+370 660 00200
I - V 08:00 - 20:00
  • Kaina:
    799,99 €
Suteikiama garantija: 24 mėn.

Pirkite internetu ir atsiimkite vienoje iš 37 parduotuvių!

Jei prekė yra pasirinktoje parduotuvėje:

  • atsiimkite per 1 d. nemokamai;
  • atsiimkite per 2-3 val. už 5 € papildomą mokestį.
Prekė yra šiose parduotuvėse:

Aprašymas

VISKAS SKAMBA GERIAU SU SUB
Kai suporuojate Sub su bet kuria Sonos kolonėle, jūs galėsite išgirsti muzikos natas, kurių prieš tai neišgirdote. Sub skleis jums visus žemus dažnius ir leis jūsų kitiems garsiakalbiams dėmesį sutelkti į vidutinius ir aukštus dažnius. Jūs neišgirsite skirtumo. Jūs jį pajausite.PRIJUNKITE PER WIFI
Prijunkite. Sujunkite. Transliuokite be jokių trukdžių!


PRADĖKITE BET KURIAME KAMBAYJE IR PLĖSKITE GARSĄ
Leiskite skirtingas dainas skirtinguose kamabariuose. Arba vieną dainą visame name. pridėjus daugiau Sonos garsiakalbių jūs galėsite paskęsti muzikoje!


VALDYMAS SU PROGRAMĖLE
Išsirinkite kambarį. Išsirinkite dainą ir ją paleiskite! Sonos programėlė leis jums pasirinkti ne tik muziką, bet ir kuriame kamabryje norite ją girdėti, pakeisti garsą ar pakoreguoti kitus nustatyus. Tai taip paprasta!TIK GERĖJA
Operacinės sistemos atnaujinimai užtikrins, kad jūsų garso sistema būtų tokia pat gera šiandien kaip ir vakar.


PAJUSKITE BOSUS
Bosui svarbiausia judantis oras. Kuo labiau judate, tuo daugiau bosų išgirsite. Naudodama neįtikėtinai stiprią žemų dadžnių garsiakalbių porą, kad išjudintų orą, Sub skleidžia nuostabų kiekį detalizuoto, dinamiško boso. Todėl Sub yra labiau atvira viduryje, kad galėtų geriau judinti orą.


SONO GARSO ŠEIMA
Sub veikia su bet kokiu sustiprintu Sonos garsiakalbiu. Pridėkite didesnius dundesius savo namų kino teatre, suporavę kolonėlę su Playbar. Išryškinkite bosus savo mėgstamose dainose suporavę Sub su Play:1, Play:3, Play:5.JOKIŲ VIBRACIJŲ
Didžiausia problema su oro judinimu, kad būtų sukurtas bosas yra žemų dažnių garsiakalbių judinimas ir kratymas. To nėra šioje kolonėlėje. Garsiakalbiai yra skirtingose gaubto pusėse, atsukti vienas priešais kitą, kad pašalintų visą vibraciją.


DIZAINAS
Dauguma žemo dažnio kolonėlių yra didelės juodos dėžės, todėl jos dažniausiai būna paslėptos kur nors kampe. Unikali Sub “O” forma pagerina garso kokybę bei puikiai atrodys jūsų namuose!


PAČIAME CENTRE ARBA APVERSTA
Kolonėlę galite pastatyti, kad matytųsi jos unikali forma arba paguldytii, garsas vis tiek visuomet bus puikus. Sub turi gumines kojeles, korios neleis subražyti jūsų baldų.


Specifikacija

Prekės kodas 992105000374
Barkodas 8717755773319
Dažnių juosta (Hz – kHz) 25
Svoris (kg) 16
Gylis (cm) 15.8000
Aukštis (cm) 40.2000
Plotis (cm) 38.0000
Garantija (mėn.) 24
Užsakyti

*Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais. Pateikta informacija gali skirtis priklausomai nuo regiono ar šalies.