+370 660 00200
I - V 08:00 - 20:00

Ausinės APPLE AirPods Pro į ausis, belaidės

Ausinės APPLE AirPods Pro į ausis, belaidės 1
Ausinės APPLE AirPods Pro į ausis, belaidės 2
Ausinės APPLE AirPods Pro į ausis, belaidės 3
Ausinės APPLE AirPods Pro į ausis, belaidės 4
Ausinės APPLE AirPods Pro į ausis, belaidės 5
Ausinės APPLE AirPods Pro į ausis, belaidės 6
Ausinės APPLE AirPods Pro į ausis, belaidės 7
Ausinės APPLE AirPods Pro į ausis, belaidės 8
  • Kaina:
    279,00 €
Suteikiama garantija: 24 mėn.

Pirkite internetu ir atsiimkite viename iš prekių atsiėmimo centrų!

Jei prekė yra pasirinktoje parduotuvėje:

  • atsiimkite per 1 d. nemokamai;
  • atsiimkite per 2 val. už 1 ct (Akcija) 5 € papildomą mokestį.
Prekė yra šiose parduotuvėse:

Aprašymas

Pristatome naujas belaides ausines Apple AirPods Pro.
Pagrindiai naujųjų ausinių išskirtinumai yra aktyvaus triukšmo slopinimo technologiją, kuri Leis mėgautis aukštos kokybės svaiginančiu garsu, režimas leidžiantis girdėti aplinkos garsus (Transparency Mode) suteiks galimybę girdėti aplinkos garsus ir muziką vienu metu, o atnaujintas ergonomiškas dizainas ir trijų skirtingų dydžių silikoninės pagalvėlės prisitaikys prie kiekvienos ausies konturų, užtikrindamos patogumą ir sandarumą.

Aktyvus aplinkos triukšmo slopinimas
Ausinės Apple Air Pods Pro yra pirmosios ausinės, įkišimos į ausis, kurios turi aktyvaus triukšmo slopinimo technologiją. Ši technologija blokuoja aplinkos triukšmą, todėl galėsite netrugdomai klaustytis muzikos, podkastų, ar pašnekovo skambučio metu.

Režimas leidžiantis girdėti aplinkos garsus (Transparency mode)
Įjungus šį režimą AirPods Pro ausinės nustos blokuoti išorės triukšmą ir leis girdėti jus supančios aplinkos garsus. Ši funkcija suteikia galimybe vienu metu girdėti muziką ir aplinkos garsus. Galėsite lengvai perjungti tarp aktyvus aplinkos triukšmo slopinimo ir „Transparency” režimų ant ausinių esančiu liečiamo mygtuko pagalbą.Aukščiausios kokybės svaiginantis garsas
Nepaprastai didelis aukšto dinaminio diapazono stiprintuvas sukuria gryną, neįtikėtinai aiškų garsą ir kartu su aiškiai girdimu žemų dažniu garsu leis mėgautis aukščiausia garso kokybę.

Visiškai naujas dizainas
AirPods Pro suteikia galimybe pasirinkti iš trijų prisitaikančių silikoninių pagalvėlių, kurios prisitaikys prie jūsų ausies konturų ir suteiks maksimalų patogumą. Prie ausies prisitaikiusios pagalvėlės užtikrina, kad ausinės saugiai liktu ausyse, taip sukurdamos išskirtinį sandarumą ir triukšmo izoliaciją.

Baterija
Vienu įkrovimu muzikos galėsite klausytis iki 4.5 valandų, o skambinant kalbėtis iki 3.5 valandų. Naudojant beleidį ausinių dėkliuką, ausines vis pakraunant dėkliuke ausinių baterija išlaikys dar ilgiau: muzikos galėsite klausytis iki 24 valandų, o kalbėtis iki 18 valandų.
Specifikacija

Prekės kodas 992204000040
Barkodas 1901992470002
Triukšmo izoliacija Yra
Spalva Balta
Ausinių tipas True wireless
Mikrofonas Įmontuotas
Rekomenduojama paskirtis Laisvalaikiui
Ausinių sujungimas su kitais įrenginiais Bevielis
Baterijos veikimo laikas iki 4,5val.
Garantija (mėn.) 24
Užsakyti

*Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais. Pateikta informacija gali skirtis priklausomai nuo regiono ar šalies.