+370 660 00200
I - V 08:00 - 20:00


IŠBANDYK, ĮSITIKINK PATS

ir GRĄŽINK, jei panorėsi! 

 

Akcijos laikotarpiu įsigyk PHILIPS Sonicare dantų šepetėlį ir išbandyk jį net 30 dienų.

Jeigu PHILIPS Sonicare dantų šepetėlis nepateisins Tavo lūkesčių – susigrąžink sumokėtus pinigus.

Akcija galioja iki 2019-12-31

1. Akcijoje dalyvauja visi Philips Sonicare elektriniai dantų šepetėliai ir Philips Sonicare Airfloss tarpdančių valikliai.
1.1. 30 dienų pinigų grąžinimo garantija taikoma toms prekėms, kurios yra užregistruotos šių taisyklių 3 punkte nurodyta tvarka.
2. 30 dienų pinigų grąžinimo garantijos akcija taikoma tik elektriniams Philips Sonicare  prietaisams. Akcijoje gali dalyvauti tik fiziniai asmenys, juridiniams asmenims ši akcija nėra taikoma.
3. 30 dienų pinigų grąžinimo garantijos akcija taikoma tik užregistravus įsigytą produktą interneto svetainėje www.philips.lt/sonicare ne vėliau nei per 14 dienų nuo įsigijimo dienos, nurodžius pilną produkto modelį, jo serijinį numerį, pirkimo datą ir vietą, pridėjus nuskenuotą ar fotografuotą pirkimą įrodanti dokumentą (pvz. pirkimo čekį), kuriame aiškiai matomas įsigyto produkto modelis ir pirkimo data; taip pat privalo būti pateikta informacija, kuri reikalinga pinigams pervesti grąžinus produktą t.y. asmens vardas, pavardė, kontaktinis telefono numeris, el. pašto adresas (privalo būti naudojamas)  bei asmeninės banko sąskaitos numeris. Pinigai grąžinami tik tam asmeniui, kuris užregistruoja produktą, kitiems asmenims pinigų pervedimas/grąžinimas negalimas.
3.1. Tam, kad akcijos organizatorius galėtų įvykdyti pinigų grąžinimą, registruojant akcijos prekę registracijos formoje būtina nurodyti, kad norėtumėte gauti 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją, todėl sutinkate, kad Jūsų duomenys gali būti naudojami rinkodaros tikslais ir jūsų el. paštu gali būti siunčiami pranešimai apie Philips gaminius.
3.2.    Dalyvis netenka 30 dienų pinigų grąžinimo garantijos, jeigu:
a.    Neįvykdo bent vieno iš taisyklių reikalavimų;
b.    Pateikia klaidinantį pirkimą įrodantį dokumentą ar netikslų produkto serijinį numerį;
c.    Prekę įsigyja kitu, nei akcijos sąlygose nurodytu laikotarpiu;
d.    Pateikia neteisingą informaciją registracijos formoje.
4.  Grąžinamas produktas privalo būti nesugadintas ar kažkaip kitaip pažeistas, originalioje pakuotėje su visais priedais ar dovanomis, bei originaliais pirkimą įrodančiais dokumentais (pvz. pirkimo kvitu) ir garantijos talonu (jei buvo išduotas).
6. Asmeninė informacija:
6.1    Už akcijos metu dalyvio pateiktos informacijos saugumą yra atsakinga „Philips Baltic SIA“.
6.2.    Duomenys bus apdoroti ir išsaugoti siekiant suteikti pinigų grąžinimo garantiją, laikantis taikomų duomenų apsaugą reglamentuojančių įstatymų ir Philips duomenų tvarkymo taisyklių. Asmeninė informacija akcijos metu pateikiama laisva valia ir yra būtina, siekiant gauti pinigų grąžinimo garantiją. Ši informacija apima: vardą, pavardę, el. pašto adresą ir kitą susijusią informaciją. Papildomą informaciją apie savo asmens duomenų tvarkymą galima rasti svetainėje https://www.philips.lt/content/corporate/lt_lt/privatumo-nuostatos.html.
7.    Akcijos organizatorius yra „Philips Baltic SIA“, juridinis adresas: Ziedleju iela 2, Mārupe, LV-2167, Latvija. Akcijos organizatorius pasilieka teisę keisti akcijos taisykles ir nutraukti akciją bet kuriuo metu. Šiais atvejais organizatorius informuos dalyvius apie pakeitimus. Akcijos dalyviai bet kuriuo metu turi teisę nutraukti savo dalyvavimą pinigų grąžinimo akcijoje.
Akcijos dalyvis sutinka, kad šią informaciją organizatorius naudotų rinkodaros tikslais, taip pat sutinka el. paštu gauti pranešimus apie Philips akcijas, pasiūlymus, gaminius ir jų garantinį aptarnavimą. Asmens duomenų tvarkytojas yra Philips centrinis biuras, esantis Eindhovene, Nyderlanduose (Groenewoudseweg 1, 5621 BA). Dalyvis bet kuriuo metu gali atšaukti savo sutikimą.