+370 660 00200
I - V 08:00 - 20:00

Naujos kartos Kalėdų elfas Peperis savo kelionę baigė! Norai surinkti, ir Topo Kalėdų seneliui perduoti

Smagu, kad aktyviai dalyvavote ir Peperiui nei minutėlę neleidote jaustis vienišam! O trijų, burtų keliu išrinktų, laimingųjų dovanos jau pakeliui:

Džiovyklė - Rasai Podoliančikienei,
Televizorius SAMSUNG - Tomui Žvyniui,
Žaidimų kompiuteris XBOX - Rasai Glovickytei-Liobienei.

Sveikiname laimėtojus!
Visus kitus norime nudžiuginti - jau greitai vėl susitiksite su mielu išmaniuoju robotu Pepperiu!

TAISYKLĖS IR SĄLYGOS

Žaidimo organizatorius: UAB „Topo grupė“ (toliau – Organizatorius). Žaidimas vyksta: 2017 m. gruodžio 8 - 31 d.

Žaidime dalyvauja asmenys, tiksliai ir aiškiai nurodę savo duomenis: vardą, kontaktinį telefono numerį ir svajonių dovaną iš „Topo centro“ parduotuvių asortimento. Vardas ir kontaktinis telefono numeris reikalingi susisiekti su laimėtojais. Laimėjimo atveju gali būti prašoma pateikti daugiau asmeninių duomenų, reikalingų apskaitai bei laimėtojų paskelbimui viešai. Kiekvienas asmuo, nusprendęs dalyvauti žaidime, sutinka, kad jam laimėjus organizatoriai su juo susisieks ir viešai paskelbs jo vardą ir / ar pavardę UAB „Topo grupė“ socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje ir el. puslapyje. Organizatoriai pasilieka teisę bet kuriuo metu keisti žaidimo taisykles ir apie tai paskelbti www.topocentras.lt.

Žaidime negali dalyvauti UAB „Topo grupė“ darbuotojai bei jų šeimos nariai. Nepavykus susisiekti su žaidimo laimėtoju nurodytais kontaktais per 14 kalendorinių dienų nuo žaidimo laimėtojo išrinkimo dienos ar neatsiėmus prizo per 14 kalendorinių dienų nuo žaidimo laimėtojo išrinkimo dienos, prizo laimėtojas praranda teisę į prizą, naujas laimėtojas neberenkamas ir prizas grįžta į prizų fondą.

Vienas žaidimo dalyvis gali laimėti tik vieną žaidimo prizą. Prizai į pinigus nėra keičiami ir neperduodami tretiesiems asmenims. Žaidimo eiga: „Topo centro“ parduotuvėse pagal iš anksto neskelbiamą grafiką pirkėjų laukia robotas Peperis. Pirkėjai, apsilankę „Topo centro“ parduotuvėje, kurioje tuo metu yra robotas Peperis gali įrašyti savo norą. Įrašę savo norą jie automatiškai dalyvauja konkurse ir sutinka su žaidimo taisyklėmis. Žaidime dalyvaujama roboto Peperio planšetėje paspaudus mygtuką „Įrašyti norą“ ir per 30 s. aiškiai įvardinus savo vardą, kontaktinį telefono numerį bei norą iš „Topo centro“ asortimento. Tuo atveju, jei nėra įvardijamas konkretus modelis, atitinkamą prizą parenka Organizatorius. Tuo atveju jei įvardinto konkretaus modelio „Topo centro“ asortimente tuo metu nėra, parenkamas techniniais duomenimis analogiškas prizas. Jei laimėtojui alternatyvus prizas netinka, jis turi teisę prizo atsisakyti, tokiu atveju prizas grįžta į žaidimo prizų fondą.

Žaidimo laimėtojai renkami atsitiktiniu būdu 2018 m. sausio 2 d. iš visų įrašiusių savo norus. Jei atsitiktiniu būdu išrinktas įrašytas noras neatitinka žaidimo taisyklių, pavyzdžiui, nėra kontaktinio telefono numerio arba įvardintas norimas prizas nėra iš „Topo centro“ asortimento (pavyzdžiui, kelionė, kurių UAB „Topo grupė“ neorganizuoja), traukiamas naujas laimėtojas.

Jei turite klausimų, prašome kreiptis el. p. info@topocentras.lt