+370 660 00200
I - V 08:00 - 20:00
  • Kaina:
    59,99 €

Aprašymas

LENGVIAUSIAS BŪDAS IŠLAIKYTI DIDŽIAUSIĄ SKUSTUVO EFEKTYVUMĄ
Geresnis sprendimas – lengvesnė nei bet kada anksčiau skustuvo Philips priežiūra. Dėl šio naujo formato galėsite įdėti naujas skutimo galvutes vos dviem veiksmais, kad skustuvas skustų švariai ir optimizuotumėte kasdienį skutimąsi.


PAKEITIMO PRIMINIMAS
1. Nuimkite skutimo galvutę traukdami. 2. Pakeiskite skutimo galvutę nauja. 3. Norėdami iš naujo nustatyti skustuvą, paspauskite ir ilgiau nei 5 sek. palaikykite paspaudę įjungimo / išjungimo mygtuką.


PAKEISKITE SKUTIMO GALVUTES VOS DVIEM VEIKSMAIS
Naujausiose Philips barzdaskutėse integruotas pakeitimo priminimas – skutimo įtaiso simbolis. Įsižiebdamas šis simbolis nurodo, kada reikia keisti skutimo galvutę.


GENTLEPRECISION PEILIUKAI ŠVARIAI SKUTA NET JAUTRIĄ ODĄ
Švariai nuskuskite net jautrią odą naudodami užgrūdintus, labai tikslius ašmenis. Ašmenų kraštai suprojektuoti taip, kad skustų tiksliai, iki minimumo sumažėtų tempimas, traukimas ir pakartotinų perbraukimų kiekis, net skutant 3 dienų barzdelę.


PAKEITĘ SKUTIMO GALVUTES NUSTATYKITE BARZDASKUTĘ IŠ NAUJO
Pakeitę skutimo galvutes, paspauskite įjungimo / išjungimo mygtuką ilgiau nei 7 sekundes ir nustatykite pakeitimo priminimą iš naujo. Kitu atveju po 9 iš eilės skutimųsi pakeitimo suaktyvinimas išsijungia automatiškai.


SKINGLIDE ŽIEDAI SU MIKROSFEROMIS, KAD SLYDIMAS BŪTŲ GLOTNESNIS
Su Philips pažangia mikrorutuliukų technologija slydimas bus sklandus. Pasisėmus įkvėpimo iš aerodinaminių slydimo principų, skustuvo žiedai buvo padengti tūkstančiais mažų, stiklinių sferų, kad odos komfortas būtų didžiausias.

Specifikacija

Prekės kodas 091201000190
Barkodas 8710103873297
Paskirtis RQ10XX „arcitec“, RQ12XX „SensoTouch 3D“, „Shaver Series 7000“
Garantija (mėn.) 0
Užsakyti

*Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais. Pateikta informacija gali skirtis priklausomai nuo regiono ar šalies.