+370 660 00200
I - V 08:00 - 20:00

Mobilusis telefonas SAMSUNG Galaxy Z Flip Purple

Mobilusis telefonas SAMSUNG Galaxy Z Flip Purple 1
Mobilusis telefonas SAMSUNG Galaxy Z Flip Purple 2
Mobilusis telefonas SAMSUNG Galaxy Z Flip Purple 3
Mobilusis telefonas SAMSUNG Galaxy Z Flip Purple 4
Mobilusis telefonas SAMSUNG Galaxy Z Flip Purple 5
Mobilusis telefonas SAMSUNG Galaxy Z Flip Purple 6

Išparduota

Įveskite savo el. pašto adresą ir mes jus informuosime, kai ši prekė atsiras prekyboje.

Taip pat rekomenduojame rinktis iš panašių prekių:
Mobilieji telefonai

Aprašymas

Sulankstomas modelis ir Samsung itin plonas stiklas
Neįmanomą padarėme įmanomu. Sulenkus ikoniškasis Galaxy Z Flip modelis telpa į delną, o išlanksčius pasirodo visas jo dydis − 6,7''*. Kas sakė, kad stiklo negalima sulenkti? Turėjome išrasti visiškai naują sulankstomą Samsung Ultra Thin Glass technologiją, kad Z Flip taptų tikrove. Dabar pagaliau galite turėti iš tiesų svaiginantį ekraną su ypač lygiu paviršiumi ir be jokių blaškymų.

Fotografavimui naktį skirta kamera be trikojo
Unikali Z Flip lankstymo technologija leidžia jį perlenkus tvirtai atremti kaip trikojį ir suteikia Jums unikalią galimybę stabiliai užfiksuoti nuostabias nuotraukas bei vaizdo įrašus nenaudojant rankų. Veikdamas kaip trikojis naktiniame režime Z Flip dar funkcionalesnis. Jis užfiksuoja 14 kadrų per 4 minutes ir greičiau,* sujungdamas juos, kad gautumėte tobulą ryškų kadrą Jums net nelaikant prietaiso. Naktinis hiperlapsas taip pat leidžia fiksuoti naktinius vaizdo įrašus su dinamiškais šviesos takeliais net nenaudojant rankų.

Vienas kadras
Z Flip vieno kadro režimas užfiksuoja vaizdo įrašą, analizuoja jį naudodamas S20 dirbtinį intelektą ir pateikia Jums iki 14 skirtingų – ypač plačių, su bokeh efektu, apkarpytų – nuotraukų ir vaizdo įrašų, kurių laikas slenka. Nufotografuokite vieną kartą, o gaukite keletą variantų ir išsirinkite tobuliausią*.

Optimizuotas UX, kai yra sulankstytas/išlankstytas
Su Z Flip Jūsų programos bus perkeltos į naujas dimensijas.* Galaxy Z Flip UI / UX buvo sukurta specialiai atsižvelgiant į prietaiso formos faktorių. Dėl įdiegtos tikslios jutiklių technologijos Bloom žino, kokiu režimu prietaisui veikti skirtingose padėtyse – tiek jį suskleidus/išskleidus, tiek tarpinėje padėtyje.

Įtraukianti žiūrėjimo patirtis su dinaminiu AMOLED ekranu
Bloom puošniame dinaminiame AMOLED ekrane spalvos yra nepaprastai ryškios ir aiškios. Su HDR 10+ dinaminiu tonų atvaizdavimu, ne daugiau kaip 800 Nit ekrano ryškumu ir sumažintu mėlynos šviesos lygiu – kad akys nepavargtų.

Kamera su laisvų rankų įranga asmenukėms ir vaizdo tinklaraščiams kurti
Dėl Bloom Free-stop mechanizmo Galaxy Z Flip galima naudoti tarsi nešiojamąjį kompiuterį. Sulenkus perpus ir padėJus ant lygaus paviršiaus jis automatiškai persijungs į Flex režimą. Taip viršutinę ekrano pusę galite naudoti peržiūrai, o apatinę – valdymui. Tai reiškia nauJus kampus vaizdo įrašui arba nuotraukoms fiksuoti net nenaudojant rankų. Dabar galite fiksuoti vaizdo įrašus santykiu 16: 9, naudodami portreto režimą, puikiai tinkantį įkėlimui į Youtube.

Greita asmenukė
Su sulenktu Bloom galite per sekundę užfiksuoti asmenukę. Dukart paspauskite įjungimo mygtuką ir paspauskite garsumo mygtuką, kad padarytumėte kokybiškas nuotraukas. Bloom viršelio ekrane iškart galėsite peržiūrėti nuotrauką prietaiso net neišskleidę.

Laisvų rankų komunikavimas
Naudodami unikalų Bloom sulankstomą UX, kuris optimizuotas laisvų rankų įrangai, pakelkite savo vaizdo skambučius į kitą lygį. Kai skambinate draugui, paprasčiausiai perjunkite Z Flip į Flex režimą (sulenktas per pusę ant lygaus paviršiaus). Viršutiniame ekrane rodomas vaizdo įrašas, o apatiniame ekrane galite valdyti ir bendrauti nelaikydami savo telefono. Flex režimą palaiko tokios vaizdo skambučių programos kaip Google Duo, todėl galite užmegzti svaiginančius pokalbius su visais Jūsų kontaktų sąraše esančiais adresatais.

Hideaway Hinge
Dėl novatoriško tobulumui užtikrinti sukurto Hideaway Hinge prietaisą sulenkti itin lengva ir patogu. Sulenkus lankstas elegantiškai pradingsta – jo visai nesimato. Išmanus modelis turi laisvo stabdymo kampus, kurie leidžia prietaisą sulenkti į vidų ir švelniai užfiksuoti skirtingais kampais viduryje. Be to, Hideaway Hinge suteikia Z Flip papildomą apsaugą su mūsų patentuota šlavimo mechanizmo struktūra, kuri neleidžia dulkėms pateikti į vidų.

Specifikacija

Prekės kodas 103015004870
SIM jungtis Nano Sim
Vidinė atmintis (GB) 256 GB
Branduoliai Aštuonių branduolių (Octa)
NFC Yra
EDGE/GPRS Yra
Priekinė fotokamera (MP) 10.0
Navigacija A-GPS + Glonas + Galileo
Barkodas 8806090311963
3G Yra
Bluetooth Yra
Filmavimo raiška 4K
Galinė fotokamera (MP) 12.0 + 12.0
Operacinė sistema Android 10.0
Atmintinė (RAM) (GB) 8 GB
Bevielis ryšys (Wi-Fi) Yra
Ekrano tipas Super AMOLED
Baterijos talpa (mAh) 3300
Integruota blykstė Yra
Garantija (mėn.) 24

*Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais. Pateikta informacija gali skirtis priklausomai nuo regiono ar šalies.