+370 660 00200
I - V 08:00 - 20:00

Išmanusis dantų šepetėlis PHILIPS Sonicare HX9903/03

Išmanusis dantų šepetėlis PHILIPS Sonicare HX9903/03 1
Išmanusis dantų šepetėlis PHILIPS Sonicare HX9903/03 2
Išmanusis dantų šepetėlis PHILIPS Sonicare HX9903/03 3
Išmanusis dantų šepetėlis PHILIPS Sonicare HX9903/03 4
Išmanusis dantų šepetėlis PHILIPS Sonicare HX9903/03 5
Išmanusis dantų šepetėlis PHILIPS Sonicare HX9903/03 6
  • Kaina:
    239,99 € 269,99 €
    Jūs sutaupote: 30,00 €
Suteikiama garantija: 24 mėn.

Pirkite internetu ir atsiimkite vienoje iš 37 parduotuvių!

Jei prekė yra pasirinktoje parduotuvėje:

  • atsiimkite per 1 d. nemokamai;
  • atsiimkite per 2-3 val. už 5 € papildomą mokestį.
Prekė yra šiose parduotuvėse:

Aprašymas

SEKA VIETAS, KURIAS JAU VALĖTE, PABRĖŽIA TAS, KURIŲ DAR NEVALĖTE
Su mūsų išmaniuoju vietos jutikliu visada žinosite, kur valėte ir kur dar nevalėte. „Philips Sonicare“ programa seka realiu laiku, tad žinosite, kada dantis išsivalysite kruopščiai, bei gausite pamokymų, kad geriau, atidžiau valytumėtės dantis šepetėliu.PRIMENA APIE PRALEISTAS VIETAS, KAD IŠSIVALYTUMĖTE 100 %
Jei valydami dantis praleisite kurią nors vietą, programos „TouchUp“ funkcija tai parodys. Galėsite dar kartą išvalyti tą vietą ir būti tikri, kad kaskart iki galo išsivalote dantis.


PADEDA SUMAŽINTI ŠVEITIMĄ
Naudodami elektrinį dantų šepetėlį leidžiate jam atlikti darbą. Rankenoje įmontavome šveitimo jutiklį, kuris neįkyriai primena, kad mažiau šveistumėte. Tokiu būdu patobulinsite techniką ir dantis išsivalysite švelniau bei efektyviau.


ŠEPETĖLIO GALVUTĖS AUTOMATIŠKAI PARENKA OPTIMALIUS NUSTATYMUS
Svarstote, kurį režimą ir intensyvumą naudoti? Daugiau nesvarstykite. Integrinis lustas šepetėlio galvutėje nurodo „DiamondClean Smart“, ką naudojate. Tad, jei, pvz., uždėsite dantenų priežiūrai skirtą šepetėlio galvutę, dantų šepetėlis pasirinks optimalų režimą ir intensyvumą, kad švelniai, bet veiksmingai nuvalytų dantenas. Jums tereikia paspausti įjungimo mygtuką.


RINKITĖS IŠ 4 REŽIMŲ 3 INTENSYVUMŲ NUSTATYMŲ
Su „DiamondClean Smart“ darbas atliekamas iki galo. Su mūsų 3 intensyvumo nustatymais pagerinsite valymą, o su 4 režimais patenkinsite visus valymo poreikius; „Clean“ režimas – išskirtiniam kasdieniam valymui, „White+“ – dėmėms šalinti, „Deep Clean+“ – stiprinančiam giliam valymui, o „Gum Health“ švelniai valyti pagal dantenų liniją.


AUKŠČIAUSIOS KOKYBĖS STIKLINĖ-ĮKROVIKLIS IR KELIONINIS DĖKLAS
Dantų šepetėlio įkrovimas dar niekad nebuvo toks lengvas. Tiesiog išsivalę įdėkite dantų šepetėlį į blizgią stiklinę-laikiklį ir iškart prasidės įkrovimas. Stiklinė-įkroviklis ne tik stilingai atrodys vonios kambaryje, ją galima naudoti ir kaip stiklinę dantims skalauti. Dvi savaites mėgaukitės įprastai naudodami iki galo įkrovę vieną kartą. Keliaudami laikykite dantų šepetėlį higieniškai mūsų aukščiausios kokybės kelioniniame dėkle.Specifikacija

Prekės kodas 091232000042
Barkodas 8710103817505
Greičio reguliavimas Yra
Dantenų apsaugos sistema Yra
Laikmatis yra
Šepetėlių/ antgalių kiekis (vnt.) 3
Apsisukimų skaičius (aps/min) 62000
Spalva Balta
Maitinimo šaltinis ličio jonų baterija
Režimai valymas, dantų apnašų šalinimas, gilus ir kruopštus valymas, švelnus, tačiau kruopštus jautrių burnos vietų valymas
Garantija (mėn.) 24
Užsakyti

*Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais. Pateikta informacija gali skirtis priklausomai nuo regiono ar šalies.