+370 660 00200
I - V 08:00 - 20:00

Pirmoji modernizuota „Topo centro“ parduotuvė atverė duris


Neseniai paskelbęs apie tapimą tarptautinio aljanso nariu ir būsimą dviejų prekybos tinklų sujungimą,
„Topo centras“ su džiaugsmu atverė naujos ir modernios parduotuvės duris Vilniuje, prekybos centre „Ozas“.
Pirmąjį kovo mėnesio šeštadienį „Topo centras“ įspūdingu renginiu ir akcijomis vilniečius ir miesto svečius sukvietė į pirmosios naujos koncepcijos parduotuvės atidarymą. Šventė sulaukė ypatingai didelio klientų susidomėjimo. Parduotuvės modernizavimo darbai truko apie mėnesį laiko, tad pirkėjus pasitiko atnaujintas ir kur kas platesnis asortimentas, naujų gamintojų prekės, išskirtiniai rinkos naujienų pristatymai, naujos paslaugos.

 Tai pirmoji parduotuvė Lietuvoje, turinti įrengtas specializuotas erdves kavos ir rinkos naujienų pristatymams. Modernioje kavos erdvėje kiekvienas gali išmėginti įvairias šviežios kavos rūšis, skanauti kvapnią kavą, sulaukti vertingų patarimų ir tai visiškai nieko nekainuos. Šiose erdvėse vyks ir kavos aparatų pristatymai. Naujienų erdvėje bus pristatomos kaskart vis kitos rinkos naujovės – „karšti“ produktai, kurie iki tol dar nebuvo pristatyti Lietuvos rinkai. Parduotuvės atidarymo metu, didžiulio dėmesio sulaukė technologijų naujienos - kiekvienas norintis galėjo „pasimatuoti“ išmaniuosius Google glass, išbandyti 3D skenerio ir 3D spausdintuvo galimybes, su Velykinių kiaušinių marginimo robotu pasiruošti Šv. Velykoms ir išmėginti žaidimų naujoves.

 Lietuvoje veikia 27 „Topo centras“ ir 7 „Euronics” tinklo parduotuvės.  Netrukus ir kitose „Euronics“ parduotuvių vietose duris atvers atnaujintos ir modernios „Topo centras“ parduotuvės, tad tinklas turės 34 modernias „Topo centro“ parduotuves.