+370 660 00200
I - V 08:00 - 20:00

Skaitmeninė televizija VIASAT

VIASAT – televizija be laukimo


„Viasat“ Lietuvoje įkurta 2002 m. vasario 3 d. ir per penkiolika metų tapo viena iš mokamos televizijos lyderių. Kompanija priklauso tarptautinei žiniasklaidos ir televizijos transliuotojų grupei „Modern Times Group“ (MTG), kuri veikia keturiuose žemynuose ir teikia nemokamos ir mokamos televizijos, radijo ir turinio kūrimo paslaugas. „Viasat“ – didžiausia skaitmeninės palydovinės televizijos operatorė Baltijos regione, žiūrovui siūlanti visame pasaulyje populiarius ir autorinius savo kanalus bei garsėjanti rinktiniu turiniu. 

Siūlomuose televizijos paketuose yra tai, ko reikalauja reiklus ir modernus televizijos žiūrovas. „Viasat“ siūlo turinį, kurio nereikia laukti ir kuris toks pats malonus, kaip vairavimas be eismo spūsčių, kelionė be laiko skirtumo, sportas be raumenų skausmo kitą dieną ar stovyklavimas be uodų. „Viasat“ atrinkdama naujausias filmų premjeras, sporto transliacijas ar įdomiausią dokumentiką siekia padėti savo klientams taupyti laiką ir paversti televizijos žiūrėjimą kuo didesniu malonumu. Tyrimų duomenimis, „Viasat“ televizijos filmų, dokumentikos ir sporto kanalai su „Viasat Sport Baltic“ priešakyje, laikomi geriausiais Lietuvoje. Žinoma, žiūrovai mato ir populiarius nacionalinius kanalus: TV3, TV6, LNK, TV1, LTV, „LTV World“, „Baltijos TV“, „Lietuvos ryto TV“.

Be to, „Viasat“ siūlo pratęsti televizijos žiūrėjimo malonumą mobiliuosiuose įrenginiuose bet kuriuo patogiu metu siūlydama pirmąją ir vienintelę Lietuvoje vaizdo transliacijų internetu platformą „Viaplay“.

Didelė žiūrovų auditorija Europoje suteikia galimybę skaitmeninei palydovinei televizijai „Viasat“ įsigyti teises transliuoti populiarius visame pasaulyje TV kanalus, ruošti TV paketus, įgarsinti laidas (arba rodyti su subtitrais) vietine kalba, nuolat gerinti ir plėsti TV paslaugas.

„Viasat“ misija – rodyti kokybišką ir visame pasaulyje pripažintą turinį siekiant paversti televiziją malonumu, kurio nereikia laukti. 

Norėdami daugiau sužinoti apie galiojančias VIASAT akcijas ir specialius pasiūlymus, teiraukitės konsultanto visose mūsų parduotuvėse. Prisijungti prie patenkintų „Viasat“ klientų bei įsigyti visą reikiamą įrangą iškarto galite visose „TOPO CENTRAS” parduotuvėse.

Paslauga teikiama visose „TOPO CENTRAS” parduotuvėse>>
Daugiau informacijos „TOPO CENTRAS” parduotuvėse arba nemokamu infolinijos telefonu +370 660 00200.