+370 660 00200
I - V 08:00 - 20:00

Kūdikių stebėjimo prietaisas PHILIPS AVENT SCD620/52

  • Kaina:
    179,99 €
Suteikiama garantija: 24 mėn.

Pirkite internetu ir atsiimkite vienoje iš 37 parduotuvių!

Jei prekė yra pasirinktoje parduotuvėje:

  • atsiimkite per 1 d. nemokamai;
  • atsiimkite per 2-3 val. už 5 € papildomą mokestį.
Prekė yra šiose parduotuvėse:

Aprašymas

Naudodami "Philips Avent" SCD620 galėsite visada palaikyti saugų ir privatų ryšį su savo kūdikiu. Ar būtų diena, ar naktis, savo kūdikį girdėsite puikiai, taip pat, galėsite jį aiškiai matyti kokybiškame ekrane (2,7 in LCD).


Saugus, privatus ryšys su prisitaikančia FHSS technologija


Unikalus ragelio susiejimas privačiam ir saugiam ryšiui su kūdikiu. Suderinta su nauja prisitaikančia FHSS (kintamo dažnio spektro sklaidos) technologija, kad būtų keliama kuo mažiau trukdžių.


Didelės raiškos 2,7" ekranas ir galimybė stebėti kūdikį net tamsoje


Stebėkite savo kūdikį dieną ir naktį, nes infraraudonųjų spindulių naktinio matymo režimas automatiškai įjungiamas tamsoje. Stebėkite miegantį kūdikį itin dideliame didelės raiškos 2,7" spalvotame ekrane.Energijos taupymo režimas su ryšio indikacija


Įjungdami EKO režimą galite sumažinti energijos sąnaudas, kai kūdikio kambaryje tylu, ir neprarasti ryšio su kūdikiu. Vadovaukitės unikalia ryšio indikacija. EKO režimas išjungia garso ir vaizdo perdavimą, o įrenginiai susijungia, kai kūdikis skleidžia garsą.


Diapazonas iki 300 metrų


Diapazonas patalpose iki 50 metrų, diapazonas lauke iki 300 metrų.


Nepriekaištingas veikimo laikas stebėjimui visą naktį


Patogiu belaidžiu įkraunamu tėvų įrenginiu įkrovę galite naudotis iki 10 valandų.Palaikykite ryšį atsiliepdami


Kartais viskas, ko reikia jūsų kūdikiui, yra raminantis jūsų balsas. Vienu mygtuko spustelėjimu ši svarbi funkcija padės palaikyti ryšį su kūdikiu iš bet kurios namų vietos.


Raminamosios lopšinės, padedančios nuraminti mažylį


Niekas geriau nenuramins neramaus kūdikio kaip lopšinė. Iš bet kurio kambario galite pasirinkti vieną iš 5 raminamųjų melodijų, kurios padės kūdikiui lengviau užmigti.


Savo kūdikį girdėsite aiškiai


Aiškiai išgirsite net menkiausią krykštavimą, gugavimą ir žagsulį. Jūs galite ne tik matyti, bet ir aiškiai girdėti savo kūdikį.


LED lemputės šviečia, kada jūsų įrenginys susietas ir yra veikimo diapazone


Visada žinokite, kada monitorius yra veikimo diapazone ir prijungtas. Tėvų įrenginys įspės, jei monitorius nebepatenka į veikimo diapazoną arba jei jo energija senka, ir galėsite būti tikri, kad niekada neprarasite ryšio su vaiku.


Galite pasirinkti labiausiai jūsų aplinkai tinkantį garsumo lygį


Leidžiama reguliuoti kūdikio įrenginio mikrofono jautrumą. Mikrofono jautrumu nustatomas triukšmo, kurį užfiksuoja kūdikio įrenginys, lygis, pvz., jei norite išgirsti, kai kūdikis pradeda verkti, bet nenorite girdėti, kai jis skleidžia įprastus garsus.


 


Specifikacija

Prekės kodas 091201000172
Barkodas 8710103745433
Maitinimas (tipas) tinklas, įkraunama ličio baterija
Paskirtis Leidžia sekti, kada kūdikis skleidžia garsus.
Garantija (mėn.) 24
Užsakyti

*Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais. Pateikta informacija gali skirtis priklausomai nuo regiono ar šalies.