+370 660 00200
I - V 08:00 - 20:00

Veidrodis HIMIRROR Plus + veidrodžio stovas

  • Kaina:
    299,00 € 359,00 €
    Jūs sutaupote: 60,00 €
Suteikiama garantija: 24 mėn.

Pirkite internetu ir atsiimkite vienoje iš 37 parduotuvių!

Jei prekė yra pasirinktoje parduotuvėje:

  • atsiimkite per 1 d. nemokamai;
  • atsiimkite per 2-3 val. už 5 € papildomą mokestį.
Prekė yra šiose parduotuvėse:

Aprašymas

HiMirror Plus+ yra prijungiamas išmanusis veidrodis, kuris rodo vartotojams odos sveikatos analizes ir asmeninius grožio patarimus.
Išmanusis veidrodis naudoja įmontotą kamerą ir dirbtinį intelektą, kad nuskanuotų ir išanalizuotų jūsų odą pagal jūsų raukęles, tamsius taškus, raudonus taškus, poras bei greitai ir efektyviai rastų problematiškas vietas. Pagal rezultatus HiMirror Plus+ jums pasiūlys odos priežiūros režimą ir padės atsikratyti odos problemų. HiMirror istorijos sekimo sistema leis jums sekti jūsų progresą kiekvieną dieną. Veidrodis įrašys dabartinę jūsų odos būklę ir tada palygins ją su ankstesnių mėnesių rezultatais, kad jūs greičiau galėtumėte suprasti savo progresą bei išlaikyti kuo gražesnę ir sveikesnę odą.HiMirror išskirtinis produktų įrašas My Beauty Box padės suprasti odos būklės pokyčius naudojant konkrečius produktus. Tuomet jūs matysite, kokie produktai jums labiausiai tinka.


HiMirror Plus+ turi inovatyvų ir nuostabų LED apšvietimą, kuris buvo sukurtas, kad simuliuoti penkis skirtingus apšvietimo scenarijus, kad jūs savo makiažą galėtumėte pritaikyti kiekvienai progai.  Didinamasis stiklas (tikrasis nuotraukos dydis, 2x, 3x) užtikrins, kad jūs nepraleistumėte nei vienos makiažo detalės.Naudodami išskirtinę papildomos realybės funkciją, galite išbandyti skirtingus išvaizdos būdus, netaikydami jų ir žinodami, kokios spalvos jums tinka geriausiai, nuo skystos pudros iki lūpų dažų.


Jūs galėsite atsipalaiduoti su muzika (net per Spotify), palikti asmenines balso/vaizdo žinutes, keisti laikrodžio režimo foną arba susipažinti su pasaulio naujienomis kol dažysitės ar odos priežiūros rutinos metu.Valdyti HiMirror bus itin paprasta su  patentuotu gestų valdymu, balso komandomis ir nuotolinio valdymo pulteliu.
Daugiau jokio purvo ir pirštų antspaudų ant veidrodžio.


HiMirror galite primontuoti prie sienos su didele lipnia juosta arba priveržti specialų stovą ir ant jo pakabinti  veidrodį.Kadangi jūsų privatumas yra mūsų prioritetas, kameros lęšis gali būti uždaromas rankiniu būdu ir kiekvienas veidrodžio vartotojas (gali prisijungti iki 6 vartotojų) gali pasiekti tik savo privačius duomenis, kol prisijungus yra naudojama veido ir balso atpažinimas
Grožio ateitis prasideda su jumis!


Specifikacija

Prekės kodas 311299000018
Barkodas 4713120937403
Diametras (cm) 35.5000
Apšvietimas Yra
Garantija (mėn.) 24
Užsakyti

*Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais. Pateikta informacija gali skirtis priklausomai nuo regiono ar šalies.