+370 660 00200
I - V 08:00 - 20:00

Dantų šepetėlis PHILIPS Sonicare HX9392/39

Dantų šepetėlis PHILIPS Sonicare HX9392/39 1
Dantų šepetėlis PHILIPS Sonicare HX9392/39 2
Dantų šepetėlis PHILIPS Sonicare HX9392/39 3
Dantų šepetėlis PHILIPS Sonicare HX9392/39 4
Dantų šepetėlis PHILIPS Sonicare HX9392/39 5
Dantų šepetėlis PHILIPS Sonicare HX9392/39 6
Dantų šepetėlis PHILIPS Sonicare HX9392/39 7
  • Kaina:
    249,99 € 308,99 €
    Jūs sutaupote: 59,00 €
Suteikiama garantija: 24 mėn.

Pirkite internetu ir atsiimkite vienoje iš 37 parduotuvių!

Jei prekė yra pasirinktoje parduotuvėje:

  • atsiimkite per 1 d. nemokamai;
  • atsiimkite per 2-3 val. už 5 € papildomą mokestį.
Prekė yra šiose parduotuvėse:

Aprašymas

PAŠALINA IKI 7 K. DAUGIAU APNAŠŲ NEI ĮPRASTAS DANTŲ ŠEPETĖLIS
Tankūs, geros kokybės šereliai pašalina iki 7 kartų daugiau apnašų nei įprastas dantų šepetėlis.BALTESNĖ ŠYPSENA PER 1 SAVAITĘ SU MŪSŲ „DIAMONDCLEAN“ ŠEPETĖLIO GALVUTE
Paspauskite ant mūsų „DiamondClean“ šepetėlio galvutės, kuri švelniai, tačiau veiksmingai šalina paviršines dėmes. Tankūs viduriniai šereliai dėmėms šalinti atlieka sunkų darbą, kad šypsena būtų 2 kartus baltesnė vos per 7 dienas.


PAGERINA DANTENŲ BŪKLĘ VOS PER 2 SAVAITES
Optimaliai valant su „DiamondClean“, dantenos taps sveikesnės per 2 savaites. Pašalina 7 kartus daugiau apnašų palei dantenų liniją nei paprastas dantų šepetėlis, tad puikuositės sveikiausia šypsena.


RINKITĖS IŠ 5 REŽIMŲ, ĮSKAITANT GILAUS VALYMO IR JAUTRŲ
Su „DiamondClean“ kasdien jausite iš tikrųjų gaivinančią švarą. Mūsų 5 režimai apima visus valymo poreikius; valymo režimas – išskirtiniam kasdieniam valymui, dantenų priežiūra – švelniai masažuoja dantenas, gilus valymas – gaivinančiam giliam valymui, jautrus – švelniam, tačiau veiksmingam jautrių dantenų valymui, ir baltas – idealus režimas paviršinėms dėmėms šalinti.


KELIONINIS USB ĮKROVIMO DĖKLAS IR ĮKROVIMO STIKLINĖ
Prabangus USB kelioninis dėklas naudojamas ir kaip įkroviklis, tad visada įkrausite keliaudami. Įdėkite dantų šepetėlį į dėklą ir prijunkite prie nešiojamojo kompiuterio arba elektros lizdo. Jame taip pat yra šepetėlio galvutės laikiklis geresnei higienai keliaujant. Norint įkrauti namuose, mūsų žvilganti įkrovimo stiklinė stilingai atrodys vonioje, ją galėsite naudoti ir kaip stiklinę dantims praskalauti išsiplovus šepetėliu. Tiesiog įdėkite šepetėlį į stiklinę. Mėgaukitės dviem reguliaraus naudojimo savaitėmis pilnai įkrovę vieną kartą.GILUMINIO VALYMO REŽIMAS SKIRTAS RŪPESČIŲ KELIANČIOMS VIETOMS
Mūsų gilaus valymo režimas reiškia, kad galite sutelkti dėmesį į tam tikras vietas ir skirti joms papildomo dėmesio. Suderinome mūsų unikalų šepetėlio galvutės judesį su ilgesniu 3 min. valymo laiku, kad dantis išvalytumėte tikrai giliai.


LAIKMAČIAI SKATINA VALYTIS DANTIS ŠEPETĖLIU 2 MINUTES
Kruopštus dantų valymas šepetėliu trunka vos 2 minutes. Mūsų „QuadPacer“ praneša, kai praeina optimalus kiekvienos burnos dalies valymo laikas, o „Smartimer“ signalai praneša, kai baigiasi visas laikas. Kartu jie jums padeda kaskart valyti dantis tiek, kiek rekomenduojama.


KAMPU PAKREIPTA TAIP, KAD BŪTŲ LENGVIAU IŠVALYTI SUNKIAI PASIEKIAMAS VIETAS
Unikali „DiamondClean“ dantų šepetėlio rankenėlės forma suderinta su mūsų šepetėlių galvutėmis taip, kad tinkamai išvalytumėte net sunkiai pasiekiamas vietas, tokias kaip galiniai dantys.


LENGVOS PRADŽIOS PROGRAMA SUDARO „PHILIPS SONICARE“ REŽIMĄ
Pradedant ką nors naujo gali reikėti prie to priprasti. Mūsų lengvos pradžios programa leidžia palaipsniui, švelniai didinti valymo šepetėliu galingumą per pirmus 14 valymosi naujuoju dantų šepetėliu kartų.


MŪSŲ UNIKALI TECHNOLOGIJA VALO VEIKSMINGAI, TAČIAU ŠVELNIAI
Veiksmingos garso vibracijos suplaka dantų pastą į su apnašomis kovojančius burbuliukus ir nukreipia juos giliai tarp dantų ir palei dantenų liniją. Tuo pačiu metu dantis valys 62 000 švelnių, bet veiksmingų šepetėlio judesių. Vos per 2 minutes išvalysite tiek, kiek išvalote per mėnesį su paprastu dantų šepetėliu.


Specifikacija

Prekės kodas 091232000039
Barkodas 8710103825913
Greičio reguliavimas Yra
Dantenų apsaugos sistema Nėra
Šepetėlių/ antgalių kiekis (vnt.) 2/2
Dėklas antgaliams Nėra
Apsisukimų skaičius (aps/min) 62000
Dantų apnašų šalinimo antgalis Nėra
Antgalis dantų poliravimui ir balinimui Nėra
Burnos ertmės irigatorius Nėra
Spalva Balta
Maitinimo šaltinis Ličio akumuliatorius
Režimai valymas, švelnus valymas, masažavimas, gilus ir kruopštus valymas, balinimas
Garantija (mėn.) 24
Užsakyti

*Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais. Pateikta informacija gali skirtis priklausomai nuo regiono ar šalies.