+370 660 00200
I - V 08:00 - 20:00

Pristatymo sąlygos internetinėje parduotuvėje

Reaguodama į šalyje paskelbtą ekstremalią situaciją, TOPO CENTRAS pertvarkė didžiąsias parduotuves į aukštus saugumo reikalavimus atitinkančius prekių atsiėmimo centrus.
.

 Atsiimkite TOPO CENTRO parduotuvėje - prekių atsiėmimo centre

1. Jei užsakyta prekė yra pasirinktoje TOPO CENTRAS parduotuvėje:

atsiimkite tą pačią dieną (galioja ir savaitgaliais) - nemokamai;
atsiimkite per 2 valandas (galioja darbo metu) - taikomas 1 ct (Akcija) 5,00 € papildomas mokestis už skubų užsakymo atrinkimą ir suruošimą atsiėmimui centre.

2. Jei internetinėje parduotuvėje užsakytos prekės šiuo metu Jums patogiausioje TOPO CENTRO parduotuvėje nėra, užsakymą galėsite atsiimti 3-5 darbo dienų laikotarpyje ar pasirinkti atsiimti kitoje TOPO CENTRO parduotuvėje, rinktis pristatymą į namus ir į paštomatus ar išsirinkti kitą panašią prekę, kurios likutis norimoje atsiimti TOPO CENTRO parduotuvėje yra pakankamas.

Svarbu: Apie paruoštą prekę atsiėmimui Jus visada informuosime trumpąja žinute (SMS) ir elektroniniu paštu arba skambučiu. 

 Skubus prekių pristatymas Vilniuje ir Kaune

Pasirinkta prekė pasieks Jus tą pačią dieną, prekės pristatomos darbo dienomis iki 20 valandos vakaro ir šeštadieniais iki 18 valandos.
Paslaugą Vilniaus ir Kauno mieste galima užsisakyti darbo dienomis iki 18:00 val. ir šeštadieniais iki 15:00 val.
Paslaugai taikomas 15,00 € mokestis.
Prieš atvykdamas, kurjeris informuos skambučiu apie planuojamą pristatymo laiką.

Svarbu: Pasirinkus skubų pristatymą - galimybės apmokėti pirkinį atsiėmimo metu nėra.
Paslauga galima jei užsakyta prekė yra TOPO CENTRO parduotuvėje/ sandėlyje.

 .


Prekių pristatymas į namus, darbą ar kitu nurodytu adresu per kurjerį

Pristatymo kainos užsakant internetu:

Svoris

Pristatymo kaina

iki 1 kg

2,99 €

1 - 5 kg

3,49 €

5 - 10 kg

4,49 €

10 - 15 kg

5,99 €

15 - 20 kg

6,99 €

Svoris

Pristatymo kaina

20 - 30 kg

9,99 €

30 - 50 kg

14,99 €

50 - 100 kg

19,99 €

100 - 200 kg

24,90 €

virš 200 kg

29,90 €Užsakymus atlikus iki 11:00 valandos, prekės pristatymo terminas 1-5 darbo dienos, tam tikroms prekių grupėms taikomi kiti (ilgesni) pristatymo terminai. Dėl prekių užnešimo paslaugos pristatymo terminas gali prailgėti 1 darbo diena.
Į didžiuosius Lietuvos miestus (Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus, Marijampolė, Tauragė, Telšiai, Utena) galimas pristatymas ir šeštadieniais.

Svarbu:
Į kainą neįskaičiuota didelių gabaritų ir/ar didelio svorio prekių (pvz. skalbyklių, šaldytuvų, televizorių) užnešimo iki durų paslauga. Prekėms virš 31,5 kg ar pasirinkus prekių užnešimo paslaugą, prekių pristatymas didžiausiuose Lietuvos miestuose vykdomas 8:00 - 18:00 val. laikotarpyje.
Užnešimo paslauga perkant internetu papildomai apmokestinama 12,49 €.
Prieš atvykdamas, kurjeris informuos skambučiu arba trumpąja žinute (SMS) apie planuojamą pristatymo laiką.
Pristatant į Kuršių Neriją (Neringos sav.) taikomas papildomas 17,38 € mokestis.

 

 Prekių užnešimo paslauga

Užnešimo paslauga perkant internetu papildomai apmokestinama:

   iki 120 kg   -   12,49 €
   virš 120 kg   -   paslauga neteikiama

Svarbu:
Pasirinkus prekės užnešimo paslaugą, prekių pristatymas galimas 8:00 - 18:00 val. laikotarpyje.
Prieš atvykdamas, kurjeris informuos skambučiu arba trumpąją žinute (SMS) apie planuojamą pristatymo laiką.
Užnešimo paslauga teikiama, prekėms sveriančioms iki 120 kg ir iki 200 cm aukščio.
Dėl užnešimo paslaugos pristatymo terminas gali prailgėti iki 1 darbo dienos.

 


 Omniva paštomatuose

 Atsiimkite Omniva paštomate

Pristatymo kaina 2,00 €. Prekės pristatymo į Omnivą paštomatą terminas 1-5 darbo dienos nuo užsakymo pateikimo. Paslauga teikiama, jeigu užsakymas neviršija 30 kg ir telpa į vieną iš šių dėžių: 

   S   -   8 cm x 38 cm x 64 cm (mažiausias dydis: 2 cm x 9 cm x 14 cm)
   M   -   19 cm x 38 cm x 64 cm
   L   -   41 cm x 38 cm x 64 cm

Svarbu: Jeigu užsakymo metu pasirinktos prekės svoris daugiau kaip 30 kg arba netelpa į pačią didžiausią paštomato dėžę, atsiimti Omniva paštomate negalėsite.
 


