+370 660 00200
I - V 08:00 - 20:00

Lyginimo sistema PHILIPS PerfectCare GC9405/80

  • Kaina:
    239,99 €
Suteikiama garantija: 24 mėn.

Pirkite internetu ir atsiimkite vienoje iš 37 parduotuvių!

Jei prekė yra pasirinktoje parduotuvėje:

  • atsiimkite per 1 d. nemokamai;
  • atsiimkite per 2-3 val. už 5 € papildomą mokestį.
Prekė yra šiose parduotuvėse:

Aprašymas

ITIN DIDELIS VANDENS BAKELIS ILGESNIAM NEPERTRAUKIAMAM NAUDOJIMUI
Bakelis yra ypač didelės 2,5 l talpos, todėl galėsite nepertraukiamai naudoti iki 3 valandų ir nereikės pripildyti bakelio. Be to, jis yra permatomas, tad galėsite lengvai matyti bakelį 360° ir žinosite, kiek vandens liko, kad galėtumėte nuolat veiksmingai generuoti garus. Jei reikės papildyti, lygintuvas su garų generatoriumi turi didelę pripildymo angą, per kurią lengvai pripildysite vandens bakelį po kranu arba iš ąsočio, arba butelio bet kuriuo metu lygindami


PAPRASTA IR VEIKSMINGA NUKALKINIMO SISTEMA
Reguliariai nukalkinant apsaugomas lygintuvas ir užtikrinamas nuolatinis, geriausias garų poveikis. Išskirtine konstrukcija pasižyminti ir idealioje vietoje esanti „Easy De-Calc Plus“ funkcija – idealus būdas atsikratyti kalkėmis ir prailginti lygintuvo su garų generatoriumi veikimą. Užsidegusia lempute ir garsu lygintuvas primins, kada laikas valyti ir nukalkinti. Tuomet, prietaisui esant šaltam, tiesiog nuimkite lengvo nukalkinimo rankenėlę, supilkite nešvarų vandenį ir kalkes į puodelį ir išpilkite lauk.


TAUPYKITE ENERGIJĄ NAUDODAMI ECO REŽIMĄ
Naudodami ECO režimą galite lyginti kokybiškai ir taupyti energiją. Įjungus ECO režimą naudojamas mažesnis garų kiekis, tačiau jo pakanka, kad galėtumėte išlyginti visus drabužius.


LYGINKITE DŽINSUS IR ŠILKĄ NEKEISDAMI TEMPERATŪROS NUSTATYMŲ
Pritaikius „OptimalTEMP“ technologiją nebereikia keisti temperatūros nustatymų, laukti, kol temperatūra bus tinkama arba rūšiuoti drabužių. Dėl tobulo temperatūros ir nuolatinio garų srauto derino galite lyginti džinsus ir šilką nesudegindami audinių.


SAUGUS IR PATIKIMAS NEŠIMO UŽRAKTAS
Lygintuve su garų generatoriumi yra saugus nešimo užraktas, kuris patikimai pritvirtina lygintuvą prie pagrindo, kad nešant jis nenuslystų ir niekas negalėtų prisiliesti prie karšto jo pado. Taip užtikrinamas saugus lygintuvo pernešimas iš vienos vietos į kitą.


SAUGU PALIKTI ĮKAITUSĮ LYGINTUVO PADĄ ANT LYGINIMO LENTOS
Pažangi „OptimalTEMP“ technologija apsaugo audinius nuo sudeginimo. Lygindami galite būti ramūs, nes net ant medvilniniu audiniu dengtos lyginimo lentos paliktas karštas lygintuvas nepadarys jokios žalos. Tai taip pat padeda sumažinti riešo nuovargį lyginant, nes jums nebereikia taip dažnai pakelti lygintuvo, kad pastatytumėte jį ant jo pagrindo


SAUGUMĄ IR ENERGIJOS TAUPYMĄ UŽTIKRINA AUTOMATINIS APSAUGINIS IŠJUNGIMAS
Automatinio apsauginio išjungimo funkcija automatiškai išjungia lygintuvą su garų generatoriumi, jei jis nenaudojamas kelias minutes. Tai padeda taupyti energiją ir užtikrina saugumą, o jums nereikia nerimauti.


GERIAUSIAI SLYSTANTIS IR ĮBRĖŽIMAMS ATSPARIAUSIAS „PHILIPS“ LYGINTUVO PADAS
„T-ionic Glide“ yra „Philips“ geriausios kokybės lygintuvo padas, užtikrinantis geriausią slydimą, kad lyginimas būtų dar lengvesnis ir greitesnis. Jis turi nerūdijančio plieno pagrindą, kuris yra tvirtesnis ir ilgaamžiškesnis nei aliuminis pagrindas, bei titano oksido sluoksnį, kad mažiau braižytųsi. Be to, dėl kruopščiai sukonstruotos formos ir ventiliacijos angų dar geriau pasiskirsto garai ir greičiau išsilygina raukšlės.


GALINGAS GARŲ SRAUTAS EFEKTYVIAI PAŠALINA RAUKŠLES
Pritaikius šias pažangias technologijas lyginimas tapo daug greitesnis. Galingas nuolatinis garų srautas įveikia net sunkiai išlyginamas raukšles, greitai ir lengvai lygina storesnius audinius. Be to, prireikus galima pasinaudoti papildomu garų pliūpsniu. Tai ypač naudinga taikant vertikalų lyginimą garais arba bandant išlyginti sunkiai įveikiamas raukšles.


Specifikacija

Prekės kodas 091299000279
Barkodas 8710103788737
Matmenys AxPxG (cm) 27x36,2x26,3
Kalkių šalinimo funkcija Yra
Lygintuvo padas T-ionicGlide
Papildomas garas (g/min.) 450
Įjungimo indikatorius Yra
Slėgis (bar) 6,7
Garintuvo talpa (l) 2,5
Lygintuvo indikacinė lemputė Yra
Garo srautas (g/min.) 120
Darbo autonomija neribota- norint papildyti vandens nereikia išjungti prietaiso
Garantija (mėn.) 24
Užsakyti

*Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais. Pateikta informacija gali skirtis priklausomai nuo regiono ar šalies.