+370 660 00200
I - V 08:00 - 20:00

Išmanioji apyrankė Cellularline Easy Fit HR

LIZINGO AKCIJA: Iš palūkanų nieko neliko!

Mėnesinė įmoka per Skaičiuojama...
  • Kaina:
    59,99 €
Suteikiama garantija: 12 mėn.
  • Atsiėmimas TOPO CENTRO parduotuvėje: 0 - 3 d.d., 0 €
  • Pristatymas kurjeriu: 1 - 3 d.d., 3,99 €

Pirkite internetu ir atsiimkite vienoje iš 37 parduotuvių

Jei prekė yra pasirinktoje parduotuvėje:

  • atsiimkite per 1 d. nemokamai;
  • atsiimkite per 2-3 val. už 5 € papildomą mokestį.
Prekė yra šiose parduotuvėse:

Aprašymas

Easyfit HR tai nauja lietimui jautri išmanioji apyrankė, puikiai tinkanti tiems, kurie nori daugiau judėti ir lengvai sekti savo rezultatus.  Dėl širdies ritmo jutiklio, jūs galėsite visada sekti savo pulsą treniruočių ir laisvalaikio metu. Taip pat apyrankėje yra tokios funkcijos kaip žingsnių skaičiavimas, nukeliautos distancijos indikatorius ir kalorijų skaičiuotuvas. Aktyvuoti Esyfit HR galite pajudinus riešą.


SUSIEJAMAS SU TELEFONUS
Ši išmani apyrankė turi “Surasti telefoną” funkciją, kuri greitai ir lengvai padės rasti pamestą prietaisą. Kai jums skambins per apyrankės ekranėlį visada matysite pašnekovo vardą. Šią apyrankę galite susieti su Android 4.3 ir iOS 6 ir naujesnėmis jų versijomis.


BATERIJA
Pilnai įkrauta baterija veikti 5-7 dienas. Bateriją lengvai įkrausite per USB jungtį kompiuteryje arba su paprastu USB pakrovėju.TOBULAI TINKA SPORTUOJANT
Fitneso funkcija prižiūrės jūsų kalorijas, skaičiuos žingsnius bei treniruočių laiką, o po įtemptų treniruočių apyrankė apsakaičiuos poilsio laiko tarpus.


ŠIRDIES RITMO STEBĖJIMAS
Tai optinis jutiklis, skirtas, jūsų širdies ritmo stebėjimui. Jis gali atpažinti 3 skirtingas širdies ritmo intensyvumo fazes.


IP54
Dėl IP54 sertifikacijos ši apyrankė yra atspari lietui, purškimui ir prakaitui, todėl puikiai tiks sportuojant lauke.


MIEGO FAZĖS
Išmanioji apyrankė taip pat prižiūri jūsų miego fazes, kad visada pabustumėte puikios formos, o kad pabustumėte laiku ji švelniai jus prižadins.EKRANO FUNKCIJOS
Lietimui jautrus apyrankės ekranas leidžia vienu paspaudimu aktyvuoti kamerą. Taip pat ekranėlyje galėsite pamatyti žinutes iš WhatsApp, Twitter ir kitų socialinių tinklų bei galėsite valdyti ir keisti savo muziką.


RIEŠO FUNKCIJA
Apyrankės ekranėlis įsijungia, kai pasukate savo riešą, kad galėtumėte pažiūrėti valandas ir kitą svarbią informaciją lygiai taip pat, tarsi pažiūrėtumėte į laikrodį!


Specifikacija

Prekės kodas 993001010528
Barkodas 8018080278914
Vidinė atmintis (MB) -
Spalva Juoda
Kortelės tipas nėra
Jungtys -
Papildomos funkcijos Miego sensorius, Žingsniamatis, Žadintuvas, Kalorijų skaičiuoklė, atstumo matavimas, Atsparus drėgmei
Suderinamumas su įrenginiais Android, iOS
Baterijos darbo trukmė (val.) iki 7 dienų
Pulso rodymas ekrane Yra
Navigacija (GPS) Nėra
Lietimui jautrus ekranas Yra
Pranešimų (SMS ir kt.) valdymas Yra
Garantija (mėn.) 12
Užsakyti