+370 660 00200
I - V 08:00 - 20:00

Išmanusis laikrodis GARMIN Forerunner 945 Bundle, Blue

Išmanusis laikrodis GARMIN Forerunner 945 Bundle, Blue 1
Išmanusis laikrodis GARMIN Forerunner 945 Bundle, Blue 2
Išmanusis laikrodis GARMIN Forerunner 945 Bundle, Blue 3
Išmanusis laikrodis GARMIN Forerunner 945 Bundle, Blue 4
Išmanusis laikrodis GARMIN Forerunner 945 Bundle, Blue 5
  • E-kaina:
    697,00 € 749,00 €
    Jūs sutaupote: 52,00 €
E-kaina galioja tik perkant internetu.
Suteikiama garantija: 24 mėn.

Pirkite internetu ir atsiimkite vienoje iš 37 parduotuvių!

Jei prekė yra pasirinktoje parduotuvėje:

  • atsiimkite per 1 d. nemokamai;
  • atsiimkite per 2-3 val. už 5 € papildomą mokestį.
Prekė yra šiose parduotuvėse:

Aprašymas

Forerunner® 945


Garmin sukūrė šį laikrodį jums - bėgikams, kurie pasiryžta keltis anksti ryte, ar triatlonininkams, kurie išbando savo valios ribas. Kai ruošiatės pergalei, įsitikinkite, kad turite tam tikslui tinkamą įrankį.Muzika | Aktyvumo statistika | Garmin Pay™ | Žemėlapiai | Vietos nustatymo funkcijos | 10 val. baterija GPS režime su įjungta muzika


Lengvo dizaino bėgimo laikrodis su aukštos kokybės silikoniniu dirželiu ir itin patvariu Corning® Gorilla® Glass DX ekrano stiklu.Nenormalių tikslų siekimas. Tai, ką jūs darote.


Didelis sporto šakų pasirinkimas suteiks galimybę išbandyti vis ką nors naujo. Nuo dviračio minimo, bėgimo, plaukimo baseine iki triatlono ir daugiau. Jeigu nežinote nuo ko pradėti, su Garmin Coach rasi sau tinkamą, adaptyvų ir nemokamą treniruočių planą, kuriuos paruošė savo srities profesionalai.


Bėgimo metu matysite tokią informaciją kaip: žingsnio ilgis, žingsnių skaičius per minutę, širdies ritmas, kaip kūnas reaguoja į treniruotės krūvį ir daugiau. O po treniruotės galėsite sužinoti savo VO2 max, anaerobinį ir aerobinį treniruotės efektą, ar daromos treniruotės yra produktyvios, o gal jau reiktų leisti kūnui pailsėti ir daugiau.


Pulse OX jutiklis padės nustatyti deguonies lygį kraujyje geresniam miego kokybės sekimui ar nustatyti, kaip organizmas prisitaiko prie aukščio. Yra galimybė stebėti savo kūno energijos lygį, kad surasti palankiausią laiką sportui ar poilsiui. Taip pat galite nuolat sekti savo menstruacinį ciklą: fiksuoti fizinę ir emocinę būseną, (ne)reguliarius ciklus, kad geriau suprasti savo kūną.


Iki 2 savaičių laikanti baterija išmaniojo laikrodžio režime ir iki 10 valandų GPS režime su grojančia muzika. O tam, kad užbaigti net ir ilgiausias varžybas, yra galimybė įsijungti UltraTrac™ režimą.Žemėlapiai ant jūsų riešo.


Forerunner® 945 palaiko GPS, GLONASS ir Galileo palydovines sekimo sistemas ir turi integruotus spalvotus žemėlapius, kuriuose galėsite sekti savo vietovę ne tik mieste, bet ir važinėjant miško takais. Su ClimbPro galima atsisiųsti planuojamus įveikti maršrutus ir matyti laukiamą sukilimo aukštį ar atstumą. Taip pat yra galimybė naudotis žemėlapiais kaip navigacija, kuri žingnis po žingsnio rodo kelią iki pasirinkto tikslo. Na, bet jeigu nežinote, kur norite keliauti, galima pasinaudoti kelionės ratu funkcija, kurioje įvedus norimą atstumą yra sugeneruojamas pirmyn-atgal maršrutas.Padeda būti geriausiam(-iai)


Atsiskaitykite už pirkinius su Garmin Pay™, ar gaukite pranešimus apie el. laiškus, žinutes, suplanuotus susitikimus. Matykite savo pasiekimus, varžykitės su draugais Garmin Connect programėlėje ir personalizuokite savo laikrodį atsisiųsdami naujus „veidus“ iš Garmin IQ parduotuvės arba nemokamai įsirašykite naują programėlę, pavyzdžiui, Uber.


Yra galimybė klausytis muzikos per Spotify, Deezer, Amazon Music arba atsisiųsti iki 1000 dainų į savo laikrodį.


Atsinaujinkite Forerunner® 945 įvaizdį bei prisiderinkite prie savojo su QuickFit 22mm dirželiais, kuriuos galite pakeisti be jokių papildomų įrankių.

Specifikacija

Prekės kodas 993201000306
Barkodas 7537592282000
Spalva Black / Blue
Kortelės tipas nėra
Pulso rodymas ekrane Yra
Papildomos funkcijos GPS imtuvas, Bluetooth, Atsparus vandeniui, Atsparus dulkėms, ANT+, Žingsniamatis, Kalendorius, Žadintuvas, Pranešimas apie skambutį, SMS, Kalorijų skaičiuoklė, Aktyvumo matuoklis, vibracija, Priminimai, Laikmatis, Laikrodis, Skambinančio numerio rodymas, telefono paieška, Elektroninis paštas, SMS, Atsparus drėgmei, Oras, Širdies ritmo matuoklis, Priminimas pajudėti, VO2max, Automatinis vasaros laikas, Laikas, Chronometras, Data, Miegas, Žingsniai, Sudegintos kalorijos, Nukeliautas atstumas, Rasti mano telefoną, Muzikos valdymas, Pranešimai, Treniruotės, Važiavimo dviračiu funkcijos, Garsinis signalas, Vibruojantis skambutis, Skambučių valdymas, Clock, LBS (Location-Based Service), Garso pranešimai, Caller Id, Širdies darbo monitorius, Laiko sinchronizacija per GPS, Pranešimai žinutėse, Treniruotės laikas
Suderinamumas su įrenginiais Android operacinė sistema, iOS operacinė sistema
Ekrano dydis (") 1.9
Navigacija (GPS) Yra
Baterijos talpa (mAh) 5100
Lietimui jautrus ekranas Nėra
Pranešimų (SMS ir kt.) valdymas Yra
Vaikiškas Nėra
Įrenginio tipas Išmanusis laikrodis
Garantija (mėn.) 24
Užsakyti

*Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais. Pateikta informacija gali skirtis priklausomai nuo regiono ar šalies.