 Atsiimkite DPD Pickup siuntų taške ar terminale

Pristatymo kaina 2,00 €. Prekės pristatymo į DPD Pickup siuntų tašką ar terminalą terminas 1-5 darbo dienos nuo užsakymo pateikimo. Paslauga teikiama, jeigu užsakymas neviršija 20 kg ir siunčiamos siuntos neviršyja šių išmatavimų:

   Ilgis   -   61 cm
   Plotis    -   44 cm
   Aukštis   -   37 cm


Apie siuntos gavimą būsite informuotas SMS žinute - tiksliai žinosite, kada galite atsiimti siuntą.
Siuntas atsiimsite greičiau nei per 1 minutę, terminale suvedus SMS žinute ir el. paštu gautus kodus (PIN).
DPD Pickup siuntų taškų ir terminalų tinkle galėsite pasirinkti sau tinkamiausią siuntų atsiėmimo vietą.

Svarbu: Jeigu užsakymo metu pasirinktos prekės svoris daugiau kaip 20 kg arba netelpa į pačią didžiausią paštomato dėžę, atsiimti DPD Pickup siuntų taškuose ar terminaluose negalėsite.
 


Atsiimkite LP Express siuntų savitarnos terminale

Pristatymo kaina 2,00 €. Prekės pristatymo į LP Express siuntų savitarnos terminalus terminas 1-5 darbo dienos nuo užsakymo pateikimo. Paslauga teikiama, jeigu užsakymas neviršija 30 kg ir telpa į vieną iš šių dėžių: 


Apie siuntos gavimą būsite informuotas SMS žinute - tiksliai žinosite, kada galite atsiimti siuntą.
Siuntas atsiimsite greičiau nei per 1 minutę, terminale suvedus SMS žinute ir el. paštu gautus 2 kodus (PIN).
LP Express siuntų savitarnos terminalų tinkle galėsite pasirinkti sau tinkamiausią siuntų atsiėmimo vietą.

Svarbu: Jeigu užsakymo metu pasirinktos prekės svoris daugiau kaip 30 kg arba netelpa į pačią didžiausią dėžę, atsiimti LP Express siuntų savitarnos terminale negalėsite.


Pristatymo sąlygos ir taisyklės:

  1. Jei jūsų užsakymo vykdymo metu prie prekės yra nurodyta ("Užsakoma prekė") ar yra švenčių dienos bei akcijos "Black Friday", "Cyber Monday" - pristatymo laikas gali pailgėti papildomai 1-14 dienų. Prieš ilgųjų šventinių dienų laikotarpį (prieš 2-3 savaites), tokių kaip pvz.: Kūčios ir Šv. Kalėdos, Naujieji metai, Šv. Velykos, papildomai pridėkite 3-5 dienas prie pristatymo laikotarpio. Išankstiniams prekių užsakymams taikomi kiti (ilgesni) pristatymo terminai.
  2. Prekių pristatymo laiko intervalas didžiuosiuose Lietuvos miestuose 8:00 - 18:00 val. darbo dienomis. Prekėms virš 31,5 kg ar pasirinkus prekių užnešimo paslaugą, prekių pristatymas didžiausiuose Lietuvos miestuose vykdomas darbo dienomis 08:00 - 18:00 val. laikotarpyje. Jei pristatymo laiko intervalai nepatogūs, rekomenduojame rinktis prekių atsiėmimą TOPO CENTRO parduotuvėse arba paštomatuose, siuntų savitarnos terminaluose.
  3. Ekspozicinę prekę (paskutinį vienetą) atsiimti ir sumokėti galėsite tik prie prekės kortelės ar užsakymo krepšelyje nurodytoje TOPO CENTRO parduotuvėje.
  4. Prekes gali priimti/ atsiimti tik užsakymą vykdęs asmuo, arba asmuo nurodytas užsakymo formoje. Priimant/atsiimant prekes būtina turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (asmens tapatybės kortelę, pasą, vairuotojo pažymėjimą). Kurjeris jūsų paprašys pateikti dokumentą.
  5. Prekių pristatymo metu Jūs privalote patikrinti siuntinio būklę. Jei esate nepatenkintas prekės būkle, turite teisę nepasirašyti važtaraščio ir prekę grąžinti. Jums pasirašius važtaraštį mes neprisiimame atsakomybės dėl prekės būklės, t.y. išorinių pažeidimų (jei tai nėra gamyklinis brokas) ir komplektacijos trūkumų.
  6. Prekių pristatymo metu, senos technikos nesurenkame. Daugiau informacijos apie senos technikos surinkimą rasite čia >>.
  7. Užsakymams, kurių vertė neviršija 10,00 €, yra taikomas administravimo mokestis 2,50 €. Šis mokestis yra skirtas logistikos darbams, buhalteriniams dokumentams, bei užsakymo apdorojimo procesams padengti.
  8. Pristatymo kurjeriu metu apmokėjimas mokėjimo kortele galimas iki 1.000 € sumos.