+370 660 00200
I - V 08:00 - 20:00

Drabužių garintuvas PHILIPS ComfortTouch GC576/60

  • Kaina:
    199,99 €
Suteikiama garantija: 24 mėn.

Pirkite internetu ir atsiimkite vienoje iš 37 parduotuvių!

Jei prekė yra pasirinktoje parduotuvėje:

  • atsiimkite per 1 d. nemokamai;
  • atsiimkite per 2-3 val. už 5 € papildomą mokestį.
Prekė yra šiose parduotuvėse:

Aprašymas

AUTOMATIŠKAI PERSIJUNGIA Į BUDĖJIMO REŽIMĄ, KAD NEREIKĖTŲ JAUDINTIS
Garintuvo režimas automatiškai persijungia į budėjimo režimą, kai vandens bakelis yra tuščias, tad galite nesijaudinti, net jei pamiršite garintuvą išjungti.SAUGU NAUDOTI VISIEMS LYGINAMIEMS AUDINIAMS; UŽTIKRINAME, KAD NESUDEGINSITE
Garintuvą saugu naudoti su visais lyginamais audiniais ir drabužiais. Garų plokštę galima saugiai prispausti prie bet kokio drabužio nerizikuojant sudeginti – puikus sprendimas lyginant švelnius audinius, tokius kaip šilkas.


SILIKONINĖ GARŲ ŽARNELĖ BE PVC
Garų žarnelė pagaminta iš silikoninės medžiagos, kuri yra saugus ir sveikas pasirinkimas naudoti su garu. Kadangi svarbus jūsų šeimos saugumas ir sveikata, garų žarnelei pagaminti nenaudojamas PVC.


NAUDOJANT NEPERTRAUKIAMUS GARUS PAŠALINAMI KVAPAI IR SUNAIKINAMA 99,9 % BAKTERIJŲ
Karšti garai atnaujina drabužius ir sunaikina iki 99,9 % bakterijų. Rečiau plaudami ir sausai valydami sutaupysite laiko ir pinigų, o drabužius vilkėsite ilgiau.NAUDOJANT AUDINIŲ ŠEPETĖLĮ GARAI GILIAU ĮSISKVERBIA Į STORUS DRABUŽIUS
Storesnių audinių drabužiams naudokite šepetėlio priedą, kad geriau įsiskverbtų garai ir pasiektumėte puikių rezultatų.


„SMARTFLOW“ GARŲ PADAS – PUIKŪS REZULTATAI
Naudodami technologiją „SmartFlow“ užtikrinsite puikius lyginimo rezultatus, nes optimizuotas garų srautas kaitina garų padą. Taip garų padas išlieka optimalios, saugios temperatūros lyginant visus audinius ir efektyviai išvengiama drėgnų dėmių.


5 GARŲ NUSTATYMAI SKIRTINGIEMS AUDINIAMS
Pasirinkite pageidaujamą garų nustatymą optimaliems rezultatams garinant skirtingus audinius. Naudokite mažai garų plonesniems audiniams ir galingesnį nustatymą storesniems audiniams ir paltams.SU „HANG&LOCK“ PAKABAS TVIRTAI LAIKYSIS SAVO VIETOJE
Mūsų unikali funkcija „Hang & Lock“ laiko drabužių pakabą jo vietoje, kad būtų patogu garinti, ir neleidžia pakabui svyruoti arba nukristi.


PAPRASTA SUFORMUOTI KLOSTES NAUDOJANT KLOSČIŲ FORMAVIMO PRIEDĄ
Paprasta suformuoti klostes naudojant klosčių formavimo priedą.


KALKIŲ ŠALINIMAS „EASY RINSE“, KAD ILGAI NAUDOTUMĖTE EFEKTYVIAI
Reguliariai naudokite paprastą nuosėdų šalinimo funkciją, kad jūsų prietaisas veiktų ilgiau.


„AIRSTRETCH“ TECHNOLOGIJA – GERESNI LYGINIMO REZULTATAI
Oro siurbimo technologija leidžia greičiau ir geriau išlyginti. Ši pažangi „AirStretch“ technologija naudoja reguliuojamą siurbimo jėgą ir švelniai pritraukia bei išlygina drabužį dėl giliau įsiskverbiančių garų. Toks derinys padeda pasiekti puikių lyginimo rezultatų net viena ranka.

Specifikacija

Prekės kodas 091299000276
Barkodas 8710103842392
Vandens talpa (l) 1,8
Priedai Šepetėlis; Papildoma apsauginė pirštinė ; Klosčių priedas ; Reguliuojamas dvigubas stovas ; Drabužių pakabas su „w“ formos laikikliais kelnėms
Kiti parametrai Reguliuojami garai
Garų srautas (g/min) 42
Galingumas (W) 2200
Garantija (mėn.) 24
Užsakyti

*Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais. Pateikta informacija gali skirtis priklausomai nuo regiono ar šalies.