+370 660 00200
I - V 08:00 - 20:00

Plaukų sukimo žnyplės PHILIPS MoistureProtect BHB878/00

Plaukų sukimo žnyplės PHILIPS MoistureProtect BHB878/00 1
Plaukų sukimo žnyplės PHILIPS MoistureProtect BHB878/00 2
Plaukų sukimo žnyplės PHILIPS MoistureProtect BHB878/00 3
Plaukų sukimo žnyplės PHILIPS MoistureProtect BHB878/00 4
Plaukų sukimo žnyplės PHILIPS MoistureProtect BHB878/00 5
Plaukų sukimo žnyplės PHILIPS MoistureProtect BHB878/00 6
Plaukų sukimo žnyplės PHILIPS MoistureProtect BHB878/00 7
Plaukų sukimo žnyplės PHILIPS MoistureProtect BHB878/00 8
Plaukų sukimo žnyplės PHILIPS MoistureProtect BHB878/00 9
  • Kaina:
    119,99 € 149,99 €
    Jūs sutaupote: 30,00 €
Suteikiama garantija: 24 mėn.

Pirkite internetu ir atsiimkite vienoje iš 37 parduotuvių!

Jei prekė yra pasirinktoje parduotuvėje:

  • atsiimkite per 1 d. nemokamai;
  • atsiimkite per 2-3 val. už 5 € papildomą mokestį.
Prekė yra šiose parduotuvėse:

Aprašymas

IŠMANIOJO GARBANOJIMO SISTEMA FORMAVIMUI BE PASTANGŲ
Žavingos, ilgai išliekančios garbanos palietus mygtuką. Naudojant garbanojimo technologiją sugarbanojama kiekviena plaukų sruoga taip, tarsi formuotų profesionalus stilistas. Patogioje namų aplinkoje sukurkite šukuoseną taip, kaip tai daroma salone.


ILGESNIS GARBANOJIMO VAMZDELIS SUFORMUOJA DVIGUBAI DAUGIAU PLAUKŲ VIENU KARTU
Šis automatinis garbanojimo prietaisas išsiskiria unikaliu atviru dizainu ir turi ilgesnį garbanojimo vamzdelį. Dabar galite formuoti dvigubai daugiau plaukų kiekvienu kartu ir pasiruošti perpus greičiau.


„MOISTUREPROTECT“ TECHNOLOGIJA IŠSAUGO NATŪRALIĄ PLAUKŲ DRĖGMĘ
„MoistureProtect“ technologija valdo ir pritaiko temperatūrą, kad plaukai labiau žvilgėtų ir būtų išsaugota natūrali jų drėgmė. Apsaugo plaukus nuo perkaitinimo visada užtikrindama optimalią temperatūrą. Mėgaukitės iš vidaus ir iš išorės apsaugotais gražiais plaukais.


JONIZUOJANTI PRIEŽIŪRA LYGIEMS, NESIGARBANOJANTIEMS IR ŽVILGANTIEMS PLAUKAMS
Neigiami jonai apsaugo nuo plaukų įelektrinimo, purena plaukus, juos kondicionuoja, nuramina plaukų šaknis, todėl plaukai labiau žvilga ir spindi. Galėsite džiaugtis glotniais ir žvilgančiais plaukais.


KERAMINĖ DANGA SU KERATINU, KAD PLAUKAI BŪTŲ GLOTNŪS IR APSAUGOTI
Keratinas – viena svarbiausių plauko sudedamųjų dalių, užtikrinančių, kad plaukai būtų stiprūs, sveiki ir atrodytų pritrenkiamai. Keraminis garbanojimo vamzdelis papildytas keratinu, kad formuojant tolygiai slystų ir apsaugotų.


SUKONSTRUOTAS TAIP, KAD NEĮSTRIGTŲ PLAUKAI
Dėl unikalios atviros konstrukcijos, glotnaus vamzdelio ir išmaniojo jutiklio kombinacijos be pastangų sugarbanosite plaukus ir nereikės jaudintis, kad jie įstrigs. Išmanusis jutiklis sustabdo prietaisą, jei aptinka, kad įdėta per daug plaukų arba plaukai įdėti neteisingai. Dėl pažangios atviros ir vertikalios konstrukcijos plaukus ištrauksite akimirksniu. Dėl glotnaus ir sandaraus vamzdelio išvengiama trinties ir tausojami plaukai. Formuokite visiškai nesijaudindami.


IŠMANIOJO GARBANOJIMO APSAUGOS ATKARTOJA PLAUKŲ KRITIMĄ
Su mūsų unikaliomis išmaniosiomis plaukų apsaugomis suformuosite žavingas ir ilgai išliekančias garbanas. Jos sukasi atkartodamos plaukų kritimą ir švelniai suka plaukus aplink garbanojimo vamzdelį. Kiekviena sruoga sugarbanojama vienodai naudojant kontroliuojamą temperatūrą, tad kaskart mėgausitės tobulu rezultatu. Atrodys, tarsi namuose turėtumėte asmeninį stilistą.


27 FORMAVIMO PARINKTYS BET KOKIOMS PAGEIDAUJAMOMS GARBANOMS
Nuo lengvų bangų iki standžių garbanų. Užtikriname, kad bet kuris pasirinkimas atrodys žavingai. Pasirinkite temperatūrą, laiką ir garbanų nustatymus, norėdami kaskart atrodyti taip, kaip pageidaujate.


AUTOMATINIS ATSAKOMASIS SIGNALAS SU GARSU, ĮSPĖJANČIU APIE PARUOŠTĄ GARBANĄ
Šis automatinis garbanojimo prietaisas turi automatinį atsakomąjį signalą. Nuolat pypsintis paruoštos garbanos garsas nurodo, kad garbana jau paruošta. Ši pažangi funkcija padeda kaskart suformuoti ilgai išliekančias garbanas bei apsaugo ir tausoja plaukus.


VERTIKALUS SUĖMIMAS, KAD BŪTŲ LENGVA NAUDOTI
Automatinis garbanojimo prietaisas paprastai laikomas vertikaliai ir nespaudžiant. Taip be vargo suformuosite tobulai atrodančias garbanas aplink visą galvą. Valdymo mygtukai išdėstyti ten, kur laikote rankas, kad juos intuityviai pasiektumėte. Garbanos atrodys dar natūraliau ir pritrenkiančiai.


KARŠČIUI ATSPARUS DIZAINAS SAUGIAM GARBANOJIMUI
Mūsų saugus, pažangus dizainas visiškai izoliuoja karštį nuo rankų ir pirštų. Lenkta kamera, į kurią įdedamos sruogos, yra patogi garbanojant plaukus net arti šaknų.

Specifikacija

Prekės kodas 091207000112
Barkodas 8710103878339
Jonizatorius Yra
Pasiruošimo darbui indikatorius Yra
Keraminis elementas Yra
Greitas įkaitinimas Yra
Neįkaistantis galas Yra
Kiti parametrai Plaukų sukimo kryptis
Garantija (mėn.) 24
Užsakyti

*Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais. Pateikta informacija gali skirtis priklausomai nuo regiono ar šalies.