+370 660 00200
I - V 08:00 - 20:00

Patikimi partneriai – nauda klientams

Artėjant vasaros atostogų metui vis aktualesne tampa pirkinių draudimo paslauga. Keliausime, važiuosime, skrisime ir, sutikite, dažnas mūsų pamesime, prarasime, sudaužysime ar paskandinsime ne vieną mobiliojo ryšio prietaisą, fotoaparatą, planšetę ar grotuvą. Pirkinių draudimo paslauga gali padėti išvengti nemenkų  nuostolių, nes draudikas atlygins patirtą žalą. Svarbu, kad draudimo bendrovė būtų patikima. Prekybos tinkle “Topo centras” pratęstos garantijos ir pirkinių draudimo paslaugas  platina bendrovė „Garantijų centras“.

,,Nuo šių metų mūsų partnerystė su draudimo bendrove „Garantijų centras“ tapo išskirtinai patikima. Minėta bendrovė priėmė inovatyvų sprendimą, pradėdama bendradarbiauti su Norvegijos kapitalo draudimo bendrove „Gjensidige Baltic“, tokiu būdu ženkliai padidindama pratęstos garantijos ir pirkinių draudimo paslaugų patikimumą”,  – teigia ,,Topo grupės” komunikacijos vadovė Aurelija Rusteikienė.

Draudimo bendrovė „Gjensidige Baltic“ priklauso „Gjensidige“ finansinei grupei, teikiančiai ne tik draudimo, bet ir bankines, investavimo, pensijų fondų valdymo bei kitas finansines paslaugas.

Pasak A. Rusteikienės, Garantijų centro“ bendradarbiavimas su tokiu patikimu partneriu kaip „Gjensidige Baltic“,  ,,Topo centro” klientams suteikia dvigubai didesnę garantiją: dėl savo pirkinių jie gali būti ramūs, nes draudimo paslaugų patikimumą užtikrina solidi tarptautinė kompanija.

,,Tokios draudimo paslaugos labai populiarios JAV ir Europoje, pamažu atkeliauja ir į Lietuvą. Džiugu, kad šią naudą Lietuvos vartotojams jau gali pasiūlyti ir „Topo centras” – naujiena dalijasi A. Rusteikienė.

„Topo centras“ - buities technikos ir elektronikos prekybos lyderis Lietuvoje, sėkmingai veikiantis jau dvidešimt metų ir turintis 34 parduotuves 25 Lietuvos miestuose. „Topo centras“ yra vieno didžiausių pasaulyje prekybos tinklų „Euronics International“ grupės narys.