+370 660 00200
I - V 08:00 - 20:00

Išmanusis dantų šepetėlis PHILIPS Sonicare HX9924/47

Išmanusis dantų šepetėlis PHILIPS Sonicare HX9924/47 1
Išmanusis dantų šepetėlis PHILIPS Sonicare HX9924/47 2
Išmanusis dantų šepetėlis PHILIPS Sonicare HX9924/47 3
Išmanusis dantų šepetėlis PHILIPS Sonicare HX9924/47 4
Išmanusis dantų šepetėlis PHILIPS Sonicare HX9924/47 5
Išmanusis dantų šepetėlis PHILIPS Sonicare HX9924/47 6
Išmanusis dantų šepetėlis PHILIPS Sonicare HX9924/47 7
Išmanusis dantų šepetėlis PHILIPS Sonicare HX9924/47 8
Išmanusis dantų šepetėlis PHILIPS Sonicare HX9924/47 9
  • Kaina:
    249,99 € 308,99 €
    Jūs sutaupote: 59,00 €
Suteikiama garantija: 24 mėn.

Aprašymas

SEKA VIETAS, KURIAS JAU VALĖTE, PABRĖŽIA TAS, KURIŲ DAR NEVALĖTE
Su mūsų išmaniuoju vietos jutikliu visada žinosite, kur valėte ir kur dar nevalėte. „Philips Sonicare“ programa seka realiu laiku, tad žinosite, kada dantis išsivalysite kruopščiai, bei gausite pamokymų, kad geriau, atidžiau valytumėtės dantis šepetėliu.


PADEDA SUMAŽINTI ŠVEITIMĄ
Naudodami elektrinį dantų šepetėlį leidžiate jam atlikti darbą. Rankenoje įmontavome šveitimo jutiklį, kuris neįkyriai primena, kad mažiau šveistumėte. Tokiu būdu patobulinsite techniką ir dantis išsivalysite švelniau bei efektyviau.


ŠEPETĖLIO GALVUTĖS AUTOMATIŠKAI PARENKA OPTIMALIUS NUSTATYMUS
Svarstote, kurį režimą ir intensyvumą naudoti? Daugiau nesvarstykite. Integrinis lustas šepetėlio galvutėje nurodo „DiamondClean Smart“, ką naudojate. Tad, jei, pvz., uždėsite dantenų priežiūrai skirtą šepetėlio galvutę, dantų šepetėlis pasirinks optimalų režimą ir intensyvumą, kad švelniai, bet veiksmingai nuvalytų dantenas. Jums tereikia paspausti įjungimo mygtuką.RINKITĖS IŠ 5 REŽIMŲ 3 INTENSYVUMŲ NUSTATYMŲ
„DiamondClean Smart“ turi penkis režimus, kurie apima grupę valymosi poreikių: „Clean“ režimas yra skirtas išskirtiniam kasdieniam valymui, „White+“ – dėmėms šalinti, „Deep Clean+“ – stiprinančiam giliam valymui, „Gum Health“ – švelniai, tačiau veiksmingai dantenoms valyti, o „Tongue Care“ – puikus režimas liežuviui valyti. Jis išskaido ant liežuvio esančius nešvarumus ir nuvalo blogą kvapą sukeliančias bakterijas. Yra trys intensyvumo lygiai, tad galite rinktis tarp didžiausio nustatymo ir pagerinti valymą bei mažiausio nustatymo, skirto jautresnėms burnoms.


PRANEŠA, JEI PER DAUG SPAUDŽIATE
Galite nepastebėti, kada valote dantis per stipriai, tačiau „DiamondClean Smart“ pastebės. Jei per daug spausite, užsidegs rankenos gale esantis šviečiantis žiedas. Tai – neįkyrus priminimas mažiau spausti ir leisti šepetėlio galvutei atlikti savo darbą. 7 iš 10 žmonių ši funkcija padėjo geriau valytis dantis.


LENGVAI IR STILINGAI ĮKRAUNAMAS TIEK NAMUOSE, TIEK KELIONĖJE
Mėgausitės reguliariai naudodami dvi savaites visiškai įkrovę vieną kartą. Tačiau, jei išsikrautų keliaujant, prabangus USB kelioninis dėklas veikia ir kaip įkroviklis. Įdėkite dantų šepetėlį į dėklą ir prijunkite prie nešiojamojo kompiuterio arba įjunkite į sieninį lizdą. Norėdami įkrauti namuose, tiesiog įdėkite šepetėlį į blizgančią stiklinę-įkroviklį. Ji stilingai atrodys vonios kambaryje bei galėsite ją naudoti kaip stiklinę burnai skalauti.

Specifikacija

Prekės kodas 091232000041
Barkodas 8710103818175
Greičio reguliavimas Yra
Dantenų apsaugos sistema Yra
Laikmatis yra
Šepetėlių/ antgalių kiekis (vnt.) 4
Apsisukimų skaičius (aps/min) 62000
Spalva Sidabrinė
Maitinimo šaltinis ličio jonų baterija
Režimai valymas, dantų apnašų šalinimas, gilus ir kruopštus valymas, švelnus, tačiau kruopštus jautrių burnos vietų valymas
Garantija (mėn.) 24
Užsakyti

*Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais. Pateikta informacija gali skirtis priklausomai nuo regiono ar šalies.