+370 660 00200
I - V 08:00 - 20:00

Epiliatorius PANASONIC ES-EL2A-A503

  • Kaina:
    59,99 € 69,99 €
    Jūs sutaupote: 10,00 €
Suteikiama garantija: 24 mėn.

Aprašymas

PADVIGUBINKITE SAVO DISKUS
Kodėl turėti vieną diską, kai galite turėti du? Naudojant mūsų dviejų diskų sistemą, antrasis diskas sugriebia visus primojo praleistus plaukelius. Rezultatas? Pašalinama daugiau plaukelių įdedant mažiau pastangų.


PASIRINKITE GREITĮ
Kartais norite truputį daugiau greičio, kartais truputį mažiau. Štai kodėl EL serijos modeliuose yra 3 greičiai, kad galėtumėte pasirinkti tinkamiausią kiekvienai savo kūno daliai. O kadangi pakanka paliesti mygtuką, slidžios muiluotos rankos nekels problemų.PLATUS REIŠKIA GLOTNUS
Dydis yra svarbus. Štai kodėl šis modelis turi didesnę galvutę, nei įprasti epiliatoriai. Tai reiškia, kad joje 60 gnybtukų. O kuo daugiau gnybtukų, tuo daugiau glotnios odos be jokių šerelių atsiras su kiekvienu perbraukimu.


TEBŪNIE LANKSTUS
Epiliatorius turi lanksčia, 90 laipsnių pakreipiamą galvutę, prisitaikančią prie jūsų kūno formos ir priglundančią prie jūsų odos. Taip galėsite užtikrinti glotnumą be pastangų.IŠBANDYKITE SAUSĄ IR ŠLAPIĄ
Epiliatorius yra visiškai apsaugotas nuo vandens, galite jį naudoti vonioje ir šalinti plaukus lengvai, nes vanduo suminkštins jūsų odą. Arba duše, naudodami nedidelį kiekį putojančio dušo gelio. O jei skubate, jis taip pat gerai veikia ir naudojant sausai.


ŠVELNIAU, GREIČIAU, GLOTNIAU
Mėgaukitės ilgalaikiu glotnumu naudodami 3 dalių rinkinį, kuriame yra daugiafunkcė epiliavimo galvutė kojoms ir rankoms, patogus nešiojimo maišelis ir valymo šepetėlis.

Specifikacija

Prekės kodas 081206000012
Barkodas 5025232873951
Garantija (mėn.) 24
Užsakyti

*Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais. Pateikta informacija gali skirtis priklausomai nuo regiono ar šalies.