+370 660 00200
I - V 08:00 - 20:00

SAMSUNG Galaxy S7 apžvalga

APŽVALGA

DIZAINAS

KAMERA

ŽAIDIMAI

TECH. PARAMETRAI

YPATYBĖS

PRIEDAI

DAUGIAU

 

Galaxy S7 edge | S7

 

Ką gali telefonas

 

Mes visiškai pakeitėme tai, kaip dalysitės potyriais ir prisiminimais. Išplėtėme telefono galimybių ribas. Tai tikra išmaniųjų telefonų revoliucija. Be jokios abejonės.

 

 

SAMSUNG Galaxy S7

 

„Galaxy S7“

 

Padarėme reikšmingą pažangą laužydami barjerus ir žengdami drąsius žingsnius pirmyn. Klausydamiesi jūsų pastabų. Ir sujungdami formą bei funkcionalumą. Įtraukėme funkcijų, kurių dar nematėte išmaniuosiuose telefonuose, tačiau greitai be jų neįsivaizduosite savo gyvenimo. „Galaxy S7“ ir „S7 edge“.


 
SAMSUNG Galaxy S7

 

Dizainas

 

Kuriant „Galaxy S7“ ir „S7 edge“ dizainą nebuvo vietos kompromisams. Rezultatas – neprilygstamas panaudojamumas, pažangios funkcijos ir supaprastinta išvaizda. Į juos gražu žiūrėti ir smagu naudotis.


SAMSUNG Galaxy S7


Apšvietimo sąlygos gali būti labai įvairios, o jūs turėtumėte gebėti fotografuoti negalvodami apie šviesą ar tamsą. Ar tai būtų riedlente atliekami triukai, ar gimtadienio torto žvakučių užpūtimo akimirka – nuotraukos, padarytos naudojant „Galaxy S7“ ir „S7 edge“, yra aiškios, ryškios ir kupinos gyvybės.


 

Žaidimai

 

Žaisti mobiliesiems telefonams skirtus žaidimus dabar galėsite dar smagiau, nes „Galaxy S7“ ir „S7 edge“ turi specialų žaidimų valdymo centrą ir tokias funkcijas kaip žaidimo įrašymas.


 
„Star Wars ™: Galaxy of Heroes“
„STAR WARS“ ⓒ ir prekių ženklas 2015 „Lucasfilm Ltd.“ Visos teisės saugomos. Žaidimo kodas ir tam tikra garsinė ir (arba) vaizdinė medžiaga ⓒ 2015 „Electronic Arts Inc.“ EA, EA logotipas ir „Capital Games“ yra „Electronic Arts Inc.“ prekių ženklai.


 

Tech. parametrai

 

„Galaxy S7“ ir „S7 edge“ įmontuoti galingi procesoriai užtikrina sklandų ir spartų veikimą bei lengvai apdoroja mikroSD kortelėje esančius papildomus duomenis. Net esant didesnės talpos akumuliatoriui, jis vis tiek greitai įkraunamas.


 

Atsparus vandeniui ir dulkėms

 

Naudodami gerų eksploatacinių savybių medžiagas, sugalvojome paprastą, tačiau itin veiksmingą būdą visiškai užsandarinti vidaus dalis, o USB prievadus ir ausinių jungtis palikti atviras. Nereikės vargti su papildomais dangteliais.


SAMSUNG Galaxy S7
SAMSUNG Galaxy S7

 

Ypatybės

 

Mes nuolat galvojame, kaip padaryti jūsų gyvenimą lengvesnį. Kaip padėti atlikti veiksmus greičiau. Mes kuriame būdus, padėsiančius jums gauti tai, ko reikia, vienu lietimu. Šie šaukiniai jums labai pravers.

 

Visus SAMSUNG Galaxy S7 rasite čia

Grįžti į apžvalgą