+370 660 00200
I - V 08:00 - 20:00

Fotoepiliatorius PHILIPS Lumea SC1998/00

Fotoepiliatorius PHILIPS Lumea SC1998/00 1
Fotoepiliatorius PHILIPS Lumea SC1998/00 2
Fotoepiliatorius PHILIPS Lumea SC1998/00 3
Fotoepiliatorius PHILIPS Lumea SC1998/00 4
Fotoepiliatorius PHILIPS Lumea SC1998/00 5
Fotoepiliatorius PHILIPS Lumea SC1998/00 6
Fotoepiliatorius PHILIPS Lumea SC1998/00 7
Fotoepiliatorius PHILIPS Lumea SC1998/00 8
Fotoepiliatorius PHILIPS Lumea SC1998/00 9
Fotoepiliatorius PHILIPS Lumea SC1998/00 10
  • Kaina:
    299,00 € 349,99 €
    Jūs sutaupote: 50,99 €
Suteikiama garantija: 24 mėn.

Aprašymas

SPECIALI IPL TECHNOLOGIJA NAMUOSE, SUKURTA KARTU SU DERMATOLOGAIS
IPL reiškia intensyvią impulsinę šviesą. „Philips Lumea“ skleidžia švelnius šviesos impulsus į plaukelio šaknį, kad folikulas pereitų į poilsio fazę. Dėl to ant kūno augančių plaukelių kiekis palaipsniui mažėja. Kartojant procedūras oda tampa graži, be plaukelių ir glotni. Plaukelių ataugimą stabdančios procedūros yra saugios ir švelnios, net atliekant jautriose vietose. „Philips Lumea“ yra kliniškai išbandytas ir sukurtas kartu su dermatologais, kad procedūros būtų paprastos ir veiksmingos bei patogiai atliekamos namuose.


ĮRODYTA, KAD PROCEDŪRA YRA SAUGI IR VEIKSMINGA
Objektyvūs tyrimai parodė, kad vos po 3 procedūrų plaukelių sumažėjo bent 85 %. Pirmąsias 4 procedūras reikia atlikti kas 2 savaites, po jų jau turėtumėte matyti norimus rezultatus. Norėdami išlaikyti tokią odą, tiesiog atlikite palaikomąsias procedūras kas 4 savaites. Vos po 8 palaikomųjų procedūrų oda be plaukelių išliks bent 3 mėn. Norėdami padidinti paveikslėlį, paspauskite jį paveikslėlių galerijoje, šio puslapio viršuje.TINKA DAUGELIUI ĮVAIRIŲ PLAUKŲ IR ODOS TIPŲ
„Philips Lumea Prestige“ veiksmingai, lengvai ir saugiai veikia įvairius plaukelių ir odos tipus. Jis paveikia natūralius tamsiai geltonus, rudus ir juodus plaukelius bei tinka odai, kurios atspalviai varijuoja nuo labai baltos iki tamsiai rudos spalvos. Kaip ir atliekant kitas IPL procedūras, „Philips Lumea“ nenaudojamas baltiems / žiliems, labai šviesiems arba raudoniems plaukams šalinti ir nėra tinkamas labai tamsiai odai. Taip yra dėl reikalingo didelio plaukelių spalvos pigmento ir odos atspalvio pigmento kontrasto.


INTEGRUOTAS ODOS ATSPALVIO JUTIKLIS
Kad būtų saugu, integruotas odos atspalvio jutiklis odos atspalvį nustato seanso pradžioje ir kartais seanso metu. Jei nustatomas šiam gaminiui per tamsus atspalvis, impulsai sustabdomi.SAUGUS IR VEIKSMINGAS NET JAUTRIOSE VIETOSE
Drąsiai naudokite plaukams nuo veido (viršutinės lūpos, smakro ir žandenų) ir kūno dalių, įskaitant kojas, pažastis, bikinio sritį, pilvą ir rankas, šalinti.


DIDELIS LANGELIS PROCEDŪROMS GREITAM NAUDOJIMUI
Didelis langelis procedūroms greitam naudojimui didesnėse srityse, pvz., kojų.


TIKSLIAI PRIJUNGIAMA, KAD BŪTŲ SAUGU VEIDUI
Su papildomu integruotu šviesos filtru prietaisą galima naudoti saugiam veido ant viršutinės lūpos, smakro, skruostų ir kitų jautrių vietų šalinimui.SPECIALUS PRIEDAS BIKINIO SRITIES PLAUKAMS ŠALINTI
Efektyvus priedas bikinio srities plaukams šalinti. Paprastai šioje srityje augantys plaukai yra stipresni ir tankesni nei ant kojų.


NEMOKAMA „LUMEA“ PROGRAMA ASMENINIAMS MOKYMAMS VOS PALIETUS
„Lumea“ programą parsisiųsite nemokamai. Joje pateikiami unikalūs ir tik jums pritaikyti IPL naudojimo patirčių pavyzdžiai. Tai tik jums pritaikyti asmeniniai mokymai, kad geriausiai išnaudotumėte „Lumea“ ir naudotumėte prietaisą teisingai bei pasiektumėte ilgalaikių rezultatų. Programa padės sudaryti asmeninį procedūrų planą kiekvienai kūno vietai, teiks patarimus ir rekomendacijas kiekvienos procedūros metu. Jums tereikia reguliariai patikrinti programą ir įsitikinti, kad gaunate naujausių pranešimų ar priminimų.

Specifikacija

Prekės kodas 091208000008
Barkodas 8710103882183
Greičio reguliavimas Nėra
Galvutė plaunama vandeniu Nėra
Pincetų skaičius (vnt) 0
Spalva Balta
Maitinimas (tipas) tinklas
Apšvietimas Nėra
Diskų tipas nėra
Garantija (mėn.) 24
Užsakyti

*Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais. Pateikta informacija gali skirtis priklausomai nuo regiono ar šalies.