+370 660 00200
I - V 08:00 - 20:00

Ozo g. 25 (PC Akropolis, 1 aukštas)

Darbo laikas:
I-VII 10 - 22 val.
Vilnius, Ozo g. 25, Vilnius - PC Akropolis

Tai naujos kartos TOPO CENTRO parduotuvė Lietuvoje, į kurios įrengimą investicijos viršijo 70.000 Eur, o pati parduotuvė yra tikras rojus kavos gurmanams, nes jai skiriama daugiau nei trečdalis parduotuvės.

Šioje parduotuvėje prekiaujame patirtimi ir tik tomis prekėmis, kurių labiausiai geidžia šiuolaikiški pirkėjai. Prieš atidarant parduotuvę, buvo atliktas ne vienas vartotojų tyrimas, išanalizuota pažangiausių prekybos įmonių patirtis bei turimi pirkimo duomenys, o rezultatas - visiškai kitaip atrodanti ir tik sparčiausiai augančių kategorijų asortimentą turinti parduotuvė, kurioje viską galima liesti ir bandyti.

Vaizdo ir garso technikos paslaugos

TOPO CENTRAS darbuotojai padės Jums prijungti naujai įsigytą, garso sistemą, televizorių ir kitą. Kvalifikuoti darbuotojai ją išpakuos, surinks, esant reikalui pakabins, suderins ir papasakos kaip ja naudotis. 

IT technikos paslaugos

TOPO CENTRAS parduotuvėse kvalifikuoti ir profesionalūs darbuotojai Jums padės sukonfigūruoti naujai įsigytą kompiuterinę techniką, profilaktiškai patikrins bei atnaujins Jūsų jau turimą prekę.

Buitinės technikos paslaugos
Įsigijote naują skalbyklę, viryklę ar indaplovę, tačiau nežinote kaip ją prijungti? Visus atsakymus į savo klausimus rasite čia.

Finansinės paslaugos
Prekybos tinklo TOPO CENTRAS parduotuvėse prekes, kurių vertė nuo 50 iki 15.000 galite pirkti išsimokėtinai.

Specializuotos paslaugos
TOPO CENTRAS parduotuvėse pirkite drąsiai, nes Jūs visada galite pasinaudoti mūsų specializuotomis paslaugomis.

Prekių pristatymo paslaugos
Norite įsigyti prekę, tačiau pristatyti ją reikia į namus ar biurą? Ne bėda! TOPO CENTRAS parduotuvėse įsigytas prekes atvežame tiesiai į namus ar biurą.