+370 660 00200
I - V 08:00 - 20:00

Kūno skustuvas PHILIPS BG7025/15

  • Kaina:
    69,99 €
Suteikiama garantija: 24 mėn.

Pirkite internetu ir atsiimkite vienoje iš 37 parduotuvių!

Jei prekė yra pasirinktoje parduotuvėje:

  • atsiimkite per 1 d. nemokamai;
  • atsiimkite per 2-3 val. už 5 € papildomą mokestį.
Prekė yra šiose parduotuvėse:

Aprašymas

UŽTIKRINTAI SKUSKITE AR KIRPKITE VISAS KŪNO VIETAS VIENU PRIETAISU
Patogiai skuskite ir kirpkite po kaklu. Lengvai perjunkite iš skutimo į kirpimą ir reguliuokite kirpimo ilgį nekeisdami priedo. Saugus ir patogus priežiūros sprendimas nugarai, pečiams, krūtinei, pilvui, pažastims, rankoms, kirkšnių plotui ir kojoms.


PRISITAIKO PRIE KŪNO KONTŪRŲ, KAD GALĖTUMĖTE PATOGIAI NUSISKUSTI
Mūsų skustuvas lengvai lankstosi 4 kryptimis ir prisitaiko prie kūno kontūrų, kad glotniai nuskustumėte visą kūną. Norint nuskusti arti odos, reikia mažiau spausti.NERŪDIJANČIOJO PLIENO PEILIUKAI IR REGULIUOJAMOS ŠUKOS KERPA PLAUKUS 3–11 MM ILGIU
Integruotas kirptuvas ir reguliuojamos šukos su 5 ilgio nustatymais išsiskiria didesne galia, kad nukirptų net storiausius plaukelius. Plieniniai kirptuvo peiliukai švelniai trinasi vienas į kitą, taip kirpdami pasigalanda ir išlieka itin aštrūs bei veiksmingai kerpa. Peiliukų galai suapvalinti, kad švelniai prisiliestų prie odos ir neįbrėžtų. Norėdami išlaikyti pageidaujamą plaukų ilgį arba atrodyti natūraliai, sureguliuokite šukų ilgį nuo 3 iki 11 mm. Galite naudoti kitoje pusėje esančią skutimo sistemą, norėdami nuskusti dar arčiau odos.


ODĄ SAUGANTYS APVALŪS GALIUKAI IR ALERGIJOS NESUKELIANČIOS GROTELĖS
Barzdaskutės galvutė turi patentuotus užapvalintus galiukus ir hipoalerginę foliją, apsaugančią odą skutantis. Dvikryptis skustuvas kerpa ilgesnius plaukelius, kurie dar nuskutami su folija, kad plaukeliai būtų dar trumpesni.PAPRASTA VALYTI IR NAUDOTI DUŠE ARBA TIK IŠLIPUS IŠ DUŠO
Skuskitės patogiai duše ir kitose vietose. Kūno skustuvas yra visiškai atsparus vandeniui, todėl baigę darbą galite jį saugiai nuskalauti po tekančiu vandeniu. Jei plaukeliai yra ilgesni, rekomenduojame juos kirpti sausus.


ERGONOMIŠKA RANKENĖLĖ PADĖS EFEKTYVIAI VALDYTI PRIETAISĄ
Guminę rankenėlę patogu laikyti, net jei ji šlapia, todėl net ir prausdamiesi duše neprarasite optimalios įrenginio kontrolės.


KRAUKITE 1 VALANDĄ IR NAUDOKITE BE LAIDO NET 80 MIN.
Kraukite 1 valandą ir naudokite be laido net 80 min. – galingos ličio jonų baterijos energijos užteks visam kūnui. Jei baterija yra pilna arba senka, lemputė parodys jos įkrovos lygį.

Specifikacija

Prekės kodas 091217000004
Barkodas 8710103875376
Krovimo trukmė (val) 1
Ilgio nustatymai 5
Galvutė plaunama vandeniu Yra
Belaidžio skutimo, kirpimo trukmė (min) 80
Maitinimas (tipas) įkraunama ličio baterija
Nereikalauja tepimo Nėra
Ekranas Nėra
Garantija (mėn.) 24
Užsakyti

*Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais. Pateikta informacija gali skirtis priklausomai nuo regiono ar šalies.