+370 660 00200
I - V 08:00 - 20:00
  • Kaina:
    60,99 €

Pirkite internetu ir atsiimkite vienoje iš 37 parduotuvių!

Jei prekė yra pasirinktoje parduotuvėje:

  • atsiimkite per 1 d. nemokamai;
  • atsiimkite per 2-3 val. už 5 € papildomą mokestį.
Prekė yra šiose parduotuvėse:

Aprašymas

PAKEISKITE SKUTIMO GALVUTES VOS DVIEM VEIKSMAIS
1. Traukdami nuimkite skutimo įtaiso viršutinę plokštelę. 2. Pakeiskite nauju skutimo galvutės laikikliu. 3. Norėdami iš naujo nustatyti skustuvą, paspauskite ir ilgiau nei 5 sek. palaikykite paspaudę įjungimo / išjungimo mygtuką.


AŠMENYS ITIN TVIRTAIS, AŠTRIAIS KRAŠTAIS, KAD SKUSTŲ KUO ARČIAU ODOS
NanoTech tiksliai skutantys ašmenys sustiprinti nanodalelėmis ir turi dideliu tvirtumu ir ilgalaikiu aštrumu išsiskiriančius kraštus. Jie skuta plaukelius geriausiu tikslumu ir itin arti odos.


MAŽIAU SKUTIMO JUDESIŲ PUIKIAM ODOS KOMFORTUI
Su mūsų puikia odos komforto sistema labai efektyviai nuskusite net ilgesnę (7 dienų) barzdą. Naujos platesnės, apvalesnės angos sugauna daugiau plaukelių vienu perbraukimu, tad tikrai pajusite skirtumą ir puikų odos komfortą.


ŽIEDAI PADENGTI METALO PIGMENTAIS, KAD PUIKIAI SLYSTŲ
Skusdamiesi braukite skustuvu per odą nepaprastai lengvai ir glotniai naudodami Superb SkinComfort žiedus. Žiedai su metalo pigmentais padengti antifrikcine danga, kad puikiai slystų.


PAKEISKITE SKUTIMO GALVUTES VOS DVIEM VEIKSMAIS
Naujausiose „Philips“ barzdaskutėse integruotas pakeitimo priminimas – skutimo įtaiso simbolis. Įsižiebdamas šis simbolis nurodo, kada reikia keisti skutimo galvutę.Specifikacija

Prekės kodas 091201000191
Barkodas 8710103874232
Tinka modeliams „S9000 Prestige“ skirtos keičiamosios galvutės
Garantija (mėn.) 0
Užsakyti

*Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais. Pateikta informacija gali skirtis priklausomai nuo regiono ar šalies.