+370 660 00200
I - V 08:00 - 20:00

Garso kolonėlė SONOS PLAY:5 BLACK

  • Kaina:
    479,99 € 579,99 €
    Jūs sutaupote: 100,00 €
Suteikiama garantija: 24 mėn.

Pirkite internetu ir atsiimkite vienoje iš 37 parduotuvių!

Jei prekė yra pasirinktoje parduotuvėje:

  • atsiimkite per 1 d. nemokamai;
  • atsiimkite per 2-3 val. už 5 € papildomą mokestį.
Prekė yra šiose parduotuvėse:

Aprašymas

IŠ KOJŲ VERČIANTIS GARSAS
Play:5 yra tobula kolonėlė visiems melomanams. Ji yra didžiausia ir geriausiai skambanti Sonos kolonėlė. Taigi, jei mėgstate kambarį pripildantį garsą, ji yra sukurta būtent jums!PRIJUNKITE PER WIFI
Prijunkite. Sujunkite. Transliuokite be jokių trukdžių!


PRADĖKITE BET KURIAME KAMBAYJE IR PLĖSKITE GARSĄ
Leiskite skirtingas dainas skirtinguose kamabariuose. Arba vieną dainą visame name. pridėjus daugiau Sonos garsiakalbių jūs galėsite paskęsti muzikoje!


VALDYMAS SU PROGRAMĖLE
Išsirinkite kambarį. Išsirinkite dainą ir ją paleiskite! Sonos programėlė leis jums pasirinkti ne tik muziką, bet ir kuriame kamabryje norite ją girdėti, pakeisti garsą ar pakoreguoti kitus nustatyus. Tai taip paprasta!TIK GERĖJA
Operacinės sistemos atnaujinimai užtikrins, kad jūsų garso sistema būtų tokia pat gera šiandien kaip ir vakar.


GALINGAS STEREO GARSAS
Jūs išgirsite kiekvieną instrument atskirai, kiekvieną balsą ir kiekvieną, net ir mažiausią detalę. Šeši D klasės stiprintuvai skleidžia itin aiškų, sodrų ir gilų garsą be jokio iškraipymo. Todėl nesvarbu, kaip garsiai klausysitės muzikos, ji visada skambės tobulai.


BOSO ATSAKAS
Dėl trijų galingų žemų dažnių garsiakalbių ir uždaro dizaino, Play:5 užitkrina didelį, tikslų boso atsaką be jokio aido.


PRIJUNGIMAS
Prijunkite bet kokį garso prietaisą prie kolonėlės ir klausykitės muzikos su Play:5. Jūs taip pat galite dalintis muzika su kitomis Sono kolonėlėmis.


VALDYMAS
Bakstelkite, kad pakeistumėte garsumą. Pabraukite, kad pakeistumėte dainą. Visa tai galite daryti su kolonėle, net nereikės išsitraukti telefono!


KELI STATYMO BŪDAI
Kolonėlę gali pastatyti stačiai arba gulsčiai. Nesvarbu, kaip ją pastatysite, Play:5 automatiškai optimizuos garsą. Kai pastatysite horizontalia bus stereo, o vertikaliai – mono. Guminės kolonėlės kojelės užtikrins, kad nesubraižytumėte savo baldų.


ATSPARI DRĖGMEI
Play:5 yra atspari drėgmei, todėl mėgstamomis dainomis galėsite mėgautis tokiose vietose kaip vonios kambarys ar vakarėlis lauke. Jums tereiks WiFi prieigos ir vietos, kur galite prijungti kolonėlę. Tiesiog atminkite, kad kolonėlė yra atspari drėgmei, o ne vandeniui!

Specifikacija

Prekės kodas 992105000376
Barkodas 8717755773036
Svoris (kg) 6,36
Gylis (cm) 15.4000
Aukštis (cm) 20.3000
Plotis (cm) 36.4000
Garantija (mėn.) 24
Užsakyti

*Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais. Pateikta informacija gali skirtis priklausomai nuo regiono ar šalies.