaltinių vietos vaizdavimu, suteikiančiu įspūdingą realizmą ir aiškumą, leidžiančią vizualizuoti net mažiausias garso detales.


16 CM AUKŠČIO GARSIAKALBIS SU ILGA DIAFRAGMOS EIGA IR MAŽU IŠKRAIPYMU
Žemo dažnio garsiakalbiai yra aprūpinti tokiais elementais kaip dvigubi magnetai, kurie sukuria didelę varomąją galią ir magnetines sistemas su ilgais ritiniais, turinčiais didelį tiesiškumą, vario perdangas ir trumpus aliuminio žiedus. Ši nauja sistema, turinti ilgą diafragmos šuolį, leidžia gauti žemo dažnio atsaką, turintį didelį dinaminį diapazoną, išlaikant labai mažą iškraipymą ir puikų dažnio atsaką net esant didelėms amplitudėms.

Specifikacija

Prekės kodas 992213000006
Barkodas 5025232863495
Garantija (mėn.) 24
Užsakyti

*Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais. Pateikta informacija gali skirtis priklausomai nuo regiono ar šalies.