+370 660 00200
I - V 08:00 - 20:00

Įkroviklis SATECHI Wireless Charging Pad, belaidis, rose gold, ST-WCPR

  • Kaina:
    39,99 €
Suteikiama garantija: 24 mėn.

Pirkite internetu ir atsiimkite vienoje iš 37 parduotuvių!

Jei prekė yra pasirinktoje parduotuvėje:

  • atsiimkite per 1 d. nemokamai;
  • atsiimkite per 2-3 val. už 5 € papildomą mokestį.
Prekė yra šiose parduotuvėse:

Aprašymas

GREITAI ĮKRAUKITE SAVO PRIETAISĄ
Greitas krovimas yra suderinamas su jūsų Qi palaikomu išmaniuoju telefonu ir įkraus jūsų prietaisą iki 1.4 karto greičiau nei standartiniai bevieliai įkrovikliai. Jūsų prietaisas nurodys ar jis yra greitai kraunamas, kai jį padėsite ant įkroviklio. Prašome naudoti QC 2.0 arba Samsung originalų adapterį ir kabelį, kad būtų galima greitai įkrauti. Be to, atgal suderinama su bet kuriuo išmaniuoju telefonu su Qi, esant įprastam įkrovimo greičiui. Kad gautumėte 9W įkrovimą Android įrenginiams, naudokite "Quick Charge" įkroviklį.


ITIN PLONAS
Įkroviklis yra labai plonas, todėl jis generuoja mažiau šilumos ir užtikrina efektyvesnį krovimą. Aptakus ir kompkatiškas dizainas daro šį įkroviklį stilingu namų ar darbo vietos aksesuaru.


LED INDIKATORIUS
Įkroviklis turi LED indikatoriaus švieselę, kuri parodo, kad įkroviklis krauna jūsų prietaisą (tuomet degs mėlyna švieselė) ir parodys, kada prietaisas yra pilnai įkrautas (degs žalia švieselė). iPhone 8/8+ telefonams žalia švieselė neįsijungs. Mėlyna švieselė išliks ir toliau kraus iPhone X, 8/8+ telefonus.

Specifikacija

Prekės kodas 993015094519
Barkodas 8799610064954
Garantija (mėn.) 24
Užsakyti

*Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais. Pateikta informacija gali skirtis priklausomai nuo regiono ar šalies.